Търся дизайнер за листовки, дипляни, флаери

Aseya

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте. Търся дизайнер за листовки, дипляни, флаери. Моля предложения на заинтересовани на лични съобщения.
 
От: Търся дизайнер за листовки, дипляни, флаери

Здравей колега,

ако имаш нужда и от печат и разпространение за София като член на форума ще ти дам много хубава отстъпка.
 
От: Търся дизайнер за листовки, дипляни, флаери

Здравейте.
Blinky, благодаря за помощта и адекватното преместване на темата. Не съм ориентирана още и се извинявам :confused:
Да, сигурна съм, че тук има много кадърни хора, на които им се работи.
bez.syanka.na.samnenie,
имаме екип за разпространението и работим отлично с една столична печатница. Та засега само си записвам предложението ти и ти благодаря.
 
От: Търся дизайнер за листовки, дипляни, флаери

Aseya извинявам се за частта с колегата :).сигурна ли сте че рекламните ви материали се разпространяват коректно? Ние сме единствените, които предлагат видеозаснемане на цялото разнасяне. Това ви гарантира реална проверимост на свършената работа.

Най-честата измама в бранша е даден район да се покрие напълно, но без да се пуска във всички пощи. Пуска се в 50% например, останалите бройки се връщат за вторични. От ваша гледна точка изглежда, че работата е свършена, но нямате никаква гаранция за това...
 
От: Търся дизайнер за листовки, дипляни, флаери

bez.syanka.na.samnenie това е много интересно. Ако не е тайна - как го правите. Аз също плащам на хора за разпространение, но контрола е с проверки.
 
От: Търся дизайнер за листовки, дипляни, флаери

Aseya писах ти на лични за подробности, но не си ми отговорила. Какво точно е предложението? От 14 години правя това всеки ден и вероятно ще мога да помогна.
 
От: Търся дизайнер за листовки, дипляни, флаери

Ако прецените, че можем да работим съвместно тук може да разгледате портфолио.

http://behance.net/Diana_Nikolova

Ценовия диапазон е:

55лв -150 флер/постер едностранно цената зависи от размера на изделието
за брошури е нужно да се разбере дали ще имат бигове и сгъвки или ще са от сорта на флаер или по-големи.

Поздрави
Диана Николова
 
От: Търся дизайнер за листовки, дипляни, флаери

Bulhomes тук може да видиш как го правим:
Това видео ме накара да се смея. Не знаех, че се прави, сериозно. През 93-та бях на семинар далече от тези ширини и там се разказваше за флаерите. И така, смея да трвърдя, че съм ако не първия, то поне сред първите, които започнаха с флаери. Беше много зловещо в началото, но след това стана купон. Тогава ги раздавахме лично и имаше резултат, но след това всеки започна да го прави и спря да работи.
И все пак Aseya, желая ти успех!
 
От: Търся дизайнер за листовки, дипляни, флаери

Колега ние работим основно с редовни клиенти, като някои от тях не рекламират по друг начин.

При рекламата няма такова нещо като спря да работи. Има фактори, които влиаят на ефективността й обаче.

Относно видеозаснемането то не се предлага никаде по света доколкото знаем. Ние сме единствените, които го правим. Разбира се всеки може да снима с камера, но да го използваш в размаха, който го използваме ние наложи да създадем собствено ноухаул за да е изобщо приложимо.

2 години след като го въведохме още никой от колегите не е успял да го копира и предложи като услуга.

Въпреки че е по-евтино от това да плащаш за проверяващи и проверяващи на проверяващите. ;)

За точността му няма смисъл да споменавам, едно е субективна оценка на проверяващ, друго е да имаш черно на бяло всяка брошура, която е пусната/дадена на ръка.
 
От: Търся дизайнер за листовки, дипляни, флаери

Благодаря Ви. Намерихме подходящ човек. Успех и на останалите.
 

Горе