Търся изработка на магазин с/у заплащане. Предложения/препоръки/съвети.

От: Търся изработка на магазин с/у заплащане. Предложения/препоръки/съвети.

Не всеки разполага с бюджет .

С трици маймуни не се ловят. След като няма пари, да ходи да работи на заплата, когато събере пари пак да опита!

На мен пък такива като "теб" - Странник , са ми интересни. Мислите си че хората пасът трева ли и ще платят колкото им кажете ?

Вече казах - Един сайт не е само инсталиране на Wordpress! А колкото до автора, стига сте го защитавали, защото нищо не знае. Вижте му първото мнение:

Идеята ми беше да намеря някой с разбирания по WordPress, за инсталацията и от там на татък - сам.

Значи той до толкова "не е в час", че чак не може да си инсталира Уордпрес, а след това ще прави нещата сам! Приказки от хиляда и една нощ!

А, и да не забравя - vargov, неграмотен си!
 
От: Търся изработка на магазин с/у заплащане. Предложения/препоръки/съвети.

Аз писах ЛС на автора на темата с питане за подробности, но така и няма отговор.
Един магазин както казаха някои колеги не е просто едно инсталиране, има доста настройки взависимост от това какви продукти ще се продават, всеки вид продукт с какви характеристики ще е и тн.
Така че цената на един магазин може да варира в големи граници, зависи какво иска по-точно клиента
 
От: Търся изработка на магазин с/у заплащане. Предложения/препоръки/съвети.

В тоя форум има повече комплексари, че не мога да проумея! За няма и ден успяхте да обсъдете финансовото ми състояние и знанията ми по web дизайн. Инсталирах си Wordpress-a и качих woocommerce за информираните, които НЯМАШЕ как да пропуснат да споменат, че не съм в час. Никъде в темата не съм споменал КРИТИКА и не съм искал от вас да обсъждате нито финансовото ми състояние, колко пари съм имал и какво работя и за колко работя, колко знам и какво не знам. Исках просто някое съветче, да ме светнете по колко вървя тия услуги. На всеки се случва да е нов в дадена сфера. Пиша тук не за да ме нападате като гове*а, а да ми дадете препоръка. Изключително съм благодарен на тези, които дадоха такава и бяха достатъчно коректни.
Темата, която бях публикувал (http themeforest net/item/neighborhood-responsive-multipurpose-shop-theme/5086341?ref=khaxan&ref=khaxan&clickthrough_id=539467041&redirect_back=true) е платена - $64. Изглежда добре и се чудя дали, да я купя, ако отново някой има опит в това нека сподели. И този пък, МОЛЯ, коментари от рода на: "Искаш ли да ти купя темплейта?" или "Искаш ли да ти платя 100лв. и да ти направя сайта безплатно?", да не бъдат споменавани. Отношението на някой от коментиралите към 1340лв. е все едно дневния ви доход е +80,000лв.
 
  • Like
Реакции: CTAH
От: Търся изработка на магазин с/у заплащане. Предложения/препоръки/съвети.

1. В тоя форум никой на никого не е длъжен. Ако някой ти помага или ти дава съвет го прави само и единствено по своя воля и безплатно.
2. Това за стоте лева не го написах за теб, а за ония специалисти, за които правенето на онлайн магазин е свързано само с инсталиране на ОС. И след това се чудиш към кого да се обърнеш да ти го направи както трябва и пак да ти излезе 1200-1500 лева...
3. Ако смяташ, че тука е пълно с комплексари - ами има и други форуми...
4. Ако искаш някакъв съвет, опитай се да си зададеш точно и ясно въпроса, защото на твоя въпрос " темата изглежда добре, дали да я купя" има поне два отговора, от които поне единия няма да ти харесва и всички, дето са го дали ще станат автоматично комплексари.


Хайде
 
От: От: Търся изработка на магазин с/у заплащане. Предложения/препоръки/съвети.

