Търся копирайтъри, дългосрочно

От: Търся копирайтъри, дългосрочно

Здравейте, имам огромно желание да се развивам в тази област и вашата обява ме заинтригува. Ако желаете може да ми изпратите примерна тема и аз да напиша статия за да прецените дали мога да съм Ви полезна. Ще се радвам ако се свържете с мен ЛС. Благодаря предварително и успех!
 
От: Търся копирайтъри, дългосрочно

Здравейте!
Обичам да пиша авторски текстове. Повечето ми статии са в областта на рекламата. При интерес бих могла на ЛС да Ви изпратя няколко материала за да прецените дали подобен стил на писане Ви допада.
 
От: Търся копирайтъри, дългосрочно

Все си мисля, че ключовите думи в обявата са " SEO оптимизиран текст". Тук не става въпрос дали обичате да пишете текстове, дали имате "огромно желание да се развивате", а дали можете да пишете такива текстове. Автора на обявата иска "SEO оптимизиран текст", който няма нищо общо с обикновените текстове на статии, особено пък на рекламните текстове! И предполагам, че не би Ви чакал тепърва да се развивате и да учите да пишете така, както той би желал.
 
От: Търся копирайтъри, дългосрочно

Имам опит в писането на такива статии имам представа и за последните промени относно СЕО оптимизацията. Ако желаете мога да напиша примерна статия за вас по определена тема.
 
От: Търся копирайтъри, дългосрочно

Не мога повече (не кандидатствам по обявата). Колеги, пишете в отговор на обяви и не преглеждате за запетаи (преди "за да", примерно). Само писането на латиница е по-... абсурдно.
 
От: Търся копирайтъри, дългосрочно

Обявата ме интересува. Имам известни познания и опит в тази област.

Поздрави,
Теодора
 
От: Търся копирайтъри, дългосрочно

Здравейте,
Имам опит в тази област. Бих желала да кандидатствам за позицията.
Поздрави.
Милена
 

Горе