Търся инвеститор / съдружник / партньор за бизнес - иновативно производство

От: От: От: Търся партньор за нов онлайн/офлайн проект с две НЕ леви ръце

Не знам при другите как е, но според мен ще е трудно някой да се довери на напълно непознат човек и да инвестира няколко хиляди във фирмата на база идеи само. Може да си много съвестен, но е пълно с измамници и всеки се пази вече.

Друг е въпроса ако инвестирора е човек който те познава отдавна.
Хм, не е като да не си прав... донякъде! Хора разни и разнообразни, разчитам на усета на някой към добрата идея/бизнес и правилната му преценка за хората при срещата ни! Макар че не съм първия търсещ финансиране... в белите държави даже е популярно набирането на капитал/инвестиции от "напълно непознати"=crowdfunding!!! Но да не рзводняваме и без това "пооспамената" тема
 
От: Търся инвеститор / съдружник / партньор за бизнес - иновативно производство

Малко по сериозно трябваше да изглежда тази обява.
Какви финанси търсиш (горе/долу)
Има ли изисквания към инвеститора? Какви са ?
Може ли инвеститора да предяви изисквания? Нека малко по сериозно и ще имаш успех.
Иначе самата дейност силно ме интересува.

Понеже съм директен в предложенията,
Предлагам
100 % финансиране (наемане на складове, оборудване)
До 70 % по евтин дървен материал на кубик от българския. Пример (10 х 10 х 300 или 400 от бг цена 260 до 350 на цена от 110 до 150 (италиански)
Наемане на фирма за изграждане на сайт, СЕО и всичко останало,
+ каквото още сметнеш (даже и ако искаш 7-ца от 2006-та)

Изисквам
Да се работи в големи количества за износ. Т.е. да има производство.
Печалбата от износа 98 % да е моя 2 % за вас съдружниците.
Печалбата на БГ пазара: Нямам претенции, съгласен съм на 10 % печалба.
Всичко това описано в договор м/у мен и съдружниците на фирмата.
Инвестицията да се извърши на частно лице, или на твоя фирма ЕТ. (Без ООД или ЕООД с капитал 5 лева) - това за сигурност при подписа ти на нотариално заверения договор, се съгласяваш и заявяваш, че парите ще отидат по предназначение за което си описал в договора.

Това е нямам други изисквания.
Понеже алчните дупета ще изреват кой бил алчния.
Нека да кажа предварително.
Още в началото ти го написах.
Нямаш претенции, в обявата ти се разбира че искаш БГ пазара да обхванеш.
Значи офертата ми е добра, пълна инвестиция с 10 % печалба.
 
От: Търся инвеститор / съдружник / партньор за бизнес - иновативно производство

Хм, като чете човек тук ще реши, че инвеститори валяло, но тези, които звъннаха да коментираме сериозно и/или да се видим клонят към 0!!! @gioiello, драснах ти на лично в деня на коментара ти, ако поне половината неща, които си писал наистина ги мислиш, ще почакам още малко да звъннеш!
 
От: Търся инвеститор / съдружник / партньор за бизнес - иновативно производство

Ще звъннем.
Да дойде работния ден де. :)
 
От: Търся инвеститор / съдружник / партньор за бизнес - иновативно производство

Здравей , какво стана с начинанието с вратите , започнахте ли ?
 
От: Търся инвеститор / съдружник / партньор за бизнес - иновативно производство

За съжаление, още нищо не се е случило:(, макар че имам известни надежди, че с един колега нещата ще станат, но за сега сме само на ниво телефонни разговори /не че сме несериозни да налеем "тунджа" в колите и да се видим, но в случая нещата опират по-скоро до самолетно гориво :wink:/ !
 
От: Търся инвеститор / съдружник / партньор за бизнес - иновативно производство

Ще следя темата !
 
