Търся копирайтер за 50-100 статии на български

Navigator

New Member
Рейтинг - 100%
2   0   0
Трябват ми 100 уникални статии по 500 думи на тема мода, дрехи, обувки, козметика, пазаруване на български език. Може би ще избера двама за по-бързо изпълнение на задачата. Ще ви помоля да изпращате предложенията си (цена и време за изпълнение) и примери на статии на лични.
 
От: Търся копирайтер за 50-100 статии на български

Понеже съм нов участник и не мога да изпращам ЛС, ще отговарям тук. Какво означава превод? Автоматичен превод на статии и лека корекция или ръчен превод?
 
От: Търся копирайтер за 50-100 статии на български

ами ако пише някъде "превод" сигурно става въпрос за превод?
Не се заяждай. Аз се интересувам от качеството на превода, как ще бъде извършен. Мисля че е ясно от поста ми. Виждала съм сайтове с текстове от автоматични преводачи с лека корекция, виждала съм и много добри преводи. Ако преводът е добър съгласна съм.
 
От: Търся копирайтер за 50-100 статии на български

не се заяждам

но не мисля, че ако някой казва, че предлага превод и ще превежда с разни туулки.
няма да има много клиенти просто
 
От: Търся копирайтер за 50-100 статии на български

pesho92
Аз не държа на превода, аз искам да получа статии, дали те ще бъдат преведени от някакъв друг език или пренаписани от оригинални български, няма значение. Важно е те да бъдат добре написани и да са уникални, а не само същите статии с разместените думи.
 
От: Търся копирайтер за 50-100 статии на български

pesho92
Аз не държа на превода, аз искам да получа статии, дали те ще бъдат преведени от някакъв друг език или пренаписани от оригинални български, няма значение. Важно е те да бъдат добре написани и да са уникални, а не само същите статии с разместените думи.

Дай ми примерно заглавие на въпросната тематика, аз ще преценя дали ме устройва и съответно ако да, ще напиша статийката като проба и ще ти я пратя за оценка.. :)

p.s. - ЛС системата при теб е все още изключена:
e-mail: [email protected]
skype: pesho92

(данните за връзка може да ползва всеки, който се нуждае от пренаписване на български статии)
 
Последно редактирано:
От: Търся копирайтер за 50-100 статии на български

pesho92
Изпратих ти мейла.
 
От: Търся копирайтер за 50-100 статии на български

dark.konstantin (#) gmail.com
Примерно заглавие и за мен моля.
(При положение че те устройва цена от 1 ст. на дума ;) )
-Получаваш 50-100 статии (колкото са ти необходими) по ~500 думи
-Срок: 20 статии дневно
-Окомплектовани с подходяща снимка за статията
-100% граматически коректни
-100% уникални
-Автор ще бъде журналист с над 20 годишна практика
 
Последно редактирано:
От: Търся копирайтер за 50-100 статии на български

И аз се интересувам от офертата
изпрати ми по 1 примерно заглавие от темите
контакти:
taloveca [at] gmail [dot] com
skype: talov042
Цена на една статия от 500 думи е 4 лева, може и по-малко зависи от това дали ще са лесни темите.
 

Горе