Търся: Търся дългосрочно копирайтър за блог статии и качване на продукти в онлайн магазини

kaiba_corp

Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Търся да наема копирайтър за писанене на статии за блог (от 5 до 10 седмичнo, с дължина около 300 думи) и уникалност на текста 95+ %....
Тематиката: детски играчки, техника, lifestyle, полезна информация.

Също така за качване на продукти (играчки, техника...) в Woocommerce онлайн магазини по зададени критерии за структура на заглавие, описание, meta, ключови думи и тнт.

Хора с по-голям опит в сферата на писането на уникални текствое, качването на продукти и SEO - ще бъдат с предимство.
Моля за вашите ценови предложения и информация какъв опит имате - на лично съобщение.

Благодаря...
 
Здравейте, писала съм статии на различна тематика. Видях вашата обява
Прилагам портфолио - Ако желаете пишете ми - [email protected] , тел. 0988201469
https://happywoman.bg/author/veronika/
https://www.peika.bg/statii_l.al_ai.101721.html
https://www.meridian27.com/author/veronika-pavlova
https://uspelite.bg/veronika-pavlova
https://www.spisanie.to/author/veronika-pavlova/
http://www.highviewart.com/authors/veronika-pavlova-230.html
https://evolife.bg/author/veronika/
 
Копирайтър засега намерихме. Но имаме нужда от още 1 човек само за качване на продукти в Woocommerce/Wordpress платформи. Моля само за кандидатури на хора с опит и ценови предложения на база брой продукт. Поздрави.
 
Пишете на ЛС или тук по колко продукти на ден желаете да бъдат качвани във вашия онлайн магазин. В каква категория са продуктите?
 
Подновявам търсенето на хора за качване на продукти - дългосрочно.
Моля да спрат да ми пишат хора, които в последствие се оказва, че нямат време да качват 20-30 продукта на ден!

Хора, какъв е смисълът да спамите, кандидатствайки по такива проекти, като не можете да ги поемете?

Кандидатсват и буквално още преди да са получили инструкциите за качване или параметри на заплащане и се почва:
"Ама тоя месец имам сесия, чак след 1 месец ще мога..."
"Ама аз имам дете и не мога да качвам повече от 5 продукта на ден и то не всеки ден... "
"Ама аз и други проекти движа и не мога да обърна такова внимание на Вашия..."
"Ама аз сега имам едни други задачи и чак другия месец ще мога...

...и тем подобни.

Моля да кандидаствате САМО ако можете да качвате по 150 - 200 продукта на седмица, стига вече гавра!

Разбирам, че всеки може да има ангажименти, но тогава защо си чешете езиците и първо искате да качвате продукти, пък после хиляди оправдания и условности?! Като имате ангажименти - просто НЕ губете времето на хората!
 
Подновявам търсенето на хора за качване на продукти - дългосрочно.
Моля да спрат да ми пишат хора, които в последствие се оказва, че нямат време да качват 20-30 продукта на ден!

Хора, какъв е смисълът да спамите, кандидатствайки по такива проекти, като не можете да ги поемете?

Кандидатсват и буквално още преди да са получили инструкциите за качване или параметри на заплащане и се почва:
"Ама тоя месец имам сесия, чак след 1 месец ще мога..."
"Ама аз имам дете и не мога да качвам повече от 5 продукта на ден и то не всеки ден... "
"Ама аз и други проекти движа и не мога да обърна такова внимание на Вашия..."
"Ама аз сега имам едни други задачи и чак другия месец ще мога...

...и тем подобни.

Моля да кандидаствате САМО ако можете да качвате по 150 - 200 продукта на седмица, стига вече гавра!

Разбирам, че всеки може да има ангажименти, но тогава защо си чешете езиците и първо искате да качвате продукти, пък после хиляди оправдания и условности?! Като имате ангажименти - просто НЕ губете времето на хората!


А Вие колко сериозни хора очаквате да намерите, след като Вашето отношение е пропорционално на кандидатите, които наемате? Писах ви сигурно преди месец, дадох ви подробна информация (т.е. изгубих време да описвам опит, умения и т.н.), като Ви попитах и за по-подробна информация. Отговор така и не получих. Май губенето на време е двустранно. "Каквото повикало, такова се обадило".

Успех в подновеното търсене!
Поздрави!
 
