Търся колега, който да ми направи онлайн магазин.

Рейтинг - 0%
0   1   0
Здравейте.

Възнамерявам да отворя онлайн магазин за медицински продукти и консумативи. Е-магазина ще е насочен към България. Не съм запознат с инсталирането и настройването на онлайн магазините, затова търся човек, който ще го направи вместо мен. Очаквам оферти от колеги, като в цената да са включени и следните неща:
- Закупуване на домейн .com за 1 година
- Закупуване на хостинг от Суперхостинг за 1 година - икономичен пакет.
- Закупуване на дизайн(темплейт) за онлайн магазина
- Закупуване(или изработка) на лого за магазина
- Възможност за добавяне на други езици в магазина(в бъдеще ще продавам и за чужбина)
- Функционалност: модули за бърза поръчка без регистрация, фиксирана цена на доставка, user friendly дизайн
- Плюс цената на Вашият труд!

Ориентировъчният бюджет с който разполагам до 500лв. Досега съм работил само с Opencart, но не ми харесват. Така че може да е и друга платформа. Много държа на дизайна на магазина! Функционалността също е от голямо значение - трябва всичко да е максимално опростено и изчистено, понеже потенциалните ми клиенти са хора от 30 до 80 годишна възраст.
 
От: Търся колега, който да ми направи онлайн магазин.

Не, че ми е работа ама с тоя бюджет ще ти пишат само хора които няма да свършат работата качествено.
Само домейна + хоста + темата е към ~ 200 лева
 
От: Търся колега, който да ми направи онлайн магазин.

За да ти дам оферта ме интересуват колко вида продукти ще има,
с какви характеристики (цвят, размер и т.н.)
 
От: Търся колега, който да ми направи онлайн магазин.

Благодаря на всички за отделеното време и предложенията. Офертата ми вече не е актуална!
 

Горе