Търся да наема сървър с Windows 10 в България

Kiril

Active Member
Здравейте,
Има ли такава услуга от някой българска хостин фирма?

Трябва ми да наемам (почасово) сървър с Windows 10 и Nvidia GPU. Ще го ползвам за стрийминг за по няколко часa на седмица. Затова трябва да имам и статично IP. Ще се свързавам с него чрез Parsec.

Амазон предлага AWS, руснаците също имат добро предложение със супер изгодни цени-> https://immers.cloud/prices/ , но предпочитам български сървър.
 
Не ми е известно да има изобщо Windows-ски VPS в БГ Делта предлагат Windows, но явно без GPU.
 
Последно редактирано:
Не ми е известно да има изобщо Windows-ски VPS в БГ, пък камо ли с GPU.
Има, но почасовият модел в БГ не работи. А за GPU много ми се иска да се предлага но цената идва доста нагоре от AWS и другите serverless vendors
 
Има, но почасовият модел в БГ не работи. А за GPU много ми се иска да се предлага но цената идва доста нагоре от AWS и другите serverless vendors
Въобще не съм обръщал внимание, че предлагате Windows. Поправям си мнението.
 
Въобще не съм обръщал внимание, че предлагате Windows. Поправям си мнението.
Superhosting също предлагат.... има си предлагане.
 
Без GPU, бол варианти с Windows в България. В интерес на истината, всеки KVM/Xen HVM би свършил работа, стига провайдера да има желание да зареди ISO. Сървър с GPU в България, според мен по - добре би било да се осъществи като колокация на собствена машина - може би по евтино ще излезе.
 

Горе