Търся ивенститор за стрийминг платформа.

От: От: Търся ивенститор за стрийминг платформа.

Ей това е съвремения български предприемач, гордостта на форума - да прецака, да открадне, да вземе наготово, да плати по-малко от реалната цена, а защо не и безплатно да го вземе, а най-добре автора сам да му плати... .

Знаеш, че преиначаваш думите ми, но може би не знаеш. Може би трябваше за по-глупавите да обясня по-подробно, но е излишно. Никой нищо не краде господин Съвест, червеното беше излишно. Холандското зайче и то заподскача първосигнално. Кой кого ще съди бе аланкоолу? Има един милион варианти да се пуснат филмите без да те съдят, а същевременно да привлечеш интереса на държателите на правата им, понеже както е видно досега те се правят на надути холивудски продуценти. И специално пак за зайчето, случайно да е чел из гуру книжките, че лоша реклама НЯМА, камо ли пък да е по медиите па макар и като черна овца. И какво общо има тук човечеца, някаква си личност.
И последно един въпрос към двамата: Защо една жена не може да бъде горски? ... и следователно защо аз съм, а вие не сте:lol:
 
От: Търся ивенститор за стрийминг платформа.

Напротив, има лоша реклама и да може да го съдят, може да има начини да се пуснат тези филми, без да го съдят ама айде казвай ги да видим като си отворен. Той едва ли ги знае тези начини.
 
От: Търся ивенститор за стрийминг платформа.

Напротив, има лоша реклама и да може да го съдят, може да има начини да се пуснат тези филми, без да го съдят ама айде казвай ги да видим като си отворен. Той едва ли ги знае тези начини.

Лоша реклама за интернет сайт....свързан с филми....хахахаххахахааххахахаххахахахахахахахаххахаха....човече това не е магазин за кисело мляко или сладкарница с мишка върху толумбичките! Той, ако не ги знае начините ще трябва да ги научи, понеже явно не е милионер. И защо си мислиш, че някой почва веднага да те съди...много американски филми гледате. Ама викаш лоша реклама, а........разсмя ме истински, честно.
 
От: Търся ивенститор за стрийминг платформа.

Много западняци не теглят от торент сайтове, само защото там има реклами, които ти напомнят че крадеш. Медиите могат да направят така, че да изглежда лошо, особенно тъпаци като теб ще им се връзват.
 
От: Търся ивенститор за стрийминг платформа.

Много западняци не теглят от торент сайтове, само защото там има реклами, които ти напомнят че крадеш. Медиите могат да направят така, че да изглежда лошо, особенно тъпаци като теб ще им се връзват.

И не само. Един даскал ни разправяше как негов познат живеещ в хамерика си свалял нещо от замунда и на получил писмо, че ако се повтори го изключат и дават на съд.
 
От: Търся ивенститор за стрийминг платформа.

Много западняци не теглят от торент сайтове, само защото там има реклами, които ти напомнят че крадеш. Медиите могат да направят така, че да изглежда лошо, особенно тъпаци като теб ще им се връзват.

Зайче, разбирам че се опитваш да изглеждаш умен, провокативен, напредничав, но разбери няма как да ти се получи. В обидите ти и заучените фрази просто прозира някакъв комплекс, породен навярно в провинциалното градче, където си израстнал. Този комплекс те променя, не си ти когато си гладен зайче :rolleyes: Един съвет от беден, но честен и мъдър човечец (моя милост), дишай дълбоко и брой до 10 преди да изръсиш поредната простотия. И не само в тази тема!
 
От: Търся ивенститор за стрийминг платформа.

Ако можете да си изкажете мнението дали Ви харесва, защото смятам да го изпратя, за да покажа как ще изглежда сайта. :)

Виж файлът 11446
 
От: Търся ивенститор за стрийминг платформа.

Ако можете да си изкажете мнението дали Ви харесва, защото смятам да го изпратя, за да покажа как ще изглежда сайта. :)

Виж файлът 11446



Invalid Прикрепен файл specified. If you followed a valid link, please notify the administrator
 
От: Търся ивенститор за стрийминг платформа.

Зайче, разбирам че се опитваш да изглеждаш умен, провокативен, напредничав, но разбери няма как да ти се получи. В обидите ти и заучените фрази просто прозира някакъв комплекс, породен навярно в провинциалното градче, където си израстнал. Този комплекс те променя, не си ти когато си гладен зайче :rolleyes: Един съвет от беден, но честен и мъдър човечец (моя милост), дишай дълбоко и брой до 10 преди да изръсиш поредната простотия. И не само в тази тема!

Кат си беден къде си тръгнал бизнес съвети да даваш? Аз всичко което го казвам го правя и в реалния живот, не само на теория като теб.
 
От: Търся ивенститор за стрийминг платформа.

Забрави за проблемите, те може да се преодолеят, но големия проблем ще си ти, ей това е трудно да се оправи.

Ако почна да изброявам само по постовете ти колко проблема имаш, ще заревеш, даже може да решиш да се самоубиеш като осъзнаеш какъв си.

Най-големия проблем е липса на самоувереност. От студенски години влачиш една идея, аз на година пробвам 100-тици неща, провалям се в 95% от тях (може и по-малко не знам точно). Ти 1 шибана идея от студенски години влачиш, нямаш увереност да действаш, ей това е, п*тка си демек.

Идваш тук, искаш 15к лева, като ми прогнозираш приходи от 120к, аз ако видя такава възможност ако нямам пари, отивам и прося от роднини, отивам в банката и ипотекирам къщата, обличам се като просяк, наемам цигани да просят, абе правя всичко, за да намеря тези шибани 15к, което не са кой знае колко пари, ама ти си мързел, по мързеливия начин търсиш от някой да вземеш нещо, минимизираш риска си, защото нямаш т*пки.

