Търся добър дизайнер за изработка на лого за сайт

От: Търся добър дизайнер за изработка на лого за сайт

zealot e добър дизайнер и другите също. Поразтършувай се малко има много добри дизайнери във форума.
 
От: Търся добър дизайнер за изработка на лого за сайт

Ами пускай конкурса де!



Здравейте,

Търся добър дизайнер, който да изработи лого за сайт.
 
От: Търся добър дизайнер за изработка на лого за сайт

Здравейте,

Търся добър дизайнер, който да изработи лого за сайт.

Виж тази тема :

http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=55026

има добри попадения, харесай си някое лого и накарай автора да ти направи и на теб
 
От: Търся добър дизайнер за изработка на лого за сайт

Привет колега,

Аз искам да те посъветвам, да не хвърляш пари за лого. Нахвърляй нещо сам или с пряител. Аз дадох една торба с пари за лого в началото на бизнеса си. Сега не бих дал повече от 5лв, за същото лого. Въобще, ако си в началото на бизнеса си, единствените пари, които си струват са за популяризиране на бранда и маркетингови проучвания "Какво трябва на клиента и защо той ще плати на теб, а не на някой друг. И въобще, какъв проблем му решвам аз?". Цената на едно лого варира, обикновено популярната цена е 100лв. Всичко зависи от това, какво ти искаш да внушиш на клиента. Логото ще трябва да го обесняваш, рисуваш и накрая, за това, че някой ще ти визуализира концепцията за 30мин - дай едни 100 кинта. Давам ти съвет, пречупен през моята призма, като човек, който е минал през това. Разбира се, не искам да натрапвам моите разбирания и виждания.

Поздрави,
 
  • Like
Реакции: CTAH
От: Търся добър дизайнер за изработка на лого за сайт

Привет колега,

Аз искам да те посъветвам, да не хвърляш пари за лого. Нахвърляй нещо сам или с пряител. Аз дадох една торба с пари за лого в началото на бизнеса си. Сега не бих дал повече от 5лв, за същото лого. Въобще, ако си в началото на бизнеса си, единствените пари, които си струват са за популяризиране на бранда и маркетингови проучвания "Какво трябва на клиента и защо той ще плати на теб, а не на някой друг. И въобще, какъв проблем му решвам аз?". Цената на едно лого варира, обикновено популярната цена е 100лв. Всичко зависи от това, какво ти искаш да внушиш на клиента. Логото ще трябва да го обесняваш, рисуваш и накрая, за това, че някой ще ти визуализира концепцията за 30мин - дай едни 100 кинта. Давам ти съвет, пречупен през моята призма, като човек, който е минал през това. Разбира се, не искам да натрапвам моите разбирания и виждания.

Поздрави,

Напълно погрешно мнение.
 
От: Търся добър дизайнер за изработка на лого за сайт

Напълно погрешно мнение.
Точно така!
@u`F`o грешиш ужасно много, как ще развиваш бранд като първото което се набива в очи е името и логото, това значи тотално да изключиш сетивните възприятия, а те са едни от най-важните.
 
От: Търся добър дизайнер за изработка на лого за сайт

Може ли да ми пратите повече информация на лично.
 

Горе