Търся да наема сървър с Windows 10 в България

Kiril

Active Member
Здравейте,
Има ли такава услуга от някой българска хостин фирма?

Трябва ми да наемам (почасово) сървър с Windows 10 и Nvidia GPU. Ще го ползвам за стрийминг за по няколко часa на седмица. Затова трябва да имам и статично IP. Ще се свързавам с него чрез Parsec.

Амазон предлага AWS, руснаците също имат добро предложение със супер изгодни цени-> https://immers.cloud/prices/ , но предпочитам български сървър.

Victor R

Well-Known Member
Не ми е известно да има изобщо Windows-ски VPS в БГ Делта предлагат Windows, но явно без GPU.

Последно редактирано:

s1yf0x

Well-Known Member
Не ми е известно да има изобщо Windows-ски VPS в БГ, пък камо ли с GPU.
Има, но почасовият модел в БГ не работи. А за GPU много ми се иска да се предлага но цената идва доста нагоре от AWS и другите serverless vendors

Victor R

Well-Known Member
Има, но почасовият модел в БГ не работи. А за GPU много ми се иска да се предлага но цената идва доста нагоре от AWS и другите serverless vendors
Въобще не съм обръщал внимание, че предлагате Windows. Поправям си мнението.

s1yf0x

Well-Known Member
Въобще не съм обръщал внимание, че предлагате Windows. Поправям си мнението.
Superhosting също предлагат.... има си предлагане.

drserver

New Member
Без GPU, бол варианти с Windows в България. В интерес на истината, всеки KVM/Xen HVM би свършил работа, стига провайдера да има желание да зареди ISO. Сървър с GPU в България, според мен по - добре би било да се осъществи като колокация на собствена машина - може би по евтино ще излезе.

Горе