Търся екип

Статус
Not open for further replies.
От: Re: Търся екип

А откъде ще се взимат пари за заплати или на приятелски начала ще се работи?

Какви заплати бе човек ??? Ти само за пари ли мислиш ?
Аз да не мислиш че искам да стана милионер с това списание ?

:shock:

Как пишете без да мислите...ако имаше заплащане нямаше ли да го напиша ?
 
От: От: Re: Търся екип

Какви заплати бе човек ??? Ти само за пари ли мислиш ?
Аз да не мислиш че искам да стана милионер с това списание ?

:shock:

Как пишете без да мислите...ако имаше заплащане нямаше ли да го напиша ?

Ами единствено скучаещ човек без работа би ти се вързал, а по начина, по който пишеш съдя, че ти само можеш да координираш действията на останалите доброволци. :)
 
От: Търся екип

Пусни обява някъде, например в някой фрийленс сайт. Но без пари, верно ще е трудно в наши дни.
 
От: Търся екип

за ко са ти 5-6 човека?
за да пишат статии?
неможеш ли сам да ги напаткаш или на готово е по лесно:)
5-6 циганина ако се съберете после и печалбата трябва на 5-6 да се дели?
значи приблизително по... 50 - 60 стотинки годишно :)
 
Ами, не. Не мисля само за пари, но ако се изисква от мен това, с което се занимавам професионално - абсолютно. Успех,все пак. Надявам се като изданието стане ПР5 да споделите (обичам учтивата форма, между другото...).
 
От: Re: Търся екип

Ами, не. Не мисля само за пари, но ако се изисква от мен това, с което се занимавам професионално - абсолютно. Успех,все пак. Надявам се като изданието стане ПР5 да споделите (обичам учтивата форма, между другото...).

Ако търсех хора който да пишат срещу заплащане щях да пусна темата на друго място и нямаше да се обяснявам толкова ...

а това за - ПР5 - това ще е последното нещо за което ще мислим(за сайта)! ....

междо другото и аз обичам учтивата форма! но някой ме изкарват извън релси с подобни разсъждения...

П.П. Към тези където са ми дали отрицателна репутация - НЕ ме изтересува вашете мнение! Щом го правите анонимно или ви е страх или срам... от какво не знам .... явно няма и да разберем... :)
 
  • Like
Реакции: Brad
От: Търся екип

Добре де значи и аз нещо не мога да разбера аз също имам идея за онлайн издание английско тряба ми екип от 10 човека, писатели, програмисти, дизайнери, оптимизатори ама не плащам ако исках да плащам щях да ви кажа ...
Принципно този пост е точно толкова налудничев колкото са твърдения от сорта на спечелих 1000$ днес от cashfiesta или търся хора да ми работят но ще им платя процент евентуално (ама друг път)

Мислете като публикувате тия постове защото може да докарате човек до лудост!
 
От: Търся екип

Добре де значи и аз нещо не мога да разбера аз също имам идея за онлайн издание английско тряба ми екип от 10 човека, писатели, програмисти, дизайнери, оптимизатори ама не плащам ако исках да плащам щях да ви кажа ...
Принципно този пост е точно толкова налудничев колкото са твърдения от сорта на спечелих 1000$ днес от cashfiesta или търся хора да ми работят но ще им платя процент евентуално (ама друг път)

Мислете като публикувате тия постове защото може да докарате човек до лудост!

много правилно казано.Освен това,в сайт виждам adsence и най-различни други рекламки....паричките само за собственика ли остават ?!
 
От: Търся екип

Преди 5-6 години имах подобна идея за онлайн списание със всякакви теми и тогава събрах няколко съученици, които да пишат статии. Нещата след това естествено се провалиха, списанието дори не се появи онлайн, но подготовката му беше интересна и поучителна.
Идеята ми е, че ентусиасти винаги може да се намерят, стига да ги търсиш на правилното място. И все пак трябва да им предложиш нещо, заради което да искат да работят с теб.
В този форум хората искат да изкарват пари и да предлагаш безплатна работа във все още идеен проект е леко казано несериозно.
 
Аз ще ти лепна негативна репутация, няма да е анонимна и ще се обоснова защо:
1. Търсиш хора, но не предлагаш нищо.
2. Не става ясно, дори и да е на доброволни начала, кой ще държи авторските права на съдържанието? Авторите? Или ти?
3. При реализация на доходи от проекта, авторите ще получат ли нещо? Пак не си го казал.
4. Ако утре продадеш проекта, авторите ще вземат ли нещо? Ще продадеш ли и тяхното авторско съдържание?

Нямам нищо против идеята и проекта ти. Аз съм публикувал в много сайтове безплатно мои анализи и статии, но винаги условията при които това става са ясни от самото начало. При теб не е така в случая.
 
От: Търся екип

Няма да си губя времето да обяснявам ..../ вече не търся хора!

Моля темата да се заключи.
 
От: Търся екип

И аз така реших да събера екип ида направя блог :)
и събрах и направих - виж ми подписа:)
Не е кой знае какво ама сме само шизолигофрени
Не изкарваме много ама е хубавото че не делим с никого :)
 
Последно редактирано:
Статус
Not open for further replies.

Горе