Търся да купя читав агрегатор на оферти от сайтове за групово пазаруване

Enjoy

Member
Рейтинг - 100%
32   0   0
Здравейте,

интересувам се от система, която да показва оферти от различни сайтове за групово пазаруване (без домейн).

Контакт на лс
 
От: Търся да купя читав агрегатор на оферти от сайтове за групово пазаруване

На пазара има няколко агрегатора, но само един се е очертал като водещ и е почти без конкуренция, така че има резон в идеята ти ;)
 
От: Търся да купя читав агрегатор на оферти от сайтове за групово пазаруване

Всички оферти разбира се. Всички други общо имат посещаемост колкото него. Но едва ли не го знаеш това! Ако не го знаеше - по-добре не се захващай! Основно правило за успех в бизнеса е да си разучил добре конкуренцията! ;)
 
От: Търся да купя читав агрегатор на оферти от сайтове за групово пазаруване

Айде пускай си офертата, стига спами
 
От: От: Търся да купя читав агрегатор на оферти от сайтове за групово пазаруване

Всички оферти разбира се. Всички други общо имат посещаемост колкото него. Но едва ли не го знаеш това! Ако не го знаеше - по-добре не се захващай! Основно правило за успех в бизнеса е да си разучил добре конкуренцията! ;)
Хеех :) Явно си трупаш постове с почти безмислените си изказвания, но гледам, че и червена репутация трупаш бързичко :)
И питах кой е агрегатора, за който говориш, а не за сайт, имащ май-много посещаемост! Може да ползваш най-добрия агрегатор и пак да си на дъното по посещаемост! Не ни давай непоискани съвети за бизнеса ни - или отговори по същество, или не спами повече.
 
От: От: Търся да купя читав агрегатор на оферти от сайтове за групово пазаруване

Хеех :) Явно си трупаш постове с почти безмислените си изказвания, но гледам, че и червена репутация трупаш бързичко :)
И питах кой е агрегатора, за който говориш, а не за сайт, имащ май-много посещаемост! Може да ползваш най-добрия агрегатор и пак да си на дъното по посещаемост! Не ни давай непоискани съвети за бизнеса ни - или отговори по същество, или не спами повече.


Абе пич ти на 10 или 11 си точно? Моля те да поясниш, за да знам в какъв стил да ти пиша!
Питаш ме кой е водещия сайт и аз ти отговарям. Представяш ли си ситуация, в която сайта с най-висока посещаемост, нещо повече с посещаемост колкото всичките му конкуренти взети заедно, не е водещ на пазара!

Пожелавам ти успех в начинанието!
 
От: От: Търся да купя читав агрегатор на оферти от сайтове за групово пазаруване

Абе пич ти на 10 или 11 си точно? Моля те да поясниш, за да знам в какъв стил да ти пиша!
Питаш ме кой е водещия сайт и аз ти отговарям. Представяш ли си ситуация, в която сайта с най-висока посещаемост, нещо повече с посещаемост колкото всичките му конкуренти взети заедно, не е водещ на пазара!

Пожелавам ти успех в начинанието!

Пич, по-леко с тона, а! Не те знам ти на колко си и не ми дреме, но я вземи да прочетеш пак мнооого внимателно какво си писал до тук и какво аз те питах! Никой не те е питал кой е сайта, а кой е агрегатора!
Колегата Enjoy отваря темата с въпрос за система-агрегатор, не за сайт нали !Съответно ти отговаряш на въпроса му (който е за система-агрегатор, а не за сайт) по следния начин
На пазара има няколко агрегатора, но само един се е очертал като водещ и е почти без конкуренция, така че има резон в идеята ти ;)
след което ти си трупаш постове и след това те питам : "...И питах кой е агрегатора, за който говориш, а не за сайт, имащ май-много посещаемост!..".
Обикновено не си правя труда да обяснявам и повтарям очевадното, но в твоя случай ЯВНО е наложително! Айде земи сега тая червена репа и да се научиш да четеш внимателно и на възпитание и да не обиждаш!
 
От: Търся да купя читав агрегатор на оферти от сайтове за групово пазаруване

Пич, аз когато съм започнал да се занимавам със групово пазаруване и агрегатори, ти си нямал представа за съществуването на този бизнес, така че си настоявам за въпроса със възрастта!!! Ако беше в тоя бизнес щеше да знаеш, че "агрегатор" се е превърнало в синоним за сайтовете, които събират всички оферти! Щеше да знаеш и че в момента се продават готови и работещи сайтове агрегатори, при които купуваш сайта, фирмата, системата и т.н. Без значение! Жив и здрав! Успехи ти желая!
 
От: Търся да купя читав агрегатор на оферти от сайтове за групово пазаруване

Ходи се снимай някъде със синонимите си и с дългогодишните си занимавки и кандидатствай със снимката си за музея на хумора в Габрово! Залагам , че ще спечелиш 1-во място :) Айде още веднъж погледни автора на темата дали е питал за синоним или конкретно за система-агрегатор ;) Пък като понатрупаш още някой пост, ще можеш да си отвориш тема и да си предлагаш великте продукти. Приятен спам дотогава :clap::lol:
Аз повече няма да се занимавам с теб, защото в такива случаи се обръщам към великия Пушкин (който няма синоними ...):
"Обиды не страшась, не требуя венца,
Хвалу и клевету приемли равнодушно
И не оспоривай глупца."
 
От: Търся да купя читав агрегатор на оферти от сайтове за групово пазаруване

Аз успях да зглобя на Drupal един с множество модули и стана много добре, но тъй като ще го пускам за Tурция мисля да обмисля още дали ще е на Drupal или платена или по-поръчка.
 

Горе