Търся експерти за доброволен труд

Ivo94

Well-Known Member
В тона на подобни обяви да поясня какви точно хора търся. Да защитават честа ми и да имат желание да ми работят без пари, но освен да са експерти в своята област да вършат своята работа с много любов и ентусиазъм. Няма да обяснявам на дълго и на широко замислите си, защото така и така няма да имате далавера от тях, трябват ми хора за сериозна работа, аз съм професионалист и знам какво правя, потърсете ме и ще ви осигуря доброволно работа, която примерно след десетина години когато споменете, че сте работили за мен е възможно да ви носи и приходи .. в общи линии това е моята оферта, очаквам от вас инициативност и мотивационно писмо на ЛС, местата са ограничени ...
 
От: Търся експерти за доброволен труд

Точно тая обява чаках откак се регистрирах във форума преди няколко години. Пиши ми, вътре съм.
 
От: Търся експерти за доброволен труд

Може ли и на мен, звучи много обещаващо!
 
От: Търся експерти за доброволен труд

Съжалявам, че пиша в темата на колегата Ivo94, но да не отварям нова.
И аз от много време обмислям да пусна точно такава обява, но съм се затруднявал с това, да я представя по начин по който, да не създавам в бъдещите си партньори впечатлението, че искам да се възползвам от техния безвъзмезден труд. Най-ценното, което ще получат е възможността да впишат в автобиографията си, че са работили с най-добрите в сферата и така ще им се отворят хиляди врати занапред!
 
Аз пък си търся хора на които да давам по 1000 лева и те да ме лъжат че работят.

Някой да даде идея как се постига уравновесеност и фън шуй в условията служител - началник?
 
Re: От: Търся експерти за доброволен труд

Ако поне ни черпаваш след работа, не съм навит! :beer:

Еййй добре че беше тази тема да ти видя подписа.
 
От: Търся експерти за доброволен труд

Това ли е петъчната тема?
 
От: Re: Търся експерти за доброволен труд

В тона на подобни обяви да поясня какви точно хора търся. Да защитават честа ми и да имат желание да ми работят без пари, но освен да са експерти в своята област да вършат своята работа с много любов и ентусиазъм. Няма да обяснявам на дълго и на широко замислите си, защото така и така няма да имате далавера от тях, трябват ми хора за сериозна работа, аз съм професионалист и знам какво правя, потърсете ме и ще ви осигуря доброволно работа, която примерно след десетина години когато споменете, че сте работили за мен е възможно да ви носи и приходи .. в общи линии това е моята оферта, очаквам от вас инициативност и мотивационно писмо на ЛС, местата са ограничени ...

ОО безплатно ... само заради кефа от работата за теб ще се включа!

Аз пък си търся хора на които да давам по 1000 лева и те да ме лъжат че работят.

Някой да даде идея как се постига уравновесеност и фън шуй в условията служител - началник?

Еее аз за тези пари няма да те лъжа че работя ;)
 
От: Re: Търся експерти за доброволен труд

Добре почваш, добре почваш :D Почна да го лъжеш от началото :D

НЕ лъжа! Ще работя! * тренирам за депутат *
 
От: Търся експерти за доброволен труд

Като няма да има заплата поне ще има ли тиимбилдинги с компаньонки, служебна панамера дизел и телефон?
 
От: Търся експерти за доброволен труд

Тиймбилдинг след работно време с компаньонки ще има, поемате изцяло заплащането му, това е ново условие в офертата (поне 4 пъти седмично). Все пак ще градите име на мой гръб :)
 
От: Търся експерти за доброволен труд

В тона на подобни обяви да поясня какви точно хора търся. Да защитават честа ми и да имат желание да ми работят без пари, но освен да са експерти в своята област да вършат своята работа с много любов и ентусиазъм. Няма да обяснявам на дълго и на широко замислите си, защото така и така няма да имате далавера от тях, трябват ми хора за сериозна работа, аз съм професионалист и знам какво правя, потърсете ме и ще ви осигуря доброволно работа, която примерно след десетина години когато споменете, че сте работили за мен е възможно да ви носи и приходи .. в общи линии това е моята оферта, очаквам от вас инициативност и мотивационно писмо на ЛС, местата са ограничени ...

Намери си гадже/жена/съпруга - адвокат/юрист и мисля, че по-яко бинго от това, здраве му кажи :clap: ... въпреки че на второ четене, няма да ти е съвсем без пари :?

Друг вариант е да се направиш на откривател или завоевател и да станеш Повелител/Властелин/Цар/Господар и да имаш поданици, които да ти служат! 8)

И аз днес това си мислех на глас, че искам да имам слуга/и, които да ми поднасят, а преди това да ми правят обяд, вечеря ... и за да не се чувстват като роби е готино да са андроиди или роботи :-o
 
От: От: Търся експерти за доброволен труд

...и за да не се чувстват като роби е готино да са андроиди или роботи :-o

Ако може да им инсталираме и две джаджи за свирки и SEO?..
 
От: От: Търся експерти за доброволен труд

Ако може да им инсталираме и две джаджи за свирки и SEO?..

Донеси андройдите аз ще ги оправя за тези опции :)
 

Горе