В тоя форум има повече комплексари, че не мога да проумея! За няма и ден успяхте да обсъдете финансовото ми състояние и знанията ми по web дизайн. Инсталирах си Wordpress-a и качих woocommerce за информираните, които НЯМАШЕ как да пропуснат да споменат, че не съм в час. Никъде в темата не съм споменал КРИТИКА и не съм искал от вас да обсъждате нито финансовото ми състояние, колко пари съм имал и какво работя и за колко работя, колко знам и какво не знам. Исках просто някое съветче, да ме светнете по колко вървя тия услуги. На всеки се случва да е нов в дадена сфера. Пиша тук не за да ме нападате като гове*а, а да ми дадете препоръка. Изключително съм благодарен на тези, които дадоха такава и бяха достатъчно коректни.
Темата, която бях публикувал (http themeforest net/item/neighborhood-responsive-multipurpose-shop-theme/5086341?ref=khaxan&ref=khaxan&clickthrough_id=539467041&redirect_back=true) е платена - $64. Изглежда добре и се чудя дали, да я купя, ако отново някой има опит в това нека сподели. И този пък, МОЛЯ, коментари от рода на: "Искаш ли да ти купя темплейта?" или "Искаш ли да ти платя 100лв. и да ти направя сайта безплатно?", да не бъдат споменавани. Отношението на някой от коментиралите към 1340лв. е все едно дневния ви доход е +80,000лв.

Защо линка е реф???
 
От: Търся изработка на магазин с/у заплащане. Предложения/препоръки/съвети.

3. Ако смяташ, че тука е пълно с комплексари - ами има и други форуми...
4. Ако искаш някакъв съвет, опитай се да си зададеш точно и ясно въпроса, защото на твоя въпрос " темата изглежда добре, дали да я купя" има поне два отговора, от които поне единия няма да ти харесва и всички, дето са го дали ще станат автоматично комплексари.


Хайде

Мисля, че е ясно, а и всеки би направил това да се обоснове. Никой няма да каже: Як е, аре вземай.. Всеки си казва мнението и просто е безсмислено да усложнявам, като след въпроса следват и: Кажете защо! Също и как, кога, какво и т.н. :) То се подразбира. Нека да не говорим, все пак, за това какви са част от хората в този форум. Темата е съвсеем, съвсем друга и лично това мен не ме интересува, стига да чета глупости по темичката. :)
 
От: От: Търся изработка на магазин с/у заплащане. Предложения/препоръки/съвети.

Значи той до толкова "не е в час", че чак не може да си инсталира Уордпрес, а след това ще прави нещата сам! Приказки от хиляда и една нощ!

Братле,
Ти пък като си много "грамотен" и си " в час " защо не вземеш да помогнеш на човека а обиждаш.
Всички виждаме колко арогантен си и обиждаш хората. Не е това начина приятелю.
 
От: От: От: Търся изработка на магазин с/у заплащане. Предложения/препоръки/съвети.

Братле,
Ти пък като си много "грамотен" и си " в час " защо не вземеш да помогнеш на човека а обиждаш.
Всички виждаме колко арогантен си и обиждаш хората. Не е това начина приятелю.

Кого съм обидил? Автора на темата? Не, не съм го обидил!

Ако имаш предвид теб, че ти казах, че си неграмотен - така си е, неграмотен си! Факт! И това също не е обида, а е констатация на неграмотното ти писане!
 
От: Търся изработка на магазин с/у заплащане. Предложения/препоръки/съвети.

симпатяга голям си :)
всичко най хубаво ти желая.
 
От: Търся изработка на магазин с/у заплащане. Предложения/препоръки/съвети.

Ако просто си казал 'искам магазин' и са ти дали тази оферта, значи варива в диапазона нормално до много. Ако си дал изиксвания и си получил тази оферта, по-скоро е малко до нормално. Има разработчици и разработчици. Всеки има право(в известна степен) сам да оценява труда си.

Понеже видях някаква глупост за 'фотьойл' - човек и на луната да е, щом работи, значи е логично да получава заплащане.

Ако искаш нещо евтино намираш някого като колегата, малко по-нагоре (който иска пари, за да научи нещо) и вероятно и за 200 лева може да стане. И после (нищо лично към въпросния колега, говоря по принцип) като решиш, че искаш нещо да се донаправи ще получиш въпросната оферта от 1000+ лева или направо оферта за нов, понеже аз лично познавам доста малко колеги, които биха се съгласили да работят с нещо омазано.

Дано съм бил полезен.

Поздрави
 
От: Търся изработка на магазин с/у заплащане. Предложения/препоръки/съвети.

