Търся интернет + TV доставчик за Зона Б-19 (София)

strana

Well-Known Member
Да препоръчате някой интернет + TV доставчик за Зона Б-19 (до Двореца на децата) в София?

P.S. Да не са широко рекламираните напоследък Blizoo, че след две онлайн-форми за заявка без отговор и включен телефонен секретар в делничен ден в 14.30 прецених, че е по-добре да изкарам 80 лева от статия за това безхаберие тип "Blizoo - ближи си сладоледа" отколкото да се мъча да им дам пари.
 
От: Търся интернет + TV доставчик за Зона Б-19 (София)

Blizoo е новото име на ташаците от Евроком.
 
От: Търся интернет + TV доставчик за Зона Б-19 (София)

Да, миналата година един инвестиционен фонд изкупи и Евроком, и Кейбълтел, но пълният непукизъм продължава да цари. За съжаление, не мога да ползвам в този район настоящия ми доставчик.
 
От: Търся интернет + TV доставчик за Зона Б-19 (София)

Здравей, минах през почти всички, но май спрях на Мегалан ... сега знам че имат и ТВ. Щях да си поръчам, но не може да минава през компютъра (записвам някои предавания от време на време), та затова само нет засега.
Гледах на картата на покритието и май точно върху двореца на децата няма, но погледни къде точно си ти.
Успех!
 
От: Търся интернет + TV доставчик за Зона Б-19 (София)

Здравей, минах през почти всички, но май спрях на Мегалан ... сега знам че имат и ТВ. Щях да си поръчам, но не може да минава през компютъра (записвам някои предавания от време на време), та затова само нет засега.
Гледах на картата на покритието и май точно върху двореца на децата няма, но погледни къде точно си ти.
Успех!

Благодаря за инфото. За съжаление, наистина нямат точно там.
 
От: Търся интернет + TV доставчик за Зона Б-19 (София)

Гледай да е ЛАН доставчик, а не някоя гадна кабеларка с модеми. Аз съм на Люлин Нет от много време и съм много доволен, но на теб това не ти върши работа. Иначе Мегалан като нямат виж за Powernet, макар че имам познати към тях и като ги сравня с моя нет разликата е голяма в моя полза, като сравнявам еднакви тарифи, но все пак ако няма друго и те стават.
 
От: Търся интернет + TV доставчик за Зона Б-19 (София)

Powernet нямат телевизия, иначе ги ползвам на едно място и съм сравнително доволен. Ама да плащам поотделно на тях за интернет и на друг доставчик за телевизия засега не ми се връзва като цени.
 
Драги съседе - препоръчвам ти BGLan. С тях съм от 8 години и никога не съм имал проблеми.
 
От: Re: Търся интернет + TV доставчик за Зона Б-19 (София)

Драги съседе - препоръчвам ти BGLan. С тях съм от 8 години и никога не съм имал проблеми.

Благодаря, vetzkov, погледнах им сайта, но не видях там опция за телевизия. Имат ли такава, за да не се налага да комбинирам различни доставчици?
 
От: Търся интернет + TV доставчик за Зона Б-19 (София)

bglan мисля, че предлагаха тв-то на мтел. провери spectrum net предлагат нова за българия технология pon което ще рече оптично влакно до жилщето ти с трипъл услуга. onlinedirekt също са с хубава лан услуга. предлагат и тв.
 
От: Търся интернет + TV доставчик за Зона Б-19 (София)

Благодаря, ще ги погледна и тях.
 

Горе