Търся: Търся дългосрочно копирайтър за блог статии и качване на продукти в онлайн магазини

kaiba_corp

Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Търся да наема копирайтър за писанене на статии за блог (от 5 до 10 седмичнo, с дължина около 300 думи) и уникалност на текста 95+ %....
Тематиката: детски играчки, техника, lifestyle, полезна информация.

Също така за качване на продукти (играчки, техника...) в Woocommerce онлайн магазини по зададени критерии за структура на заглавие, описание, meta, ключови думи и тнт.

Хора с по-голям опит в сферата на писането на уникални текствое, качването на продукти и SEO - ще бъдат с предимство.
Моля за вашите ценови предложения и информация какъв опит имате - на лично съобщение.

Благодаря...

veronni

Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте, писала съм статии на различна тематика. Видях вашата обява
Прилагам портфолио - Ако желаете пишете ми - [email protected] , тел. 0988201469
https://happywoman.bg/author/veronika/
https://www.peika.bg/statii_l.al_ai.101721.html
https://www.meridian27.com/author/veronika-pavlova
https://uspelite.bg/veronika-pavlova
https://www.spisanie.to/author/veronika-pavlova/
http://www.highviewart.com/authors/veronika-pavlova-230.html
https://evolife.bg/author/veronika/

kaiba_corp

Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Копирайтър засега намерихме. Но имаме нужда от още 1 човек само за качване на продукти в Woocommerce/Wordpress платформи. Моля само за кандидатури на хора с опит и ценови предложения на база брой продукт. Поздрави.

MPC

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Пишете на ЛС или тук по колко продукти на ден желаете да бъдат качвани във вашия онлайн магазин. В каква категория са продуктите?

kaiba_corp

Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Подновявам търсенето на хора за качване на продукти - дългосрочно.
Моля да спрат да ми пишат хора, които в последствие се оказва, че нямат време да качват 20-30 продукта на ден!

Хора, какъв е смисълът да спамите, кандидатствайки по такива проекти, като не можете да ги поемете?

Кандидатсват и буквално още преди да са получили инструкциите за качване или параметри на заплащане и се почва:
"Ама тоя месец имам сесия, чак след 1 месец ще мога..."
"Ама аз имам дете и не мога да качвам повече от 5 продукта на ден и то не всеки ден... "
"Ама аз и други проекти движа и не мога да обърна такова внимание на Вашия..."
"Ама аз сега имам едни други задачи и чак другия месец ще мога...

...и тем подобни.

Моля да кандидаствате САМО ако можете да качвате по 150 - 200 продукта на седмица, стига вече гавра!

Разбирам, че всеки може да има ангажименти, но тогава защо си чешете езиците и първо искате да качвате продукти, пък после хиляди оправдания и условности?! Като имате ангажименти - просто НЕ губете времето на хората!

M.I.6.

Active Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Подновявам търсенето на хора за качване на продукти - дългосрочно.
Моля да спрат да ми пишат хора, които в последствие се оказва, че нямат време да качват 20-30 продукта на ден!

Хора, какъв е смисълът да спамите, кандидатствайки по такива проекти, като не можете да ги поемете?

Кандидатсват и буквално още преди да са получили инструкциите за качване или параметри на заплащане и се почва:
"Ама тоя месец имам сесия, чак след 1 месец ще мога..."
"Ама аз имам дете и не мога да качвам повече от 5 продукта на ден и то не всеки ден... "
"Ама аз и други проекти движа и не мога да обърна такова внимание на Вашия..."
"Ама аз сега имам едни други задачи и чак другия месец ще мога...

...и тем подобни.

Моля да кандидаствате САМО ако можете да качвате по 150 - 200 продукта на седмица, стига вече гавра!

Разбирам, че всеки може да има ангажименти, но тогава защо си чешете езиците и първо искате да качвате продукти, пък после хиляди оправдания и условности?! Като имате ангажименти - просто НЕ губете времето на хората!

А Вие колко сериозни хора очаквате да намерите, след като Вашето отношение е пропорционално на кандидатите, които наемате? Писах ви сигурно преди месец, дадох ви подробна информация (т.е. изгубих време да описвам опит, умения и т.н.), като Ви попитах и за по-подробна информация. Отговор така и не получих. Май губенето на време е двустранно. "Каквото повикало, такова се обадило".

Успех в подновеното търсене!
Поздрави!

madgooglebot

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
4   0   0
Каквото повикало, такова се обадило

Това ми е любимо.. :) Просто няма по-акуратен лаФ за подобен форум ;)

Но и него го разбирам напълно.. има фрилансета, които се вживяват прекалено, което е истина - истина е

M.I.6.

