Търся готин джип под наем в варна или бургас

От: Търся готин джип под наем в варна или бургас

След небивалия интерес на сапунката "Кретен в действие I: Жипа".
Очаквайте продължение на хитовата сапунка!
Кретен в действие II: Комедията.

Никой не е длъжен да чете

между другото така и така си говорим за жипуи търся си нещо новичко. в списъка ми към момента са

тойота ландкрузър
мицубиши пажеро ама не ме кефи много

нещо от тоя род, искам нещо едро с повече коне и по възможност с ръчка че тоз шибания автоматик ма е срам като отида офроуд ми са смеят

амда и без педалщини разни - туарези и др такива
 
От: Търся готин джип под наем в варна или бургас

а да забраих - къмто 20 хилки плащам у брой

и мразя кожен салон - вони на пикня кат се нагрее
 
От: Търся готин джип под наем в варна или бургас

Ама аз се кефя да чета бре...

У мобилето няма ли това което търсиш, или са само някви кочини?

Един приятел ходи чак до Белгия, да си купи Дифендър за толко пари някъде. Свети като слънце. Потърси и ти в чужбина, може да си намериш нещо читаво.
 
От: Търся готин джип под наем в варна или бургас

За към 20 000 лева и да е новичко и да е Land Cruiser......... е немога повече, вземи първо виж как вървят Land Cruiser-ите от 2004 и тогава пиши глупости, читав Land Cruiser от 2004 ти е от 28к нагоре, виж от рабатите коруби за 20к може да си намериш колкото искаш, защо пишете само глупости........, че то една читава X5-ца от 2003 ти е към 16 - 18 К, стига сте срали във форума с глупости..., ще клати няква, с кола под наем... ми другия път като отидеш с запорожеца какво прайме, ще обесняваш, че се е пребала газовата на CLS-a ли.........?!
 
От: Търся готин джип под наем в варна или бургас

У мобилето няма ли това което търсиш, или са само някви кочини?

Един приятел ходи чак до Белгия, да си купи Дифендър за толко пари някъде. Свети като слънце. Потърси и ти в чужбина, може да си намериш нещо читаво.

искам акъл да ти кажа, тва с пажерото и лендркрузъра е гд ориентир кво търся ако някой обади готин жип в тоя клас дет мога да го намеря чат пат на тез пари ще имам да черпя
 
От: Търся готин джип под наем в варна или бургас

За към 20 000 лева и да е новичко и да е Land Cruiser......... е немога повече, вземи първо виж как вървят Land Cruiser-ите от 2004 и тогава пиши глупости, читав Land Cruiser от 2004 ти е от 28к нагоре, виж от рабатите коруби за 20к може да си намериш колкото искаш, защо пишете само глупости........, че то една читава X5-ца от 2003 ти е към 16 - 18 К, стига сте срали във форума с глупости..., ще клати няква, с кола под наем... ми другия път като отидеш с запорожеца какво прайме, ще обесняваш, че се е пребала газовата на CLS-a ли.........?!

ЧШШИШ МАДЕВ ти кога ма чу да казвам година ве?!

я ори търси малко в мобилето се образоваш че ме дразниш с глупостите си

КВО КЪДЕ И КОГА ЩЕ КЛАТЯ ЩЕ ИМАШ ПРЕТЕНЦИИ САМО АКО ЗАСЯГА ТВОЯ ГЪЗ
 
От: Търся готин джип под наем в варна или бургас

:lol:
..., стига сте срали във форума с глупости..., ще клати няква, с кола под наем... ми другия път като отидеш с запорожеца какво прайме, ще обесняваш, че се е пребала газовата на CLS-a ли.........?!
Абе и на мен ми лъха на НАТФИЗ... Имаш заложби, Кreten!
Oбзалагам се, че си 90 и някой набор!

п.П: Пише се във Варна, не в варна ;)
 
От: От: Търся готин джип под наем в варна или бургас

:lol:

Абе и на мен ми лъха на НАТФИЗ... Имаш заложби, Кreten!
Oбзалагам се, че си 90 и някой набор!

п.П: Пише се във Варна, не в варна ;)

what_are_you_talking_about.gif
 
От: Търся готин джип под наем в варна или бургас

Дотук глупостите и професионалната олигофрения са налице. На тях няма да обръщам внимание. Колкото до това:

а да забраих - къмто 20 хилки плащам у брой

и мразя кожен салон - вони на пикня кат се нагрее

Помисли си за кола директно от Германия. Светят като млади булки, добре запазени на супер цени. Случвало ми се е да си докарам кола, от която са се отказали само заради счупен фар. Със сигурност нещо добро можеш да намериш. Ако е твой човека ще ти остави и комплекта нови гуми. Ако взимаш от БГ-то рискуваш нещо да не е в ред. Доста често гумите са сменени, километражите са върнати, цените са надути и кво ли не. Но, ти си знаеш.
 
