Търся добри хора, предлагащи гост блогинг

nikitka

Member
Рейтинг - 100%
2   0   0
Здравейте,
Търся добри хора, които предлагат и приемат да публикуват гост статии на български език в техните сайтове/блогове. От своя страна аз обещавам, че предложените от мен статии ще бъдат на 100% уникални, с над 350-400+ думи и с 1 линк към източника.


Темите, за които търся гост блогинг са: всичко, което е свързано с дамите ме устройва - здраве, красота/козметика/стил, детски стоки, кулинария и други подобни, а също и за имоти, технологии /колектори и машини/, уеб дизайн и seo оптимизация, обзавеждане....

Виждам, че намирането на гост блогове е почти като мисията невъзможна, но вярвам, че ще проявите добра воля и ще си помогнем взаимно :)
Предварително искам да благодаря на всички, които се отзоват :)
 
Последно редактирано:
От: Търся добри хора, предлагащи гост блогинг

Може би защото всеки си е направил блога с някаква цел, или за да оптимизира друг свой проект или да припечели нещо.
А и ти нищо не предлагаш в замяна.
Защо не предложиш 3 статии с вътрешни връзки и 1 изходящ линк само.
Или статия от 2000-2500 думи ?

Всички искате да минете тънко, за това и не намирате гест блогинг.
 
  • Like
Реакции: Rock
От: Търся добри хора, предлагащи гост блогинг

Ако сайта от подписа ми те устройва, пращай на воля.
 
От: Търся добри хора, предлагащи гост блогинг

За какъв език търсиш гост блогване?
 
От: Търся добри хора, предлагащи гост блогинг

Може би защото всеки си е направил блога с някаква цел, или за да оптимизира друг свой проект или да припечели нещо.
А и ти нищо не предлагаш в замяна.
Защо не предложиш 3 статии с вътрешни връзки и 1 изходящ линк само.
Или статия от 2000-2500 думи ?

Всички искате да минете тънко, за това и не намирате гест блогинг.

Съгласна съм, че всеки си е направим сметката и си на правил блога с цел. Малко са тези, които го правят ей така за спорта ... В замяна мога да предлога същото, но блоговете, с които аз разполагам може да не са по вкуса на всеки :) И все пак съм споменала, че съм готова да върна жеста. Статиите, които пиша с минимална дължина 350-400 думи, като обикновено излизат над 600-800, че понякога и над 1000 думи. Предложението ти с 3-те статии е интересно ще го обмисля :)
Виж аз не искам да минавам тънко и винаги като видя, че някои търси му предлагам това, с което разполагам и ако го устройва му публикувам материалите. Съгласна съм, че всеки е инвестирал пари и иска да припечели, но има и цени, които са далеч от "тънкото". Ако предложението на отсрещната страна си струва има го момента и със заплащането, което разбира се също е вариант :)
Винаги може да се стигне до споразумение, въпроса е да има желание



За какъв език търсиш гост блогване?

Това съм го пропуснала да го напиша :) На български език



Ако сайта от подписа ми те устройва, пращай на воля.

Благодаря ще погледна :)
 
От: Търся добри хора, предлагащи гост блогинг

Колежката е много точна във всяко едно отношение, препоръчвам горещо.

P.S.

nikitka чакам да ми пратиш три статии на мейла, да ти ги публикувам.
 
От: Търся добри хора, предлагащи гост блогинг

Ако можеш да измислиш нещо ето как можеш да получиш линк от авторитетен домейн: http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=49477&page=2

А може и награда да спечелиш дори :) Има известни ограничения, но си струва ...
 
От: Търся добри хора, предлагащи гост блогинг

Мога да ти публикувам статия с една изходяща връзка, ако е уникална, но да е поне 1000 думи.
 
От: Търся добри хора, предлагащи гост блогинг

Колежката е много точна във всяко едно отношение, препоръчвам горещо.

P.S.

nikitka чакам да ми пратиш три статии на мейла, да ти ги публикувам.

Благодаря за добрите думи :) А за другото най-късно до понеделник ще ти ги пратя :)


Ако можеш да измислиш нещо ето как можеш да получиш линк от авторитетен домейн: http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=49477&page=2

А може и награда да спечелиш дори Има известни ограничения, но си струва ...

Благодаря много за предложението :) Ще ти пиша на лично



Мога да ти публикувам статия с една изходяща връзка, ако е уникална, но да е поне 1000 думи.


Благодаря за предложението. Ще пиша и на теб лично, за да се разберем :)



Ще се радвам и други добри хора да се включат :) Ще добавя още няколко теми, които ме вълнуват: всичко за животните и езотерика
 

Горе