Търся двама души да се скарат

От: Търся двама души да се скарат

дай оферта

Конкретно за теб, офертата ще е единствена по рода си - веднага ще те повиша в ранг - избери си "Панкреас на форума", "Титан на празнословието", "Двигател на застоя"... Може да ми хрумнат и още. Но ти гарантирам подобаваща на личността ти уникалност.
 
От: Търся двама души да се скарат

Конкретно за теб, офертата ще е единствена по рода си - веднага ще те повиша в ранг - избери си "Панкреас на форума", "Титан на празнословието", "Двигател на застоя"... Може да ми хрумнат и още. Но ти гарантирам подобаваща на личността ти уникалност.

аммм тогаз сам си ги пиши темите и си отговаряй
 
От: Търся двама души да се скарат

аммм тогаз сам си ги пиши темите и си отговаряй

еееее, размаха бонбонче и взе, че го скри... мислех, че си по-борбена натура... и алчна за емоционално възнаграждение.... то се оказа пошла маргиналност...
 
От: Търся двама души да се скарат

еееее, размаха бонбонче и взе, че го скри... мислех, че си по-борбена натура... и алчна за емоционално възнаграждение.... то се оказа пошла маргиналност...

на село немаме толкова думи с които се изрязяваш наште са просте де ти вуте путе :|
 
От: Търся двама души да се скарат

на село немаме толкова думи с които се изрязяваш наште са просте де ти вуте путе :|

да ти преведа тогава:

размаха бонбонче и взе, че го скри... : Дигна полите, пък отдоле - с кюлоти

мислех, че си по-борбена натура: Мислех, дека не ти се опълнуват кюлотите, га се запуца на другио дерек

и алчна за емоционално възнаграждение: Резилиш се за едното отупване по рамото

то се оказа пошла маргиналност: пък то си скубеш срамотиите по панаирите за едната сливовица
 
От: Търся двама души да се скарат

да ти преведа тогава:

размаха бонбонче и взе, че го скри... : Дигна полите, пък отдоле - с кюлоти

мислех, че си по-борбена натура: Мислех, дека не ти се опълнуват кюлотите, га се запуца на другио дерек

и алчна за емоционално възнаграждение: Резилиш се за едното отупване по рамото

то се оказа пошла маргиналност: пък то си скубеш срамотиите по панаирите за едната сливовица

вай вай можеш и роман да напишеш имаш дар слово за парламента
 
От: Търся двама души да се скарат

Леонсио стиснете си ръцете бе. Тео ще ти даде направо 3 червени нашивки да не се мъчиш.
 
От: Търся двама души да се скарат

на село немаме толкова думи с които се изрязяваш наште са просте де ти вуте путе :|

Мисля, че е време от Пест Контрол да се заемат с теб. :wink:
 
От: Търся двама души да се скарат

AMOUN и niks са твоите хора, като техните караници просто няма :D
 
От: Търся двама души да се скарат

AMOUN и niks са твоите хора, като техните караници просто няма :D

Ех, бяха времена...Едно време какви караници имаше....
 
От: Търся двама души да се скарат

Ех, бяха времена...Едно време какви караници имаше....
Охо, не е като едно време да.. Те и 2мата вече не посещават, ама който се интересува, просто епични "битки" имаше :D
 
От: Търся двама души да се скарат

A пък сложи Хитлер ( s1yf0x ) за модератор и от 100 потребителя, ще останеш с него и ти.

Може и на малко име да ми говориш - приятно ми е Адолф :D .
 
От: Търся двама души да се скарат

кат тръгне бизнесо не влизаме у форумо
 
От: Търся двама души да се скарат

Ти затова ли киснеш тук?

@fifi, не му обръщай внимание на този тъпанар
с такива е пълно навсякъде - онлайн и офлайн

не го обсипвай с такова внимание..защото мисля, че му харесва - и ако е така, според мен не заслужава да му доставяш това удоволствие :wink:
 
От: От: Търся двама души да се скарат

@fifi, не му обръщай внимание на този тъпанар
с такива е пълно навсякъде - онлайн и офлайн

не го обсипвай с такова внимание..защото мисля, че му харесва - и ако е така, според мен не заслужава да му доставяш това удоволствие :wink:

Той не ми отговаря и знам защо. :wink:
 
От: Търся двама души да се скарат

Не че има значение, но каква е целта на занятието? Имам предвид, защо държиш хората да се карат...едва ли някой ще спечели от това
 
От: От: Търся двама души да се скарат

Не че има значение, но каква е целта на занятието? Имам предвид, защо държиш хората да се карат...едва ли някой ще спечели от това

То е ясно. За да предизвика интерес, коментари, мнения и т.н.
 
От: От: Търся двама души да се скарат

Не че има значение, но каква е целта на занятието? Имам предвид, защо държиш хората да се карат...едва ли някой ще спечели от това
Има значение.
Караницата означава много ново съдържание. Много ново съдържание означава много работа за паяците. А много работа за паяците означава придвижване в SERP.
Нагоре! :|
 

Горе