Търся дамски дрехи на едро

Здравейте, предлагаме бутикови дамски дрехи на едро (собствена марка, произвеждат се в България; качествени и модерни са). Ако все още търсите партньори, моля пишете ми за повече детайли (ще Ви изптратя снимки и цени на лично съобщение) - [email protected]
Имам интерес
 
Мама
Здравейте , продавам нови дамски дрехи на едро , внос от Италия . При интерес тел. за контакт 0885 866644 Павлова
[
Здравейте , продавам нови дамски дрехи на едро , внос от Италия . При интерес тел. за контакт 0885 866644 Павлова
Имам интерес
 
Здравейте, предлагаме бутикови дамски дрехи на едро (собствена марка, произвеждат се в България; качествени и модерни са). Ако все още търсите партньори, моля пишете ми за повече детайли (ще Ви изптратя снимки и цени на лично съобщение) - [email protected]
Имам интерес
 
Здравейте,

Предлагаме напълно дизайнерски дрехи произведени в България с висококачествени италиански платове.Съотношението качество-цена е на изключително ниво.Всяка седмица излизат нови модели - ще се радваме да зарадваме вашите клиенти.

За повече информация може да се свържете с нас : [email protected]
 
Здравейте. Търся производител или вносител на дамски дрехи. Благодаря предварително,ако някой има някаква информация или се занимава с това и пише.
 

Горе