След това минава седмица ли колко и брей, човека намерил начин да направи нещата по-евтино. Не ма интересува, че нямало да изглежда както ти си искал сайта, никой не започва с перфектен продукт, както и никой не стига до нивото, където продукта му е перфектен, но отново, оправдания че нищо не си намерил, бла бла, бла бла. Не си търсил достатъчно, това е истината, може да си я признаеш или да не си я признаеш.

И това пак идва до това, че си нямал т*пки, а само си фантазирал с идеята, че ще започнеш ш*бания проект и ще правиш пари, но си нямал т*пи до момента дори да започнеш. Как ще имаш т*пките от сега нататък да се справиш с толкова булшит, които ще ти изникнат на пътя, колко упорит ще си?

Хората инвестират пари не в бизнеса, а в човека който ръководи бизнеса и екипа му, сега се замисли що никой не ти е дал пари след като уж си питал толкова места, отговора е, защото не струваш. Защото 15к лева независимо в каква ситуация си, може да ги намериш за седмица 2, истината е, че ти не можеш, защото не си човек, който може да ръководи такъв проект.

Трябва доста да проработиш върху себе си, докато работиш върху бизнеса си, иначе нищо няма да стане, защото проблеми ще има както странния каза и какъвто си сега, ще бъдеш размазан и изнасилен анално, без лубрикант, без плюнка дори, ще боли момче, осъзнай се и почвай да работиш върху себе си.


Един от най-ценните постове, които съм чел в този форум. Благодаря на автора.
 
От: Търся ивенститор за стрийминг платформа.

В тая идея със стрийминга има много идея, но си прекалено слабичък, за да се пребориш с мечките, с които трябва да се пребориш за правата. bTV няма да ти дадат техни права само защото си конкуренция на voyo.bg и тва означава 40% от всички БГ сериали ги забравяш и ставаш неинтересен :) Еххх как искам да влезат netflix че тука има много селяни дето пълнат гуши и имат нужда от уроци...
 
От: Търся ивенститор за стрийминг платформа.

В тая идея със стрийминга има много идея, но си прекалено слабичък, за да се пребориш с мечките, с които трябва да се пребориш за правата. bTV няма да ти дадат техни права само защото си конкуренция на voyo.bg и тва означава 40% от всички БГ сериали ги забравяш и ставаш неинтересен :) Еххх как искам да влезат netflix че тука има много селяни дето пълнат гуши и имат нужда от уроци...

Че за какво ми е да искам правата за филмите и серилите на БТВ. Има още толкова много филми, който не се показват никъде.
 
От: Търся ивенститор за стрийминг платформа.

http://www.bgcino.com туй ли е сайта?

Не, това е сегашния ми сайта, който предлага само информация за родното кино. Кой е режисьора, актьорите и т.н. А самата платформата щеше да е на отделен хостинг и домейн.
 
От: Търся ивенститор за стрийминг платформа.

В тая идея със стрийминга има много идея, но си прекалено слабичък, за да се пребориш с мечките, с които трябва да се пребориш за правата. bTV няма да ти дадат техни права само защото си конкуренция на voyo.bg и тва означава 40% от всички БГ сериали ги забравяш и ставаш неинтересен :) Еххх как искам да влезат netflix че тука има много селяни дето пълнат гуши и имат нужда от уроци...

Тва не е проблем, какво като няма 40%? Другите 60% са достъпни! Тъмън има изходна стратегия, ако го развие достатъчно, ще може да го продаде за няколко милиончета на бтв.
 
От: Търся ивенститор за стрийминг платформа.

На мен ми е ясно, че сериали те няма как да стане, но знае те ли още колко български филми няма къде да се гледат. Да не говорим, че даже някои и по кината не се излъчват. Потърсете, ако желаете, няколко български филми от периода 2012 - 2014 и вижте колко от тях можете да гледате законно. :)
 
От: Търся ивенститор за стрийминг платформа.

Продължавам да мисля, че не знаеш с какво се захващаш, но пробвай, ще е интересно да се види резултата. Но не е важно аз какво мисля, а евентуалните инвеститори, така, че помисли за стратегията относно правата, защото няма филми или сериали без права, а като говориш така на ръка без да се замисляш или да си проверил означава, че трябва повече време да отделиш за проучване. Приеми го като съвет, а не агресия :wink:
 
От: Търся ивенститор за стрийминг платформа.

Продължавам да мисля, че не знаеш с какво се захващаш, но пробвай, ще е интересно да се види резултата. Но не е важно аз какво мисля, а евентуалните инвеститори, така, че помисли за стратегията относно правата, защото няма филми или сериали без права, а като говориш така на ръка без да се замисляш или да си проверил означава, че трябва повече време да отделиш за проучване. Приеми го като съвет, а не агресия :wink:

Разбира се, че го приемам като съвет. А най учудващото, е че доста от филмите, който намерих, нямат никакви официални данни за контакти. :D Просто го има като име и до там.
 
От: Търся ивенститор за стрийминг платформа.

Представи си следното, махаме големите медии с права изисквания и т.н. Слагаш само филми на студенти или аматьорски филми. Сайта ти тръгва, става популярен, чудесно нали? Студентчето дето го е правил преди 5 години сега е на 30 и си вижда филма, а никой не го е питал. Ще те потърси и ще иска своето и това ще ти се случва редовно, ако не си устроиш правата в началото. Това е просто 1 пример, че наистина това което искаш да направиш изисква сериозна подготовка и много информация, освен вложения.
 

Горе