От: Търся готин джип под наем в варна или бургас

За нищо на света не купувай 2-ра ръка кола от човек на който нямаш доверие.2 години работех в сервиз към автокъща и няма да искаш да знаеш какви шашми се правят с колите.
 
От: Търся готин джип под наем в варна или бургас

Въртят километража, слагат допълнения в маслото за по голяма компресия, пудрят и газ :rolleyes:
 
От: Търся готин джип под наем в варна или бургас

То да е само това добре,аз лично съм предавал кола на новия и собственик която е негодна за шофиране (ама това само пича не го знае) .
Под негодна разбирай опасна за живота - без спирачки,работят ама когато искат ; с повредено окачване ; пробит резорвоар ...
Въртят километража, слагат допълнения в маслото за по голяма компресия, пудрят и газ :rolleyes:
// това с въртенето на километража не е ми се случвало
 
От: Търся готин джип под наем в варна или бургас

Те за това доколкото знам въведоха задължение за такива покупки втора или пета ръка продавача да даде няколко месеца гаранция.
Иначе това което пишеш е Българска работа.. в други държави не съм виждал подобни "изяви" :)
 
От: От: Търся готин джип под наем в варна или бургас

То да е само това добре,аз лично съм предавал кола на новия и собственик която е негодна за шофиране (ама това само пича не го знае) .
Под негодна разбирай опасна за живота - без спирачки,работят ама когато искат ; с повредено окачване ; пробит резорвоар ...
// това с въртенето на километража не е ми се случвало

Единствената, която купих от БГ се запали, беше и въртяна. Излъгах се, че беше по-евтина и блестеше на вид. Но тогава още не бях много в час с тези неща. Добре, че с автокаското си възстанових 90% от сумата, макар и с доста чакане. Истината е, че вкарват най-старите боклуци и ги правят така, че да залъгват окото. Друго си е ти да си избереш коя точно искаш и да ти я докарат.
 
От: От: Търся готин джип под наем в варна или бургас

И пак няма гаранция че ще получиш която си поискал,а далаверата беше там,че глупаците се лъжат от външния вид - задължително се слагаха лети джанти + CD + едно пастиране + някоя друга глезотия и за 1-2 дена вече е продадена.
Ама то кретена ти не моиш го прекара,щом на театър ходи :D
Единствената, която купих от БГ се запали, беше и въртяна. Излъгах се, че беше по-евтина и блестеше на вид. Но тогава още не бях много в час с тези неща. Добре, че с автокаското си възстанових 90% от сумата, макар и с доста чакане. Истината е, че вкарват най-старите боклуци и ги правят така, че да залъгват окото. Друго си е ти да си избереш коя точно искаш и да ти я докарат.
 
От: От: Търся готин джип под наем в варна или бургас

И пак няма гаранция че ще получиш която си поискал....

Има, но е важно твой човек да я докара. Досега с немските не съм имала никакви проблеми, макар първо на картинки да ги виждам. :lol:
 
От: Търся готин джип под наем в варна или бургас

искам акъл да ти кажа, тва с пажерото и лендркрузъра е гд ориентир кво търся ако някой обади готин жип в тоя клас дет мога да го намеря чат пат на тез пари ще имам да черпя

Ти на тези кокони ли викаш джип?! :shock:
Земи се изясни джип ли тражиш, или каравана?!
 
От: Търся готин джип под наем в варна или бургас

Аз съм в сферата с продажбата на коли втора ръка - хората не искат читава кола на малко по-висока цена, те искат закрепена да върви кола на изгодна цена. Предлагането е според търсенето. Като ти се обадят и ти кажат: "Ама ти си познал твоята кола на такава цена, пък в мобилето има с 1к надолу", как да му обясниш, че тая дето я гледа с 1к надолу е дошла на 2 автовоза и е сглабяна, като в част по трудово. Не знам дали знаете, но в Австрия и в Германия коли без забележка на 1-ва редица са 2 пъти по скъпи отколкото им е еквивалента в България. Там за да вземеш изгодно кола трябва да е в "раковото" отделение и най-малкото да са й изгнили веждите. Но колкото и да е изгнила Ви препоръчвам да вземете Австрийска вместо Италианска - австрийците поддържат колите си до последно преди да я оставят в сервиза, докато италианците не пипат нищо от момента, в който я вземат от витрината, до момента в който я продадат на някой наш (само доливат масло и набиват добавки).
 
От: Търся готин джип под наем в варна или бургас

така е. продава се това което хората искат.

кажи по конкретно за какво искаш да използваш джипа, за да може да ти препоръчаме нещо

сега търкалям един ленд круизър 100, 2000г., джипката е много готина но за градско в софия не бих я препоръчал никога...
 

Горе