Търся да купя

moon

New Member
Здравейте. Искам да си закупя някаква готова платформа за онлине магазин. Разполагам с сървър където ще се хоства. Имам домейн също. Трябва ми нещо което ще по лесно за управление не съм много на ти с програмиране имам базови познания. Очаквам предложение ако може. :-|
 
От: Търся да купя

И аз ти препоръчвам Опенкарт. Не само защото е безплатна, а защото е лесна за ползване и гъвкава за персонализиране. Да не забравяме за огромния съпорт от форума. :beer:
За помощ и допълнителни неща виж адреса в подписа ми.
 
От: Търся да купя

Аз бих препоръчал да се насочиш към Престашоп 1.5.6.2 и като излезне 1.6.3 или 1.6.4 да ъпгрейднеш към нея. Очаквам към тази версия вече да са изчистили блокиращите бъгове на новата версия, която ще е доста могъща.

А през това време (около 6-7 месеца) ще си се запознал/а с работата с Престашоп и ще продаваш вече...
 
От: Търся да купя

Аз бих препоръчал да се насочиш към Престашоп 1.5.6.2 и като излезне 1.6.3 или 1.6.4 да ъпгрейднеш към нея. Очаквам към тази версия вече да са изчистили блокиращите бъгове на новата версия, която ще е доста могъща.

А през това време (около 6-7 месеца) ще си се запознал/а с работата с Престашоп и ще продаваш вече...


Аз също подкрепям това мнение
 
От: От: Търся да купя

Аз ти препоръчвам opencart по=лесен е за работа, по-красив, много безплатни модули и доработки + повече хора които могат да ти помогнат

Ето ти безплатно - http://www.opencart.com/
За помощ и допълнителни неща виж адреса в подписа ми.
 
От: Търся да купя

Хващай една от двете платформи за ушите, ако искаш хвърляй ези или тура, и която ти се падне. Просто не трябва след това да съжаляваш, че не си почнал с другата. Нужно е да забравиш, че друга съществува и да се задълбочиш само в една насока. Казвам ти го като човек, който не е запознат с нито една от двете платформи, но който следва логиката и има реалистичен поглед върху нещата.
 
От: Търся да купя

Ако не ти са пирсърце готовите/безплатни системи, мога да ти предложа къстъм решение.
 
От: Търся да купя

Истината е че каквото и да инсталираш, после ще имаш доста работа докато го приведеш в желания от теб вид.
Може би трябва да се насочиш към безплатна платформа и да платиш на някой да тия къстъмизира.

Тука масово ти препоръчват Опен Карт и Престашоп, но аз давам глас и за Друпал Комерс.
 
От: Търся да купя

Аз дадах своя глас но разбира се може да е направен и на Joomla, Wordpress, Magento, quick cart и още 20 за които се сещам.
Идеята е да знаеш точно какво искаш, ако нямаш тази идея каквото и да хваниш ще ти е добре, защото ти реално нямаш виждането на крайния продукт.
 
От: От: Търся да купя

Аз ти препоръчвам opencart по=лесен е за работа, по-красив, много безплатни модули и доработки + повече хора които могат да ти помогнат

Подкрепям. Opencart е най-доброто решение.
 
  • Like
Реакции: CTAH
От: Търся да купя

Много съм благодарна за отзовалите се надявам се да намеря много инфо сред Вас . :beer:Ще се запозная малко и се хващам.
Между друго съм ползвала до известна степен Wordpres до сега...
 
От: Търся да купя

виж също и българската rexcart
 

Горе