Търся "евтин" програмист.

SLADE

New Member
Рейтинг - 0%
0   1   0
Под "евтин" имам в предвид да взима малко пари.
Програмиста, ако си разбира от работата, това което ще му дам като задача ще е елементарно за него.
А, ако не разбирам като мен ще му е доста трудно и за това такива ще ги помоля да не пишат в темата.
Имам прекалено малко пари покрай кризата(подчертавам) прекалено малко.
Плащам само чрез epay.bg

Който е заинтересуван нека ми пише на LS или скайп: triplesto
Благодаря предварително.
 
От: Търся "евтин" програмист.

А защо пък да не ти го направя ей така - за спорта. Какво трябва да се направи? :)
 
От: Търся "евтин" програмист.

Под "евтин" имам в предвид да взима малко пари.
Програмиста, ако си разбира от работата, това което ще му дам като задача ще е елементарно за него.
А, ако не разбирам като мен ще му е доста трудно и за това такива ще ги помоля да не пишат в темата.
Имам прекалено малко пари покрай кризата(подчертавам) прекалено малко.
Плащам само чрез epay.bg

Който е заинтересуван нека ми пише на LS или скайп: triplesto
Благодаря предварително.

ХАХАХА.. мале много нагли станахте. "Евтин" програмист... "...Имам прекалено малко пари покрай кризата(подчертавам) прекалено малко...."
Покрай тази криза много започнахте всички да се оплаквате и да се правите на тарикати. И аз имам нужда от програмист, но когато очакваш някой да си свърши добре работата не може да му кажеш "Евтин". Е затова в БГ сме в такова положение, от вечните селски тарикати... аре бегай!

ПС: На всички останали се извинявам за грубия тон, просто това изказване ме изуми...
 
От: Търся "евтин" програмист.

За да ти излезе най-евтино може да попиташ момчетата и момичетата от web-tourist помагат с удоволствие и за без пари.
 
От: Търся "евтин" програмист.

Един съвет от мен като скъп програмист: направи си го сам :) За такива изказвания и малко пари няма да получиш завършен продукт а някакъв нахвърлян код там, даже може и да не е писан, ами взет от някой сайт.
 
От: Търся "евтин" програмист.

ХАХАХА.. мале много нагли станахте. "Евтин" програмист... "...Имам прекалено малко пари покрай кризата(подчертавам) прекалено малко...."
Покрай тази криза много започнахте всички да се оплаквате и да се правите на тарикати. И аз имам нужда от програмист, но когато очакваш някой да си свърши добре работата не може да му кажеш "Евтин". Е затова в БГ сме в такова положение, от вечните селски тарикати... аре бегай!

ПС: На всички останали се извинявам за грубия тон, просто това изказване ме изуми...

Приятелю, нито ме познаваш, нито знаеш в какво положение съм.
И моля не ми викай "селси тарикат", защото пак казвам не ме познаваш.
Неможе да говориш ей така тоя бил това, оня онова като не ги познаваш лично.
Също пък някой да ти е искал мнението? Щом искаш програмист си пусни тема или иди някъде другаде, мен това не ме интересува.

fani7117 пиши ми на скайпа. Благодаря.
 
От: Търся "евтин" програмист.

С fani7117 вече си намери евтин програмист. Очаквай и евтина работа.
 
От: Търся "евтин" програмист.

Търси индийци,те са от типа евтини програмисти,нищо че излизат малко скъпо като ти загубят времето,излъжат и с малкото пари които си им дал и като ти осерат сайта.А не дай си боже да попаднеш на някой заядлив да ти скапа нещо ще стане перфектната комбинация...Може да търсиш евтин програмист,но хората се засягат по този начин - напиши си бюджета и който му изнася ще ти пише.Един вид : Къде съм аз,къде сте вие .... Ако дойде някой и ти кажа ще ти дам 5 лева да копаш цял ден ?? Не ще се обиждат хората ами ... Става като подигравка.Та не знам дали нарочно си го написал или не,но за в бъдеще ще е хубаво да се оформят по-добре темите за да няма такива конфонтации.
 
От: Търся "евтин" програмист.

То понятието "евтин" наистина действа леко обидно. Можеше да го дефинираш и така "Търся програмист срещу скромно възнаграждение" или можеше просто да кажеш, че търсиш програмист, да уточниш задачата и какви пари си готов да дадеш (без значение колко са).
Аз лично проявявам интерес, но все пак бих искал да знам за какво става въпрос и колко точно е това евтино, за което говорим. За 5-10лв например не бих си мръднал пръста, дори да е проста задача. Иначе epay не ме устройва. Удобни за мен варианти са PayPal и по банков път.
 
От: Търся "евтин" програмист.

Искам точна дефиниция на "евтин" демек колко точно пари имаш и за каква работа, на ЛС ако може :)
 
От: Търся "евтин" програмист.

С fani7117 вече си намери евтин програмист. Очаквай и евтина работа.


Пичага малко не си прочел какво съм написала. Пиша че ще го направя без пари а не евтино. Предния аватар с големите бинокли по ти ходеше ;)

SLADE прати ми ЛС тук ;)
 
От: Търся "евтин" програмист.

за какъв проект става дума и какви пари? даи повче инфо.
 

Горе