Търся гуру по математика

nortrant

Well-Known Member
Рейтинг - 98.9%
87   1   0
:shock: ако лекциите по ВМ в университета са ви били (или все още са) са едно от най-хубавите неща които са ви се случваи - вие сте човекЪТ!
Ще очаквам включване! :rolleyes:
 
От: Търся гуру по математика

Значи диференциални уравнения от 1,2 ред или двойни, тройни интеграли.
Навремето ги назнайвах, но то като не се ползва се забравя :(
 
От: Търся гуру по математика

За какво точно ства въпрос? Все пак, за да отговори човек на обявата, трябва да е наясно предварително, иначе почти никой няма да пише, без да знае.
 
От: От: Търся гуру по математика

Решаване на задачи (срещу заплащане разбира се). Повече информация ще дам когато намеря човек имащ необходимите знания.

аха, добре е да се уточни, защото в началото си помислих, че се търси някой да преподава по математика :)
 
От: От: Търся гуру по математика

Решаване на задачи (срещу заплащане разбира се). Повече информация ще дам когато намеря човек който би могъл да се справи.

Направо хвани някой асистент от университета, всички бачкат на частно
Иначе с един учебник за 2 седмици не би трябвало да имаш проблеми да решаваш повечето
 
От: Търся гуру по математика

Едно време можех да решавам такива:
4451.png


Сега братко всичко съм забравил ...
 
От: Търся гуру по математика

Да ти кажа знаеш ли колко са дисциплините по висшата математика? 'Щото като завършил "Информатика и информационни технологии" мога да ти назова повече от 4:
- Линейна алгебра;
- Дискретна математика:
- Теория на кодирането;
- Теория на вероятностите;
- Аналитична алгебра;
- Вероятности и статистика;
- Математичен анализ;
- Комбинаторика;
- Математическа логика;
- Диференциална геометрия ...
... и още, и още, и още.
Напиши точно какво искаш и ще получиш предложения за решаване на задачи, но подчертавам "решаване на задачи", не "изкарване на 3ти и 4ти курс отново".
 
От: Търся гуру по математика

Ако колегата няма нищо напротив да се включа в неговата тема, то и аз търся някой, който да реши 20 задачи от ВМ част 1. Разбира се срещу заплащане :)
 
От: Търся гуру по математика

Ако колегата няма нищо напротив да се включа в неговата тема, то и аз търся някой, който да реши 20 задачи от ВМ част 1. Разбира се срещу заплащане :)

за кога ти трябват колега :D
 
От: Търся гуру по математика

Предполагам, че ще ми трябват към края на януари, но все още нямам всичките задачи. В момента имам 4 задачи (от 20) от матрици, детерминанти и комплексни числа.
 
От: Търся гуру по математика

Up на темата на колегата :)

Имам събрани 10 задачи от ВМ част 1, ако има заинтересовани може да ми пишат на лично или в темата.
 
Последно редактирано:
От: Търся гуру по математика

Момчета, изпратете ми задачките на лично съобщение.... Все пак това се занимавам. Току виж съм се справила със задачките Ви :))):)
 
Последно редактирано:
От: От: Търся гуру по математика

Драсни ги тук или на лично съобщение. Щом са от матрици и детерминанти едва ли са нещо сложно :)
 
От: Търся гуру по математика

Ще потърся и аз какво имам, отдавна беше ама хем ще си припомня. Спомням си, че матрици и детерминанти не можеше никой да ми се опре, те май бяха ЛААГ се водеше математиката.
 

Горе