Така и не получих отговор.
Та pinkfanbg търсил оферта за онлайн магазин и му дали някаква цена, която според него е висока.
Ами pinkfanbg , Пусни си в темата изискванията, да видим какво по-точно искаш. Някакво техническо задание имаш ли?
Или цялата тема е само така да си чешем езиците в празни приказки.
 
От: Търся изработка на магазин с/у заплащане. Предложения/препоръки/съвети.

До автора - съвета/препоръката ми е да не закупуваш теми от 64$. Наблъскани са с много модули и код, които по-скоро ще товарят много сайта ти - а да се занимаваш с оптимизация на скоростта на сайта е по-добре да избягаш.

Вземи си тема от десетина долара - по-лека да е. В просеца на работа ще разбереш от какво имаш нужда и евентуално да си купиш някой модул - не са много скъпи, като цяло за тази система.

След инсталацията трябва да направиш превод и да тестваш всичко. За съжаление може да се наложи да инсталираш повторно, защото нещо някъде не работи. После имаш да мислиш за дизайна - цветове, банерчета и т.нат. Но има време дотам.

Дано съм ти бил полезен.

И все пак по отношение на цената за изработка на сайт - не вярвам в доброто изпълнение за онлайн магазин за под 1000 лв. Но си имам изисквания.

Колежка от форума преди време направи сайт за друг човек за под 100лв. За изискванията и заданието цената и резултата бяха супер - елементарен сайт без излишни разправии.

P.S. Щях да забравя - все пак препоръчвам да възложиш на някой с опит да ти направи магазина. Ще ти даде и съвети - а те са важни. Разбира се, внимавай на кой възлагаш работата. Веднъж готов, вече можеш да разучаваш и да се интересуваш.
 
От: Търся изработка на магазин с/у заплащане. Предложения/препоръки/съвети.

Изискванията ми не са нищо по-сериозно. Искам един опростен сайт, за аудитория 14-25г. момичета/момчета, в съотношението 70% към 30%. Това, което мога да нарека фикс изискване е това - поръчката да се осъществява с 3 клила. Не искам 25 клика докато клиента поръча. Да не е нужда регистрация, ами да е само по избор и при поръчка да не се изискват 3 имена ЕГН, кръвна група (в кръга на шегата, разбира се). Имам нужда от две имена, телефон и адрес за доставка (куриерска фирма/адрес), като за последното си има готов модул от Еконт за WooCommerce. Останалите "джаджи", които могат да бъдат полезни, ако мога да си ги направя или съответно, ако друг го прави, той да може - о'кей. Тази аудитория обикновено 99% плаща с наложен платеж. 16 годишно момиче да ми плаша с PayPal или банкова карта, пък още повече да направи вноска в клон на банка - да не говорим...
Изпратете ми някое сайтче с някакви що-годе добри темички за ниска цена, като например около 10 долара. За да тествам, да добавя продукти, да пооправя и ако всичко е "так-так" да си купя по-скъпа/хубава тема.

Ако може да ми кажете как седят нещата с превода на тема или превод на платформата. Тя си има някакъв превод, но май само за админ панела и то на 70-80% до колкото гледам.
Ако знаете и някакви теми, попадали сте, правило ви е впечатление, подходяща за аудиторията 14-25 или 14-30 години (като избегнем розовият цвят, защото така губя мъжката част от клиентите).

Аз направих едно запитване към фирмата изработила сайта на wowtea.eu, това е един сайт с подобна на моята аудитория, лично на мен нееееми допада особено много.. но гледам, че момиченцата много го харесват. :) А все пак да не забравяме, по-важно е да се харесва на клиентите.. Да им е приятно да си разгледат, да е лесно и просто.

Извинявам се, за това, че не съм отговорим на някой от съобщенията, нов съм и не съм обърнал внимание, не знаех и че имам непрочетени. :)
 
От: Търся изработка на магазин с/у заплащане. Предложения/препоръки/съвети.

