Търся: Търся копирайтъри

krakatau

Member
Рейтинг - 100%
8   0   0
Търся хора за писане на уникални SEO статии (и преразказ може) за блогове на английски за хънтинг, за травъл и за естейтс. momchilmarchev(@)gmail.com за примери, за цени и цени за количества.
 
Имам много готови статии, ако вършат работа пиши да се разберем
 
4 лв. за 100 думи.
П.с. За последните 10-на месеца с моя парт имаме написани над 300 000 думи материал. За жълти стотинки не бачкам.
 
4лв за 100 думи?! :D Ама хайде пак става въпрос за английски ...

Разбрахме, че имаш 300 000 написани думи за 10 месеца. Само да ти кажа, че това изобщо не е много, ако мислиш да се изхранваш с копирайтинг. А защо го споменаваш това във всяка тема?
Нима за теб уменията на един копирайтър се свеждат до броя думи за определено време?!
 
4лв за 100 думи?! :D Ама хайде пак става въпрос за английски ...

Разбрахме, че имаш 300 000 написани думи за 10 месеца. Само да ти кажа, че това изобщо не е много, ако мислиш да се изхранваш с копирайтинг. А защо го споменаваш това във всяка тема?
Нима за теб уменията на един копирайтър се свеждат до броя думи за определено време?!

То си е ваша работа, пишете за без пари щом така искате.
Изобщо не си давате сметка, че това е един от най-важните компоненти за един сайт, за да го забележи ГУГУ. Като искате продължавайте да пишете за стотинки.
 
Поне да си струваше, а то... Само, като видя грешките в постовете из форума и ми става ясно всичко.

П.С Спирам да спамя темата на човека, ама така и не получих отговор на въпросите по-горе.
 
Ще се сетите. Имах неблагоразумието да работя с Момчил. Писахме му статии. Вярно е, че плащаше, макар понякога и със закъснение. Обаче комуникацията на този човек и отношението към хората, с които работи са под всякаква критика. За да ми отговори на просто съобщение съм чакал по седмица. Не си вдигаше телефона. Даде ми телефона на някаква Деси, с която да разговарям, която в общи линии ми казваше: "Говори с Момчил". А отношението - държи се все едно е ебахти голямата работа и всеки му е длъжен на него.
Алоооуууу, шаран, я слез на земята бе. Никой не ти е длъжен с нищо. С такова отношение скоро няма да има с кого да работиш, 'щото никой няма да иска да работи с такъв като теб и ще те видя тогава колко си голяма риба. 'Щото колкото хората зависят от теб, толкова и ти от хората, с които работиш. И 'щото точно ти си господин Никой вероятно дори за собственото си семейство.
Та така, колеги. Господин Марчев (krakatau) за мен е балон с въздух под налягане. На никой не препоръчвам да работи с въздухари с големи изисквания, които в същото време цепят стотинката.
 
Ще се сетите. Имах неблагоразумието да работя с Момчил. Писахме му статии. Вярно е, че плащаше, макар понякога и със закъснение. Обаче комуникацията на този човек и отношението към хората, с които работи са под всякаква критика. За да ми отговори на просто съобщение съм чакал по седмица. Не си вдигаше телефона. Даде ми телефона на някаква Деси, с която да разговарям, която в общи линии ми казваше: "Говори с Момчил". А отношението - държи се все едно е ебахти голямата работа и всеки му е длъжен на него.
Алоооуууу, шаран, я слез на земята бе. Никой не ти е длъжен с нищо. С такова отношение скоро няма да има с кого да работиш, 'щото никой няма да иска да работи с такъв като теб и ще те видя тогава колко си голяма риба. 'Щото колкото хората зависят от теб, толкова и ти от хората, с които работиш. И 'щото точно ти си господин Никой вероятно дори за собственото си семейство.
Та така, колеги. Господин Марчев (krakatau) за мен е балон с въздух под налягане. На никой не препоръчвам да работи с въздухари с големи изисквания, които в същото време цепят стотинката.
С мен за плащането и комуникацията бяха коректни, но и моите впечатления че този вид работа не го имат за нищо. Но докато има хора, които са готови да бачкат за стотинки ще бъде така. Но пък тези който търсят копирайтъри не си дават сметка, че това е основата около която се гради сайта им. Някой е написал за пунктуация и грешки. Когато бързаш е нормално. Вземете си който искате водещ новинарски сайт и ще се нагледате на грешки. По важното е да не се допускат фактологически грешки. Знаеш ли, аз докато пренаписвах материали доста често ми се е налагало да проверявам дадена информация.
 
Аз и г-н Марчев сме работили по разни линк билдинг задачи и смятам, че той е абсолютен професионалист, а и много добър човек. До този момент не съм имал никакви проблеми с него и мога само да се похваля с добрите ни взаимоотношения с един от ветераните във форума!
 
То си е ваша работа, пишете за без пари щом така искате.
Изобщо не си давате сметка, че това е един от най-важните компоненти за един сайт, за да го забележи ГУГУ. Като искате продължавайте да пишете за стотинки.
Един приятелски съвет - колкото по-малко се хвалиш, толкова по-доволни ще са клиентите от крайния резултат. Вдигаш очакванията много високо и така като гледам фактите едва ли си готов да покриеш критериите, които сам си поставяш.

