Търся изработка на лого в 3 варианта

От: Търся изработка на лого в 3 варианта

Трябва да има логическа връзка между тях - ако едното е със знаме, то и другите трябва да са със знаме. Ако едното е със забележителност - то и другото. А като имаш предвид, че в законодателствата на ЕС и Русия има разграничения къде могат да се ползват изображения или елементи от тях на флагове и забележителности, то задачата става доста трудна в това отношение.
 
От: Търся изработка на лого в 3 варианта

Ми то по тази логика няма голяма вразка между тях освен примерно Бг да се оцвети като флага ни ЕУ с синйо а РУ с бяло синйо червено
 
От: Търся изработка на лого в 3 варианта

Ми то по тази логика няма голяма вразка между тях освен примерно Бг да се оцвети като флага ни ЕУ с синйо а РУ с бяло синйо червено

Общо взето, точно такива са повечето проекти, предложени досега. Може би неправилно съм формулирал задачата.
 
От: Търся изработка на лого в 3 варианта

Общо зето ни тъй ни тъй... :Д
 
От: Търся изработка на лого в 3 варианта

Мда... искам хем креативна идея, хем качествено изпълнение.

Мога да предложа дори начин за допълнителна премия - на който направи логото ще му дам и номера на мое wmz-portmone - във форума има един чичко, който казва, че ще плати за тази информация 100 лева :D
 
От: Търся изработка на лого в 3 варианта

братовчедка ми за под 700 EU не си мърда мишката, но ако ти се дават, ще получиш най-якото лого на сайт евър :)
 
От: Търся изработка на лого в 3 варианта

братовчедка ми за под 700 EU не си мърда мишката, но ако ти се дават, ще получиш най-якото лого на сайт евър :)

Не ми се дават, честно казано :) Не че не ценя труда на другите, но разчитам да намеря руско качество на български цени. Макар че, ако видя, че няма как - ще клекна.

пп. да се надявам, че z3al0t няма да прочете това, щото сметай как ще ме изгърби баш преди абитуриентските балове :) Миналата година ми прави банер по това време и беше неоткриваем.
 
От: Търся изработка на лого в 3 варианта

700 евро ?! !?!
Аз за толкова ще си дам бъбрека бе хора.. Д:Д
Най-високото ми е 100 лева ;d
 
От: Търся изработка на лого в 3 варианта

700 евро ?! !?!
Аз за толкова ще си дам бъбрека бе хора.. Д:Д
Най-високото ми е 100 лева ;d

За 100 кинта немаш проблеми. Ще ти дам номера на wmz-портмонето си и "представителят на WebMoney за България" ще ти ги овъзмезди (поне така е обещал писмено във форума) :)
 
От: Търся изработка на лого в 3 варианта

Здравейте според моето скромно мнение най лесно ще бъде разграничаването с различен от другия шрифт ето и нагледно какво имам в предвид това е само идея :)Bank..jpg
 
От: Търся изработка на лого в 3 варианта

Благодаря за предложението, отговорих на ЛС.
 
От: Търся изработка на лого в 3 варианта

Ако все още Ви трябва лого, с което ще Ви запомнят- да има хармоника между сайтовете Ви, да бъде уникално и красиво, спокойно можете да разгледате портфолиото ми- www.a-nikolov.com , качил съм част от работата си. Ако ви харесва това което правя, или пък сте заинтересован за цената, можете да ми пишете на скайп: a.dizain1 ,
и-мейл: [email protected] и GSM: 0889811854 .
С поздрави, Атанас!
 
От: Търся изработка на лого в 3 варианта

Ако все още Ви трябва лого, с което ще Ви запомнят- да има хармоника между сайтовете Ви

Трябва ми само лого, а не музикална увертюра към "Едно време на Запад" :)

BTW, поздрав с Хармониката, благодаря, че ме подсети

[video=youtube;jQ4bNTU965E]http://www.youtube.com/watch?v=jQ4bNTU965E[/video]http://www.youtube.com/watch?v=jQ4bNTU965E
 
Последно редактирано:
  • Like
Реакции: adi
От: Търся изработка на лого в 3 варианта

Както решиш. Аз ти предлагам добро лого на добра цена. Ако все пак решиш написъл съм си скайпа.
 
От: Търся изработка на лого в 3 варианта

Благодаря, ще разгледам предложението и сайта ти наистина. Просто не можах да се въздържа на "хармониката между сайтовете", надявам се да не съм те засегнал :)

Хубав спомен бе...
 
От: От: Търся изработка на лого в 3 варианта

"Трябва ми само лого, а не музикална увертюра към "Едно време на Запад" :)"
Като гледам, това ми го каза директно..
И все пак ще се радвам да разгледаш сайта ми ; - )
 
От: От: Търся изработка на лого в 3 варианта

"Трябва ми само лого, а не музикална увертюра към "Едно време на Запад" :)"
Като гледам, това ми го каза директно..

А, не си ме разбрал - бях се хванал за думата, а не за сайта :) На български думата е "хармония". Докато хармониката е духов музикален инструмент и мястото й между сайтовете може да се търси само в озвучаването.

Тъй като вече има одобрен проект, то затварям темата. Ще изчакам само z3al0t, ако е започвал и подготвял нещо от 21 април досега и се окаже по-качествено. Отново благодаря на всички участвали, а за бъдещи поръчки хем ще имам и някаква ориентация кой дизайнер в кое и къде е по-добър.
 
От: Търся изработка на лого в 3 варианта

останахме с впечатление, че шрифтче с квадратче и сам можеш да си начертаеш :)

ся като го видях и се ми се върти в главата www.bank.bg, обаче йок
 
От: Търся изработка на лого в 3 варианта

ся като го видях и се ми се върти в главата www.bank.bg, обаче йок

Хубав домейн, но и да можех да го взема - не бих го направил. Разправиите с .bg, регистрации, марки, юристи, удари под кръста и тем подобни нещица от живота ги оставям за по-търпеливи хора.
 
От: Търся изработка на лого в 3 варианта

Разправиите с .bg, регистрации, марки, юристи, удари под кръста и тем подобни нещица от живота ги оставям за по-търпеливи хора.

даа... но пък е хубав домейн :П
 

Горе