Търся да наема хора за работа в онлайн магазин!

От: Търся да наема хора за работа в онлайн магазин!

Пусни едно лично със сайта и условията
 
От: Търся да наема хора за работа в онлайн магазин!

Ако може и на мен информация на ЛС. От доста време добавям стоки в магазини и съм убеден, че ще се справя с поръчката :)
 
От: Търся да наема хора за работа в онлайн магазин!

Здравейте,драснете ми едно ЛС, с вашите данни за контакт (фейсбук/скайп) , както и условията..

Благодарности ; Ангел Цветков
 
От: Търся да наема хора за работа в онлайн магазин!

Митко, с теб нали работим? Да не си объркал темата? :)
 
От: Търся да наема хора за работа в онлайн магазин!

Здравейте! Разполагам с много свободно време, с изключително добра компютърна грамотност съм, бърза съм, пиша грамотно и мога да проявя креативност при писане на описания на продуктите ако е необходимо да се пишат. Съжалявам, но не мога да Ви напиша лично съобщение.
Поздрави!
 
От: Търся да наема хора за работа в онлайн магазин!

Не каза нищо за себе си хаха :) Стройна, красива и неотразима?

Здравейте! Разполагам с много свободно време, с изключително добра компютърна грамотност съм, бърза съм, пиша грамотно и мога да проявя креативност при писане на описания на продуктите ако е необходимо да се пишат. Съжалявам, но не мога да Ви напиша лично съобщение.
Поздрави!
 
От: Търся да наема хора за работа в онлайн магазин!

Здравейте.
Все още не мога да пиша ЛС затова пиша тук. Разполагам с изключително много свободно време, завършила съм ИТ и съответно имам отлична компютърна грамотност. Работя и в един чужд сайт за фрийланс и там съм въвеждала продукти в онлайн магазини. Изключително сериозен, отговорен и трудолобив човек съм и мога да се отзова по всяко време.

Ако все още търсите хора на разположение съм.

Мария
 
От: Търся да наема хора за работа в онлайн магазин!

Ей, не се бъзикайте с момичето :) :p

Мария, имаш ЛС ;)
 
От: Търся да наема хора за работа в онлайн магазин!

Е отговори и на двете де :p , да няма сърдити :)
Ей, не се бъзикайте с момичето :) :p

Мария, имаш ЛС ;)
 
От: Търся да наема хора за работа в онлайн магазин!

Изглежда и аз не мога да пращам лични. Може ли условията и изискванията, ако офертата все още важи?
 
От: Търся да наема хора за работа в онлайн магазин!

Здрвейте.Интересувам се от работата, която предлагате и с удоволствие бих станал част от вашия екип ако търсите още хора.
 
От: Търся да наема хора за работа в онлайн магазин!

Здравейте! Аз също се интересувам от работата. Ще се радвам, ако се включа в екипа ви.
 

Горе