Плюс това твои проекти/портфолио не сме видели на тази тема, поправи ме ако греша.. това, че си прочел в блога на гурутата как се прави семантичен анализ на текст не те прави SEO експерт.
 
Един приятелски съвет - колкото по-малко се хвалиш, толкова по-доволни ще са клиентите от крайния резултат. Вдигаш очакванията много високо и така като гледам фактите едва ли си готов да покриеш критериите, които сам си поставяш.

Плюс това твои проекти/портфолио не сме видели на тази тема, поправи ме ако греша.. това, че си прочел в блога на гурутата как се прави семантичен анализ на текст не те прави SEO експерт.
Писал съм ти ЛС за да ти обясня някои неща. За да не изпадам в подробности тук.
 
Учуден съм от негативните мнения за Момчил. Работили сме заедно, като цяло съм с положително мнение. да, може да не е отговарял на момента, но като цяло в липса на коректност и високомерие не бих могъл да го упрекна. Може би е въпрос на взаимно разбиране.
 
С мен за плащането и комуникацията бяха коректни, но и моите впечатления че този вид работа не го имат за нищо. Но докато има хора, които са готови да бачкат за стотинки ще бъде така. Но пък тези който търсят копирайтъри не си дават сметка, че това е основата около която се гради сайта им. Някой е написал за пунктуация и грешки. Когато бързаш е нормално. Вземете си който искате водещ новинарски сайт и ще се нагледате на грешки. По важното е да не се допускат фактологически грешки. Знаеш ли, аз докато пренаписвах материали доста често ми се е налагало да проверявам дадена информация.

kpetrov, прав си, че не трябва да се бачка за жълти стотинки, но на теб не бих ти платил и 50 стотинки, защото после ще трябва да си играя един час да ти поправям грешките. Не знам откъде ти е това завишено самочувствие, при положение че пишеш по-грешно и от Кофе Бабоне. При теб не е от бързане, а си е чиста, ярка неграмотност. Насън да те бутнат трябва да знаеш, че когато е множествено число е "които", а не "който". Това че в клозетните новинарски сайтове е пълно с грешки е факт, но това е вследствие на повярвали си като теб копирайтъри и занижени критерии. И не, не е важно за един копирайтър само да не допуска фактологически грешки, ти не си уикипедия. Важното е да предложиш уникален, смислен, грабващ текст БЕЗ ГРЕШКИ.

Боже, пази форума. Всеки втори вече си вярва, че е копирайтър!
 
kpetrov, прав си, че не трябва да се бачка за жълти стотинки, но на теб не бих ти платил и 50 стотинки, защото после ще трябва да си играя един час да ти поправям грешките. Не знам откъде ти е това завишено самочувствие, при положение че пишеш по-грешно и от Кофе Бабоне. При теб не е от бързане, а си е чиста, ярка неграмотност. Насън да те бутнат трябва да знаеш, че когато е множествено число е "които", а не "който". Това че в клозетните новинарски сайтове е пълно с грешки е факт, но това е вследствие на повярвали си като теб копирайтъри и занижени критерии. И не, не е важно за един копирайтър само да не допуска фактологически грешки, ти не си уикипедия. Важното е да предложиш уникален, смислен, грабващ текст БЕЗ ГРЕШКИ.

Боже, пази форума. Всеки втори вече си вярва, че е копирайтър!

И на теб съм ти писал лично, да ти кажа 2-3 думи...
Тук какво си пиша и как си пиша си пиша като потребител. И изобщо не ми дреме какво правописни грешни ще направя в мненията си. И ще си правя колкото си искам грешки в постовете ми. И в момента не съм копирайтър. Не виждам развитие в това.

И ти е сбъркана философията. Всеки сайт, коИто иска да дръпне и знае какво прави се стреми да отразява новините възможно най-бързо. Всичко е на 95% пренаписване. Това, че си допуснал правописна грешка, но за сметка на това си докарал 40к преглеждания... сам си прави изводите.

Не знам коЙ сайтове наричаш "клозетни", но във всички водещи сайтове доволно съм се нагледал на материали пълни с грешки. Това не им пречи да имат десетки и стотици хиляди кликове дневно. А да не говорим, че някои от тях разполагат и с редактори и пак се пускат материали с грешки.

П.с. Важното е да знаеш как да хванеш хит новината и как да я предложиш. Ти ми говориш, че билo грабващо смислен текст без грешки. Книги ли ще пишем? Почти никой не се интересува от това, което наричаш "грабващо". Това е положението.
 
Последно редактирано:
Здравейте приятели! Аз съм фрийлансър. Търся надомна работа или стаж в сферата на творческото писане - статии, набиране на текстове и информация, поддържане на сайтове, пускане на рекламни обяви, редакции и други. Владея добре английски и руски език - средно ниво. Имам опит в писането на статии на лайфстайл тематика, взаимоотношения пътуване и туризъм, художествена литература и други. Имам и добри умения и опит също в писането на литературни есета, съчинения, курсови проекти и реферати за студенти и гимназисти и други. Занимавам се с литературно творческо писане още от дете, участвала съм в конкурси, пиша поезия, имам своя електронна стихосбирка, поддържам и свои групи за творци в социалните мрежи. Занимавам се и с любителска фотография и рисуване. В момента съм студентка и уча Туризъм и Маркетинг, бих се радвала да превърна своите хобита в професионално занимание. Ако имате предложения пишете[email protected]
 

Горе