Изискванията ми не са нищо по-сериозно. Искам един опростен сайт, за аудитория 14-25г. момичета/момчета, в съотношението 70% към 30%. Това, което мога да нарека фикс изискване е това - поръчката да се осъществява с 3 клила. Не искам 25 клика докато клиента поръча. Да не е нужда регистрация, ами да е само по избор и при поръчка да не се изискват 3 имена ЕГН, кръвна група (в кръга на шегата, разбира се). Имам нужда от две имена, телефон и адрес за доставка (куриерска фирма/адрес), като за последното си има готов модул от Еконт за WooCommerce. Останалите "джаджи", които могат да бъдат полезни, ако мога да си ги направя или съответно, ако друг го прави, той да може - о'кей. Тази аудитория обикновено 99% плаща с наложен платеж. 16 годишно момиче да ми плаша с PayPal или банкова карта, пък още повече да направи вноска в клон на банка - да не говорим...
Изпратете ми някое сайтче с някакви що-годе добри темички за ниска цена, като например около 10 долара. За да тествам, да добавя продукти, да пооправя и ако всичко е "так-так" да си купя по-скъпа/хубава тема.

Ако може да ми кажете как седят нещата с превода на тема или превод на платформата. Тя си има някакъв превод, но май само за админ панела и то на 70-80% до колкото гледам.
Ако знаете и някакви теми, попадали сте, правило ви е впечатление, подходяща за аудиторията 14-25 или 14-30 години (като избегнем розовият цвят, защото така губя мъжката част от клиентите).

Аз направих едно запитване към фирмата изработила сайта на wowtea.eu, това е един сайт с подобна на моята аудитория, лично на мен нееееми допада особено много.. но гледам, че момиченцата много го харесват. :) А все пак да не забравяме, по-важно е да се харесва на клиентите.. Да им е приятно да си разгледат, да е лесно и просто.

Извинявам се, за това, че не съм отговорим на някой от съобщенията, нов съм и не съм обърнал внимание, не знаех и че имам непрочетени. :)

Хахахааа умирам, 1 милион въпроса има пича и свет неясноти ама чул, недочул, можел, неможел ама тръгва да пуска тема веднага, че му искали 1000лв и това било много пари за никаква работа лелеелеееее. На такива клиенти е грехота просто да им искаш 1000лв заради времето което ще ти изгубят. Само за спорта да си кажа че одеск индийците вече бачкат върху Wordpress за 30 долара на час, като това може да са само обяснения. И не схващам какво говориш за някакви аудитории с потребители и проценти при ниво избор на тема и изработка на сайт. Направи си задание по точки и почвай да търсиш в интернет точка по точка и си ги зачерквай до коя си стигнал и готово, ако нямаш време си наемаш фирма и не мрънкаш за 1000лв, ако нямаш пари плащаш на някой 100 лв да ти направи нещо който от 2 месеца цъка и после 6 месеца оправяш грешки губиш поръчки, и накрая пак се връщаме до времето :D

И за допълнение много тъпа тема дето не може да се разбере тоя пич помощ ли търси или не може да си пусне тема в пазара и за тва пише такива простотии.
 
От: Търся изработка на магазин с/у заплащане. Предложения/препоръки/съвети.

Иначе можеш просто да се хванеш и да го направиш сам, хем ще научиш как стават работите. Може да ти трябват седмица, две, три, но мисля че си заслужава.
Според мен това е добър съвет.Този сайт иска поддръжка не е само да го направиш. Ако не си поблъскаш главата после ще цакаш за всяко елементарно нещо. Имам колеги в моята сфера на дейност , на които им направиха сайтове за по 1000 лв. някакви велики фирми и сега.....качване на снимка 3лв бр. , оптимизирана 6лв.бр с воден знак още 2лв.
Не казвам , че за нищо не трябва да се плаща , но по добре за отделни услуги било то по програмирането било то по- дизайна . Ясно е , че добро лого не може да си направиш сам .
 
От: Търся изработка на магазин с/у заплащане. Предложения/препоръки/съвети.

Здравейте,
Нашата фирма ще ви предложи най-доброто като решения и в същото време качество. Пишете ни за да обсъдим детайлите около проекта и нашето студио ще изготви ясна и точна оферта за Вас. Ще се радваме да работим заедно.
 
От: Търся изработка на магазин с/у заплащане. Предложения/препоръки/съвети.

Здравейте,
Нашата фирма ще ви предложи най-доброто като решения и в същото време качество. Пишете ни за да обсъдим детайлите около проекта и нашето студио ще изготви ясна и точна оферта за Вас. Ще се радваме да работим заедно.

Прочел първото мнение и отговорил ...
 

Горе