Търся добавяне в DMOZ

Radost

Active Member
Рейтинг - 95.7%
22   1   0
Знам, че отнема време и явно заплащането ще е след като има резултат, но ако някой има желание, нека ми пише.
Става дума за няколко сайта.
 
От: Търся добавяне в DMOZ

Съвсем скоро имаше тема.
И дискусията в нея не бе обнадеждваща. По-лесно е да получиш писмо от Обама или папата, отколкото да влезеш в дмоз.
Моето впечатление от темата бе, че е по-лесно да пътуваш до Луната. За там трябват само пари. За дмоз-а така и не разбрах какво трябва...
 
От: Търся добавяне в DMOZ

Съвсем скоро имаше тема.
И дискусията в нея не бе обнадеждваща. По-лесно е да получиш писмо от Обама или папата, отколкото да влезеш в дмоз.
Моето впечатление от темата бе, че е по-лесно да пътуваш до Луната. За там трябват само пари. За дмоз-а така и не разбрах какво трябва...

Трябва ти бронетранспортьор :)) и всички главни актьори от The Expendables: Непобедимите
 
За дмоз ви трябва читав сайт, но не такъв каквито самите вие определяте като читав, а такъв какъвто и външен човек (примерно редактор на дмоз) ще сметне за читав.
 
За дмоз ви трябва читав сайт, но не такъв каквито самите вие определяте като читав, а такъв какъвто и външен човек (примерно редактор на дмоз) ще сметне за читав.

Добре, добавял съм сайтове, които впоследствие са били продавани за четири цифрени суми. Колко по-читави?
 
От: Търся добавяне в DMOZ

Явно седем цифрени трябват :) Имаше теме дори аз я бях повдигнал... които се интересва да разгледа за какво иде реч.
 
От: Re: Търся добавяне в DMOZ

За дмоз ви трябва читав сайт, но не такъв каквито самите вие определяте като читав, а такъв какъвто и външен човек (примерно редактор на дмоз) ще сметне за читав.

Съгласен съм.

Make sure that your site has original and quality content. People nowadays are looking for more and more quality content and they get annoyed with the sites having nothing more than a bunch of affiliate links or sales letters. If your site lacks in content then you have no chance of making into the directory as the directories nowadays are looking for the sites which have a strong base of original and quality content, if your site doesn’t has sufficient content then make sure to add a few reviews, articles and other additional information about your services and products.

Линк към източника.
 
От: Търся добавяне в DMOZ

За одобрението на сайтове в DMOZ за всяка категория си има редактори. Голяма част от Българските категории са без редактори, т.е. липсват такива, затова и одобрението на сайт, колкото и да е читав, отнема време, а понякога и доста добри сайтове не се одобряват - просто няма кой да ги одобри.
 
От: Търся добавяне в DMOZ

С една дума-безнадеждно:)
Пробвала съм с един сайт, но така и не ми се блъскаше главата повече.
 
От: Търся добавяне в DMOZ

Не-е-е! Напротив, опитай, може пък и категориите в които искаш да се включиш да са добре поддържани от редактори. Горенаписаното от мен не важи за абсолютно всички БГ категории.
УСПЕХ!
 

Горе