Active Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Това ми е любимо.. :) Просто няма по-акуратен лаФ за подобен форум ;)

Но и него го разбирам напълно.. има фрилансета, които се вживяват прекалено, което е истина - истина е

Колега прав си. И аз го разбирам, това важи и за 2-те страни. Вярно, има много, които предпочитат да наемат фрилансъри на поточна линия за по 20ст. на продукт. За толкова бюджет такова качество и постоянство. Money talk.
Не съм казал, че авторът на темата е почитател на тази бизнес философия, разбира се, но затова хора като нас си играят да правят и пращат портфолио, опис на уменията, искат да се запознаят по-подробно с работа и така нататък.
Не може някой дето не си е направил труда даже да върне 1 съобщение да се оплаква от несериозност от отсрещната сестра.

madgooglebot

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
4   0   0
нз, специално в този случай, след като автора се оплаква, че ангажиралите се вече, са несеризни и са омазали нещата, това че не връща отговор на дадено запитване, би трябвало да означава, че с оглед на вече получените, гледа с кофти око на новите запитвания, особено ако са стандартни от рода на "Здравейте, мога да поема задачата, колко ще ми плащате".. И тва го има..
А може и да не е получил съобщението ахаха

M.I.6.

Active Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Не мога да говоря от името на другите, но аз съм му писал преди повече от месец сигурно. Да не ти препращам съобщението колко подробно инфо съм му дал и го попитах за по-обстойна информация относно писането на статии и продуктите, за да преценим дали може да си бъдем полезни. За цена не съм го питал, тъй като всеки уважаващ се фрийлансър или човек би говорил за пари едва след като се запознае с естеството на работа.

madgooglebot

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
4   0   0
Значи се е уплашил от цената, гаранция ;) Сми, помислил си е, че си "дебел" и е предпочел да изчака "лешперите"..ахаха Повярвай ми - това е причината :D

M.I.6.

Active Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Значи се е уплашил от цената, гаранция ;) Сми, помислил си е, че си "дебел" и е предпочел да изчака "лешперите"..ахаха Повярвай ми - това е причината :D

А бе да ти кажа честно не ме интересува каква е причината. Няма какво да се плаши от цена, тъй като не съм го питал и казвал такава, пак се повтарям. От качване до качване има разлика. Някои стават с копи/пейст, а други искат уникалност на текст, ресайз, центриране, product SEO, Kyword и т. н.
А за "дебелото" и "лешперите" си прав - вероятно е така. Затова и казвам, че няма какво да ми се оплаква от качество и несериозност. И аз искам за 6лв. да ми готви Манчев, ама освен циганска баница и студентски сандвич друго не ми предлагат за тези пари. Ся да се оплаквам от несериозни готвачи ли?

madgooglebot

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
4   0   0
Щом е дошъл да търси у форумот, начи търси тънкатата, кво го мислиш изобщо... За всеки влак си има пътници, нали знаеш ;) Аз ти се чудя що се вЧепатляваш изобщо.. подминавай с 200 и си мисли само хубави неща :)

А Манчев го познавам от "еййй такъв" нема нищо общо с тва дет го показват, той е келеме не по-малко от мен и теб ;)

M.I.6.

Active Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Не го мисля @madgooglebot, не се вЧепатлявам, не се и впрягам..просто не мога да остана равнодушен като видя подобна ...хайде да не казвам "наглост", а да взема да поставя "възглавничка" за по-меко....подобна безочливост. Прав си, минал съм с 200 преди 20 дни. Тука съм имал случаи дет ми пишат след 1 месец, аз съм се ангажирал с друго и даже съм забравил за какво съм писал/кандидатствал. Но за да бъде икономиката/човечеството/държавата в ред, такива неща трябва да се подминават, но не и да се подминават без коментар. Или да се държи като възрастен и да отговаря (може и с копи-пейст) на всички кандидатствали или да не се оплаква като му работят само деца. Не сме 1996-та или 2009-та дето CV-тата са ги използвали за икономия на тоалетна хартия. Той и без тва му е ника с профилната снимка на детска игра, та и да не се оплаква като издухва "работниците" си със Синеокия бял дракон май беше хахаха. Както и да е. Хайде да оставим хората да кандидатстват, че разводнихме и размътихме водите тука. Поздрави!

madgooglebot

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
4   0   0
Е да ама ето не си минал баш с 200 ;) Ако си искал да поемеш задачата, вервай ми - да си я поел вече, сам знаеш че съм прав..
пак ти казвам, за всеки влак си има... тн., ти явно не си искал да бъдеш един от тях :)

Не сме да разсъждаваме кое е редно и кое не е, и в тоя дух - кое колко струва.. За тва пича пуска обяви и търси.. сещаш ли се вече? :)

Горе