Търся екип за писане на статии на английски

От: Търся екип за писане на статии на английски

Още се набират хора става дума за екип подчертавам работата не е за един човек 8)
 
Привет,

Аз се занимавам професионално с писане на статии на различни теми, както и копирайт текстове. Ако още набирате хора, свържете се с мен тук или на скайп: evil_goblin


Поздрави! :)
 
От: Търся екип за писане на статии на английски

имаш заявено пълномощно и да обявата е още валидна :)
 
От: Търся екип за писане на статии на английски

Здравейте! Интересува ме дали все още е валидна обявата за писане на статии на английски. Ако набирането на екип не е приключило, можете да се свържете с мен. Английският ми език е на високо ниво. Писала съм статии на различни теми, бих могла да Ви пратя, за да видите работата ми. Лека вечер! :)
 
От: Търся екип за писане на статии на английски

МИ АКО ИСКАШ ОБЪРНИ СЕ КЪМ СОБСТВЕНИКА НА ТОЗ ФОРУМ ЩОТО ТЪЗ МЪДРА МИСЛА Е НЕГОВА

ети мойта оферта долар на сто думи

20*300*0,01 = 60 долара дневно

22 дни *60 = 1320 долара месечно

очаквам твоето предложение

Актуална е темата още

аз отговор още нямам
 
От: Търся екип за писане на статии на английски

имаш отговор и то отдавна съм го бил писал прегледай си личните съобщения
 
От: Търся екип за писане на статии на английски

Искам да похваля b_fly работи коректно и бързо с писането на статии на английски, като всичко завършва в срок и на разумни цени. 8)
 
От: Търся екип за писане на статии на английски

Здравейте, искам да похваля и аз момчето написах няколко статии за него. Точен е, помага с каквото може, ако някой иска да се занимава в дългосрочен план с нещо, мисля, че е идеалният човек за работата и може да му се има доверие.
 
От: Търся екип за писане на статии на английски

Здравейте, искам да похваля и аз момчето написах няколко статии за него. Точен е, помага с каквото може, ако някой иска да се занимава в дългосрочен план с нещо, мисля, че е идеалният човек за работата и може да му се има доверие.

Понеже ви имам в скайп и тука ви бъркам профилите искам да изразя похвала и към колегата Даниел Маринов пише статии на прилично ниво 99% уникалност на всякаква тематика. Препоръчвам ви го
 
От: Търся екип за писане на статии на английски

имаш отговор и то отдавна съм го бил писал прегледай си личните съобщения

аа, сори - моя грешка - наистина имам лс
 
От: Търся екип за писане на статии на английски

Пиши на skype petia_davidova ако още търсиш хора. Владея перфектен английски език.
 
От: Търся екип за писане на статии на английски

Темата валидна ли е?Аз имам голямо желание да пиша статии особено за сериали голяма фенка съм.Искам да знам само заплащане ще има ли и условията какви са?
 

Горе