Търся дългосрочна работа като копирайтър

bgtifo

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
24   0   0
Здравейте,

търся дългосрочна и дистанционна работа като копирайтър. Имам над 8 години опит в писането на статии на български език.
Занимавам се още с линк билдинг - писане по форуми, пускане на обяви, постове в социални мрежи и други. Готов съм да обсъдя с вас всяко едно предложение. За повече информация пишете ми ЛС или ми изпратете писмо на [email protected]

Благодаря предварително!
 
От: Търся дългосрочна работа като копирайтър

До този момент ми писаха двама човека, на които благодаря. Приемам още оферти за писане на статии и ще се радвам ако такива съществуват!

Очаквам да ми пишете с конкретни предложения за дългосрочна работа.
 
От: Търся дългосрочна работа като копирайтър

Благодаря на всички, които ми писаха на лична, все още приемам оферти и ще реша коя да уважа. Писал съм на всички отговори.
 
Последно редактирано:
От: Търся дългосрочна работа като копирайтър

Ако може прати на ЛС пример със статии , които си писал !? 2-3 просто да придобия представа !? И приблизителна цена за статия ! Поздрави.
 
От: Търся дългосрочна работа като копирайтър

webmast367 имате лично съобщение с подробностите, ще очаквам отговор. Оставам на разположение и за другите колеги, които могат да ми предложат нещо конкретно.
 
От: Търся дългосрочна работа като копирайтър

Продължавам да търся работа. До този момент имам 2 оферти за писане на статии х 3 лв. статията. Ако някой може да се ангажира с месечно възнаграждение ще се радвам да го обсъдим. Напомням, че се занимавам и линк билдинг като цяло, не само с писане и пренаписване.
 
Последно редактирано:
От: Търся дългосрочна работа като копирайтър

СМЕЛО Препоръчвам колегата много лесно се работи с него за супер кратко време написа статийките,които поръчах и то точно ,както ги исках.
Ако имате нужда от качествени статии това е точния човек за вас.
Със сигурност отново ще поръчам скоро.
Успех и дано запазиш нивото на работата си и много нови клиенти!
 
@bgtifo, здравей и от мен супер.

Може ли на лично малко повече инфо за услугите ти, цени и някакво порфтолио. Много е важно да е на Ен език, ако си ок с него, а тематиката е техническа по-скоро, отколкото нещо стандартно, та и това може да вземеш под внимание. ;)

Драсни едно лично....мерси. ;)
 
От: Търся дългосрочна работа като копирайтър

@Webmast367 благодаря за хубавите думи, ще се радвам да работим заедно отново.

@Blinky за съжаление няма да мога да ти бъда полезен, тъй като пиша статии само на български език.

P.S.

Продължавам да търся редовна работа като копирайтър (дистанционна) ако има някой интерес от служител да ми пише на ЛС или на [email protected]
 
От: Търся дългосрочна работа като копирайтър

Няма проблем Blinky ако ти трябват статии на български език аз съм насреща.

Продължавам да търся постоянна работа, така че съм на разположение за колегите.
 
Последно редактирано:
От: Търся дългосрочна работа като копирайтър

Освен, че си търся постоянна работа предлагам и частично писане на статии, така че чувствайте се свободни да правите поръчки.

Цена на статиите 1 лев на 100 думи. Допълнителна информация на ЛС или на имейла, който съм оставил.
 
От: Търся дългосрочна работа като копирайтър

Няма проблем Blinky ако ти трябват статии на български език аз съм на среща.

Продължавам да търся постоянна работа, така че съм на разположение за колегите.

Ако си на среща, когато му трябва нещо - трудно ще се свърши работа :)
Крайните материали, надявам се, ги минаваш и с някакъв спел чекър. Пусни ми, моля те, на ЛС някакво портфолио от областите, в които пишеш най-компетентно.
 
От: Търся дългосрочна работа като копирайтър

Philip благодаря за корекцията, грешката е допусната от бързане. :)

Да ползвам спел чекър, а портфолио с мои статии съм ти пуснал на ЛС.
 
От: Търся дългосрочна работа като копирайтър

Благодаря, сега ще погледна!
 

Горе