Търся графичен дизайнер /Photoshop проф за обработка на снимки

pa_lta

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
12   0   0
Работил съм с няколко от колегите във форума, но реших да пусна тема, тъй като работата е по-специфична.

Искам да се получи нещо като колаж от моя снимка на продукт и определен контекстен фон - т.е. давам ви моя продуктова снимка и по зададени от мен критерии ми намирате подходящия фон /да ще има и малко проучване, но не мога аз да се ровя/ и сглобявате едно "колажче" /не съм сигурен дали така се нарича, но предполагам схващате идеята/.

Правим 2 проби и избирам човека на база качество на изпълнението:
1. правилен подбор на контекстния фон /цветово и като стил/
2. перфектен "колаж" - да не си личи по никакав начин /за обикновен юзър като мен/, че завършеното изображение е монтаж
и цена.

Ако не съм използвал точните термини, моля да ме извините, но се надявам, че стана ясно какво очаквам от вас. Ако имате въпроси и предложения за цената може тук в темата или на ЛС. Ще изпратя повече подробности при заявен интерес от ваша страна.

Все още се търси човек за комплексната услуга както е описана в първия поста или само за точка 1 - т.е. има кой да спретне колажите, но и той като мен няма време да търси подходящите интериорни снимки.
Подсказване: ако желаете да се включите само по първа точка, може да си направите например регистрация в с трайъл период на някои от големите сайтове с платени стокови фотографии - теглите каквото се разберем (давам критерии за снимките) и после спирате регистрацията, за да не ви дръпне пари след изтичането на пробния период.
 
Последно редактирано:
От: Търся графичен дизайнер /Photoshop проф за обработка на снимки

Работил съм с няколко от колегите във форума, но реших да пусна тема, тъй като работата е по-специфична.

Искам да се получи нещо като колаж от моя снимка на продукт и определен контекстен фон - т.е. давам ви моя продуктова снимка и по зададени от мен критерии ми намирате подходящия фон /да ще има и малко проучване, но не мога аз да се ровя/ и сглобявате едно "колажче" /не съм сигурен дали така се нарича, но предполагам схващате идеята/.

Правим 2 проби и избирам човека на база качество на изпълнението:
1. правилен подбор на контекстния фон /цветово и като стил/
2. перфектен "колаж" - да не си личи по никакав начин /за обикновен юзър като мен/, че завършеното изображение е монтаж
и цена.

Ако не съм използвал точните термини, моля да ме извините, но се надявам, че стана ясно какво очаквам от вас. Ако имате въпроси и предложения за цената може тук в темата или на ЛС. Ще изпратя повече подробности при заявен интерес от ваша страна.

Колегата Николов ще ти свърши перфектна работа според мен. Използвал съм не веднъж услугите му и съм много доволен от работата и цените ,които предлага!
http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=40726&highlight=%E3%F0%E0%F4%E8%F7%E5%ED+%E4%E8%E7%E0%E9%ED
 
От: Търся графичен дизайнер /Photoshop проф за обработка на снимки

Много е сложно или прекалено елементарно? Не се бутайте за всички ще има8)
П.П. Образно казано - иначе един си търся:wink:
 
От: Търся графичен дизайнер /Photoshop проф за обработка на снимки

Искам да се получи нещо като колаж от моя снимка на продукт и определен контекстен фон

Ако ти върши работа...

rrrr.jpg
 
От: Търся графичен дизайнер /Photoshop проф за обработка на снимки

Ами ще трябва да ми свърши (стига резултата да оправдае очакванията ми), защото нямам подходящ декор и не ми се наема /ако изобщо намеря подходящ/
 
От: Търся графичен дизайнер /Photoshop проф за обработка на снимки

Ами ще трябва да ми свърши (стига резултата да оправдае очакванията ми), защото нямам подходящ декор и не ми се наема /ако изобщо намеря подходящ/

Дай още някоя снимка.
 
От: Търся графичен дизайнер /Photoshop проф за обработка на снимки

Това да не е от тези снимки в стил "Открийте котката на снимката"?
 
От: Търся графичен дизайнер /Photoshop проф за обработка на снимки

Като гледам предложенията, аз ще се справя по-добре срещу една почерпка :D
 
От: Търся графичен дизайнер /Photoshop проф за обработка на снимки

Като гледам предложенията, аз ще се справя по-добре срещу една почерпка :D

Предложението е само едно - моето и е на добра воля, безплатно. Ще се радвам да предложиш нещо по-добро ти или другите коментирали в темата.
 
От: Търся графичен дизайнер /Photoshop проф за обработка на снимки

Дайте някакъв хубав бегграунд, подходящ за този стил свещи.
Ето и един мои експеримент

0003288963afef6c498372af796a67fb.jpeg



, който може би щеше да е подходящ, ако стилът беше друг, с английски стил интериор всичко ми стои изкуствено някак си, а колегата иска точно такъв бегграунд, може би с блурнат бегграун ще се получи най-добре.
 
От: Търся графичен дизайнер /Photoshop проф за обработка на снимки

каквото и да направите стои неестествено и не на място :) Сякаш е снимка на летяща чиния от 60-те години :)
 
От: Търся графичен дизайнер /Photoshop проф за обработка на снимки

Колегата желае фон английски интериор, ако можеш да му ги снимаш на такъв фон според мен ще е най-добре.
А това което дадох за пример е експеримент просто, не стои естествено да, затова не съм му и писал.
 
От: Търся графичен дизайнер /Photoshop проф за обработка на снимки

Websolu, много добре си се справил с фона, поздравления !
Аз говоря за самата идея да се снима нещо и после да му се слага фон допълнително :)

Иначе аз съм предложил отдавна на колегата да му снимам нещата, но явно той иска по друг път да мине :)
 
От: Търся графичен дизайнер /Photoshop проф за обработка на снимки

Всеки сам си решава и за мен най-доброто решение е да не се слагат изкуствени бегграунди, а да се направят професионални снимки.
 
От: Търся графичен дизайнер /Photoshop проф за обработка на снимки

И, браво. И двете предложения са много добри.

Чудех се с какво да го асоциирам моето, но Беджев Стил е прав, прилича на летяща чиния, така както съм го сложила. :D
 
От: Търся графичен дизайнер /Photoshop проф за обработка на снимки

Пичове и фифи дайте го в по-близък план. Блърнете задния план да падне фокуса в/у елемента (в случая свещта).
 

Горе