От: Търся инвеститор / съдружник / партньор за бизнес - иновативно производство

Започнали производството на вратите има ли инвеститори
 
От: Търся инвеститор / съдружник / партньор за бизнес - иновативно производство

Не съм започнал, иначе инвеститори има, но никой с когото да стартираме :wink:
Ако трябва да съм честен, напоследък съм зает с рекламната си агенция и съм оставил проекта с вратите да отлежава! :)
 
От: Търся инвеститор / съдружник / партньор за бизнес - иновативно производство

Приемат се нови кандидатури, че нещо всички уж заявили интерес се скатаха!
Ние докато се начудим и то дойде лятото, когато е най-големия пик на търсенето на врати!
 
От: Търся инвеститор / съдружник / партньор за бизнес - иновативно производство

Не съм започнал, иначе инвеститори има, но никой с когото да стартираме :wink:
Ако трябва да съм честен, напоследък съм зает с рекламната си агенция и съм оставил проекта с вратите да отлежава! :)

Приемат се нови кандидатури, че нещо всички уж заявили интерес се скатаха!
Ние докато се начудим и то дойде лятото, когато е най-големия пик на търсенето на врати!

Хм... Може би затова няма сериозни предложения... 6 месеца го умуваш и в крайна сметка нещо друго става по важно. Инвеститора ще иска резултат.

Въпрос - ако в понеделник сключите договор с инвеститора и получиш колко ти трябват пари след колко време той ще си върне парите?
 
От: Търся инвеститор / съдружник / партньор за бизнес - иновативно производство

Хм... Може би затова няма сериозни предложения... 6 месеца го умуваш и в крайна сметка нещо друго става по важно. Инвеститора ще иска резултат.

Въпрос - ако в понеделник сключите договор с инвеститора и получиш колко ти трябват пари след колко време той ще си върне парите?
От четири месеца не съм се интересувал как е конкуренцията с вратите, но предполагам 6 месеца до година ще си е върнал парите. Интересното в случая е, че до година, ако нещата не са се променили драстично през тези 4 месеца, когато не съм следил пазара - инвестицията му трябва да е възвърната със 100% печалба.
И да уточня - това не са празни приказки.
 
От: Търся инвеститор / съдружник / партньор за бизнес - иновативно производство

Човече мен много ме интересува тази тема , защото бащами има цех за производство на метални конструкции и метални изделия . Преди повече от 2 г. се интересувах как да изкараме сертификат по ИСО за огнеопорни врати ,тъй като имахме няколко запитвания но нямахме въпросния сертификат за температуроустойчивост и така де . Кофтито обаче е че ти търсиш човек от Пловдиска област ... а ние сме У Варна . Много кофти ..... Та с вратите ние примерно тука за двойна врата от 2мм ламарина с минерална вата и прахово боядисана ги правим на 600 лв. а с обикновена боя - 500 лв. Обаче тея китайци и турци ни е**ха майката Тейче много ми се иска да тръгнат нещата и затова следя темата както ти бях писал
 
Последно редактирано:
От: Търся инвеститор / съдружник / партньор за бизнес - иновативно производство

Човече мен много ме интересува тази тема , защото бащами има цех за производство на метални конструкции и метални изделия . Преди повече от 2 г. се интересувах как да изкараме сертификат по ИСО за огнеопорни врати ,тъй като имахме няколко запитвания но нямахме въпросния сертификат за температуроустойчивост и така де . Кофтито обаче е че ти търсиш човек от Пловдиска област ... а ние сме У Варна . Много кофти ..... Та с вратите ние примерно тука за двойна врата от 2мм ламарина с минерална вата и прахово боядисана ги правим на 600 лв. а с обикновена боя - 500 лв. Обаче тея китайци и турци ни е**ха майката Тейче много ми се иска да тръгнат нещата и затова следя темата както ти бях писал
то хубаво ама аз още в самото начало съм писал, че става дума за интериорни /вътрешни/ врати :wink:
 
От: Търся инвеститор / съдружник / партньор за бизнес - иновативно производство

моя грешка :)
 

Горе