Търся екип за голям проект ( да разбира малко и от покер)

manq4et0

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте.
Ако не разбирате въобще от покер по-добре не пишете в темата . Ако разбирате и дори играете покер може да заявите на ЛС .

Работата ще се състои от разпространяване на сайт. Следене на регистрации и изграждане на онлайн тест за потребителите него ще го доуточня с човека когото избера

При развитие и популяризация на сайта се очаква според моите изчисления една доста добра заплата.Необходимо време на ден след развитието на сайта ще е около 3-4 часа ,а след разрастване ще разгледам и други молби от потребителите на предприемач .

Моля нека ми пишат само сериозни хора .
На ЛС:
Телефон за връзка
Години
В какво е най-добър (за сайта):
Skype:
Играете ли покер и от колко време:

Поздрави
 
От: Търся екип за голям проект ( да разбира малко и от покер)

А плащането как е? Или и то е голям проект ...
 
От: Търся екип за голям проект ( да разбира малко и от покер)

Ако ставаше така лесно, то и аз според моите изчисления трябваше да съм милионер вече, но още не съм.
 
От: Търся екип за голям проект ( да разбира малко и от покер)

mvmrik не ми се прави на интересен.
Иво94 плащането зависи от това колко е популярен сайта колкото повече регистрирани потребители имаме толкова повече пари ще има за нас.Не говоря за центове на потребител.
Заинтересованите и отговарят по-горе на описаното може да ми драснат 1 ЛС :)
 
От: Търся екип за голям проект ( да разбира малко и от покер)

Имам сайт който е на първа позиция по думите "покер" и "poker" в google.bg. Ако имаш интерес за нещо - пиши лс.
 
От: Търся екип за голям проект ( да разбира малко и от покер)

Значи търсиш екип от 1 човек за голям проект? :lol:
Поне да беше си оформил предложението по-професионално. От сега усещам накъде ще тръгнат нещата.
 
От: Търся екип за голям проект ( да разбира малко и от покер)

И светиш и в червено ;( Това ми подсказва да не изявявам желание;)
 
От: Търся екип за голям проект ( да разбира малко и от покер)

При развитие и популяризация на сайта се очаква според моите изчисления една доста добра заплата.

Аз мога да ти помогна с много. Това, че ще има добра заплата също ме надъхва, но все пак колко е стартовата заплата, която ще се получава преди достигане на "добрата"?
 
От: Търся екип за голям проект ( да разбира малко и от покер)

" При развитие и популяризация на сайта се очаква според моите изчисления една доста добра заплата. "
Това ми звучи доста странно. Желая да отбележа " се очаква според моите изчисления "
Иначе бих могъл да помогна с каквото мога, но не може автора да изисква такива неща каквито е написал и в нищо да не дава в началото ...
 
От: Търся екип за голям проект ( да разбира малко и от покер)

Така както виждате изисквам ЕКИП от 1 човек т.е. засега ми е нужен 1 , но в продължение на времето и при добро развитие на сайта ще са ми нужни повече от 5 човека.
Щом мислите ,че червеното може да попречи да не работите с мен - Ако искате въобще какво правите в темата ми ?
Стартова заплата няма работим на процент накрая на месеца удряме чертата .
Има и друг начин сам да си вадиш пари от този проект който правя ,но ще го споделя единствено и само с човека който избера като за 100 потребителя взима чиста печалба от 2000$

Поздрави
 

Горе