Търся да ми се пишат клюки

Fozzy

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
123   0   0
Здравейте! Търся писател/ка на клюки. Трябва да се пишат най-новите клюки, новини, истории и т.н. за звезди. Не само за българските, а и за чуждестранните.

Заплаща се на 5000 думи, като имате предвид, че това може да са както 2 статии по 2500 думи, така и 50 новини по 100 думи.

От вас се изисква да преразкажете текста (ако източника е български) или да го преведете (ако го взимате на чужд език). След това трябва да намерите подходяща картинка и да го събмитнете в админ панел, който ще ви дам.

Работата е дългосрочна. Трябва да изпълните квота от 4 новини/статии на седмица. На ден трябва да се добавя максимум един текст в сайта.

Пишете ми на лично с цена за 5000 думи, Скайп, колко статии сте готови да напишете и за какъв период от време.

Успех!
 
От: Търся да ми се пишат клюки

Ами предложи цена, аз имам подходящ човек за теб, цената е 1ст на дума. За твоите 5000 думи - 50 лева. Ако се интересуваш пиши и ще говоря с жената, тя това работи - пише статии по сайтове и работи като репортер в една телевизия, няма да споменавам името и.
 
От: Търся да ми се пишат клюки

Здравейте! Занимавам се с писане на клюки вече година. Ако все още търсите човек, можете да ме намерите на Скайп umugul1. Поздрави!
 
От: Търся да ми се пишат клюки

Здравей
За 40лв на 5000 думи, мога да ти върша работата.Ако си съгласен драсни на лс.Моя скайп е hristoivanov4.Може и за по малка цена да се спазарим.
 
Последно редактирано:
От: Търся да ми се пишат клюки

Здравейте! Занимавам се с писане на клюки и други новини от няколко години. Информация за българските звезди и други новини получавам всеки ден . За чуждите звезди превеждам от френски, английски и руски език.От няколко години пиша за няколко издания и 5000 знака не са ми проблем за една седмица. Цената за 5000 знака е между 40 и 50 лв. Ще се радвам да получа от Вас отговор .Моят skype e ditadita3 .
 
От: Търся да ми се пишат клюки

Здравейте! Занимавам се с писане на клюки и други новини от няколко години. Информация за българските звезди и други новини получавам всеки ден . За чуждите звезди превеждам от френски, английски и руски език.От няколко години пиша за няколко издания и 5000 знака не са ми проблем за една седмица. Цената за 5000 знака е между 40 и 50 лв. Ще се радвам да получа от Вас отговор .Моят skype e ditadita3 .
Не е 5000 знака, а думи, има огромна разлика.
 
От: Търся да ми се пишат клюки

Журналистическите материали се изчисляват на редове и знаци ,а не в думи.
 
Последно редактирано:
От: Търся да ми се пишат клюки

Потребителя иска думи.Аз ще чакам да ми пишеш довечера да знаеш.
 
От: Търся да ми се пишат клюки

Извинявам се за намесата, но текста може да се мери в знаци, редове, думи, изречения, абзаци... и каквото му е необходимо на човек.
Никъде няма правило или стандарт, определящ някое от тези за невалидни или другите за валидни.
Човека иска да се мери в думи и това значи, че трябва да се мери в думи...

Журналистическите материали се изчисляват на редове и знаци ,а не в думи.
 
От: Търся да ми се пишат клюки

Аз също искам да чакам отговора на потребитеря и с него да се разбера , ако желае. Ще спазя условията му.
 
От: Търся да ми се пишат клюки

Абе и тук сте едни плащачи, 1ст на дума ви се вижда скъпо. Преди време даже бях пуснал оферта за писане на статии по 1ст и нямаше никакво желание. Наистина ли мислите, че човек, който е професионалист в тази област, ще седне да ви пише за по-малко. За тези пари най-много да намерите някой келеш, който събира пари за кафе и цигарки. Нищо лично нямам против вас, но разберете, че ако искате нещо качествено, не може да очаквате да е без пари. Дайте на някой по 0.01ст на дума и после 15 минути му оправяйте правописните грешки.
 
От: Търся да ми се пишат клюки

Специално за този сайт, ми трябва повече добра цена, отколкото качество. Получих една доста добра оферта на лично, а и момичето пише хубави статии.
 
От: Търся да ми се пишат клюки

Както искате, но аз повече оферти в този форум няма да предлагам никакви. Това вашето си е подигравка направо. Пускал съм кликове по 2ст - никой не иска. Пускал съм големи отстъпки, даже бях пуснал безплатна реклама за 10 човека, като им давах по 5 лева и се съгласиха само 4-рима. Вие тук и без пари не искате. Просто се убедих, че сериозна работа тук не може да се върши. Ще си чета форума, ще си пиша, но повече отстъпки, бонуси и т.н. никога не давам. Сори, че ти оспамих темата, но се дразня като видя такива глупости.
 
От: Търся да ми се пишат клюки

Каква добра цена са ти предложили ?Както си решиш ако си съгласен ми пиши.
 
От: Търся да ми се пишат клюки

Както искате, но аз повече оферти в този форум няма да предлагам никакви. Това вашето си е подигравка направо. Пускал съм кликове по 2ст - никой не иска. Пускал съм големи отстъпки, даже бях пуснал безплатна реклама за 10 човека, като им давах по 5 лева и се съгласиха само 4-рима. Вие тук и без пари не искате. Просто се убедих, че сериозна работа тук не може да се върши. Ще си чета форума, ще си пиша, но повече отстъпки, бонуси и т.н. никога не давам. Сори, че ти оспамих темата, но се дразня като видя такива глупости.

Не разбрах, аз ли провокирах тази агресия?
 
От: Търся да ми се пишат клюки

И аз не съм по темата, но няма как да не се намеся. Рекламата е съвсем друго нещо. Да си плащаме един на друг за реклама е като преливане от пусто в празно. Затова хората или не искат, или плащат смешни стотинки. Номерът е в намирането на рекламодатели, които имат бизнес извън интернет.
 
От: Търся да ми се пишат клюки

Каква добра цена са ти предложили ?Както си решиш ако си съгласен ми пиши.

Стига се излага бе, ти още малко и задника си ще му предложиш. Заради такива като теб цените са толкова мизерни за всичко. Не казвам конкретно за този случай, а по принцип.
 
От: Търся да ми се пишат клюки

Не разбрах, аз ли провокирах тази агресия?

Абе няма проблем, аз теб в нищо не те обвинявам. Казвам по принцип как стоят нещата според мен.
 
От: Търся да ми се пишат клюки

И аз не съм по темата, но няма как да не се намеся. Рекламата е съвсем друго нещо. Да си плащаме един на друг за реклама е като преливане от пусто в празно. Затова хората или не искат, или плащат смешни стотинки. Номерът е в намирането на рекламодатели, които имат бизнес извън интернет.

Май не ме разбра, друго имах предвид. То ясно, че рекламодатели тук няма, но как може да се предлага на някой безплатна реклама и той да не иска. Ето това нещо ме изуми. Защото бях пуснал една тема, в която давах общо 50 лева за реклама - по 5 лева на 10 човека. Съгласиха се само 4, а темата беше видяна от над 200. Това е нещо, което не мога да проумея, колкото и да мисля. Айде повече няма да пиша тук, само наспамих темата на човека.
 

Горе