Търся: Търся дългосрочно копирайтър за блог статии и качване на продукти в онлайн магазини

Здравейте! Предлагам писане на статии на новинарски теми. При интерес - пишете на ЛС
 
Привет!

Подновявам търсенето, но в малко по-различен и по-мащабен вариант - вече търся копирайтър за постоянен трудов договор.

Писал съм съобщения на на някои, които са ми писали преди време, но не на всички - моля всеки, който има интерес - да ми пише лично съобщение, съдържащо опита с качването на продукти в Woocommerce и други платформи, както и писането на статии...

Моля да пишат само кандидати, които отговарят на следните изисквания и които могат да отделят минимум 130 часа месечно за този проект:
-качване на между 700 и 800 продукта на месечна база
-модифициране на текстове, с цел те да не са еднакви с тези от източника/доставчика
-писане на категорийни описания по зададени ключови думи с уникален текст
-писане на на между 30 и 50 статии месечно с по около 300 думи всяка /уникалност на текста - над 90%/
-поне базово владеене на английски език

Търсят се кандидати, притежаващи:
-опит с платформата Woocommerce
-опит с качване на продукти в онлайн магазини
-опит с копирайтинг
-технически познания в сферата на компютрите
-базови познания относно SEO оптимизацията

Предимства:
-трудов договор
-предлагаме обучение и подробно обяснение на задачите
-възможност за извършване на дейността от уюта на собствения Ви дом
-не сте обвързани с фиксирано работно време, а с таргет от определен брой съдържание за качване/писане на месечна база, може да работите дори и през нощта, следобед, през деня - за нас това не е от значение, а качественото изпълнение на задачите в обемите, от които се нуждаем. За предпочитане е да сте от София, за да можем да се срещаме при казуси, свързани с работата, когато това е необходимо (от 2 до 4 пъти месечно)
-ще предоставим помощни инструменти, които да улеснят дейността Ви
 
Привет!

Подновявам търсенето, но в малко по-различен и по-мащабен вариант - вече търся копирайтър за постоянен трудов договор.

Писал съм съобщения на на някои, които са ми писали преди време, но не на всички - моля всеки, който има интерес - да ми пише лично съобщение, съдържащо опита с качването на продукти в Woocommerce и други платформи, както и писането на статии...

Моля да пишат само кандидати, които отговарят на следните изисквания и които могат да отделят минимум 130 часа месечно за този проект:
-качване на между 700 и 800 продукта на месечна база
-модифициране на текстове, с цел те да не са еднакви с тези от източника/доставчика
-писане на категорийни описания по зададени ключови думи с уникален текст
-писане на на между 30 и 50 статии месечно с по около 300 думи всяка /уникалност на текста - над 90%/
-поне базово владеене на английски език

Търсят се кандидати, притежаващи:
-опит с платформата Woocommerce
-опит с качване на продукти в онлайн магазини
-опит с копирайтинг
-технически познания в сферата на компютрите
-базови познания относно SEO оптимизацията

Предимства:
-трудов договор
-предлагаме обучение и подробно обяснение на задачите
-възможност за извършване на дейността от уюта на собствения Ви дом
-не сте обвързани с фиксирано работно време, а с таргет от определен брой съдържание за качване/писане на месечна база, може да работите дори и през нощта, следобед, през деня - за нас това не е от значение, а качественото изпълнение на задачите в обемите, от които се нуждаем. За предпочитане е да сте от София, за да можем да се срещаме при казуси, свързани с работата, когато това е необходимо (от 2 до 4 пъти месечно)
-ще предоставим помощни инструменти, които да улеснят дейността Ви

Имате >>> ЛС.
 

Горе