Каквото повикало, такова се обадило

Това ми е любимо.. :) Просто няма по-акуратен лаФ за подобен форум ;)

Но и него го разбирам напълно.. има фрилансета, които се вживяват прекалено, което е истина - истина е
 
Това ми е любимо.. :) Просто няма по-акуратен лаФ за подобен форум ;)

Но и него го разбирам напълно.. има фрилансета, които се вживяват прекалено, което е истина - истина е

Колега прав си. И аз го разбирам, това важи и за 2-те страни. Вярно, има много, които предпочитат да наемат фрилансъри на поточна линия за по 20ст. на продукт. За толкова бюджет такова качество и постоянство. Money talk.
Не съм казал, че авторът на темата е почитател на тази бизнес философия, разбира се, но затова хора като нас си играят да правят и пращат портфолио, опис на уменията, искат да се запознаят по-подробно с работа и така нататък.
Не може някой дето не си е направил труда даже да върне 1 съобщение да се оплаква от несериозност от отсрещната сестра.
 
нз, специално в този случай, след като автора се оплаква, че ангажиралите се вече, са несеризни и са омазали нещата, това че не връща отговор на дадено запитване, би трябвало да означава, че с оглед на вече получените, гледа с кофти око на новите запитвания, особено ако са стандартни от рода на "Здравейте, мога да поема задачата, колко ще ми плащате".. И тва го има..
А може и да не е получил съобщението ахаха
 
Не мога да говоря от името на другите, но аз съм му писал преди повече от месец сигурно. Да не ти препращам съобщението колко подробно инфо съм му дал и го попитах за по-обстойна информация относно писането на статии и продуктите, за да преценим дали може да си бъдем полезни. За цена не съм го питал, тъй като всеки уважаващ се фрийлансър или човек би говорил за пари едва след като се запознае с естеството на работа.
 
Значи се е уплашил от цената, гаранция ;) Сми, помислил си е, че си "дебел" и е предпочел да изчака "лешперите"..ахаха Повярвай ми - това е причината :D
 
Значи се е уплашил от цената, гаранция ;) Сми, помислил си е, че си "дебел" и е предпочел да изчака "лешперите"..ахаха Повярвай ми - това е причината :D

А бе да ти кажа честно не ме интересува каква е причината. Няма какво да се плаши от цена, тъй като не съм го питал и казвал такава, пак се повтарям. От качване до качване има разлика. Някои стават с копи/пейст, а други искат уникалност на текст, ресайз, центриране, product SEO, Kyword и т. н.
А за "дебелото" и "лешперите" си прав - вероятно е така. Затова и казвам, че няма какво да ми се оплаква от качество и несериозност. И аз искам за 6лв. да ми готви Манчев, ама освен циганска баница и студентски сандвич друго не ми предлагат за тези пари. Ся да се оплаквам от несериозни готвачи ли?
 
Щом е дошъл да търси у форумот, начи търси тънкатата, кво го мислиш изобщо... За всеки влак си има пътници, нали знаеш ;) Аз ти се чудя що се вЧепатляваш изобщо.. подминавай с 200 и си мисли само хубави неща :)

А Манчев го познавам от "еййй такъв" нема нищо общо с тва дет го показват, той е келеме не по-малко от мен и теб ;)
 
Не го мисля @madgooglebot, не се вЧепатлявам, не се и впрягам..просто не мога да остана равнодушен като видя подобна ...хайде да не казвам "наглост", а да взема да поставя "възглавничка" за по-меко....подобна безочливост. Прав си, минал съм с 200 преди 20 дни. Тука съм имал случаи дет ми пишат след 1 месец, аз съм се ангажирал с друго и даже съм забравил за какво съм писал/кандидатствал. Но за да бъде икономиката/човечеството/държавата в ред, такива неща трябва да се подминават, но не и да се подминават без коментар. Или да се държи като възрастен и да отговаря (може и с копи-пейст) на всички кандидатствали или да не се оплаква като му работят само деца. Не сме 1996-та или 2009-та дето CV-тата са ги използвали за икономия на тоалетна хартия. Той и без тва му е ника с профилната снимка на детска игра, та и да не се оплаква като издухва "работниците" си със Синеокия бял дракон май беше хахаха. Както и да е. Хайде да оставим хората да кандидатстват, че разводнихме и размътихме водите тука. Поздрави!
 
Е да ама ето не си минал баш с 200 ;) Ако си искал да поемеш задачата, вервай ми - да си я поел вече, сам знаеш че съм прав..
пак ти казвам, за всеки влак си има... тн., ти явно не си искал да бъдеш един от тях :)

Не сме да разсъждаваме кое е редно и кое не е, и в тоя дух - кое колко струва.. За тва пича пуска обяви и търси.. сещаш ли се вече? :)
 

Горе