Търся копирайтър за писане на статии

nnikolov

Active Member
Рейтинг - 100%
22   0   0
Здравейте!
Имам нужда от копирайтър за писане на статии. Не става дума за 5 10 статии а за дългосрочна работа. За да разберете на каква тематика ще трябва да са статиите пишете ми на лично. Разбира се хората с най-добро качество на статиите и с най-добра предлагана цена ще са в по предни позиции. Най-вероятно ще задам на няколко човека първоначално по една статия за да проверя уменията им (статиите ще се заплатят разбира се).

Поздрави! :)
 
От: Търся копирайтър за писане на статии

Здравейте! Проявявам интерес за дългосрочна работа. Пиша статии. Оставям и ЛС.
Лек ден!
 
От: Търся копирайтър за писане на статии

Ами, аз също проявявам интерес, но пък не мога да изпращам ЛС, само да получавам. Просто съм нова във форума.
 
От: Търся копирайтър за писане на статии

Писах ви. Писах и на всички които ми писаха на лично, ако не съм пропуснал да отговоря на някого се извинявам и може да ми пише пак за да видя съобщението.
:beer:
 
От: Търся копирайтър за писане на статии

И аз се интересувам и също съм нова и не мога да пиша лични :) свържете се с мен, ако все още важи
 
От: Търся копирайтър за писане на статии

Здравейте!
Писах ви на лично.
 
От: Търся копирайтър за писане на статии

И аз се интересувам, ако още е валидна обавата. Всичко добро!
 
От: Търся копирайтър за писане на статии

Тъй като все още не сме изпълнили изискванията на форума за собствена тема, позволяваме си да пишем тук:

Ние сме Биттел ЕООД - водеща българска фирма, сертифицирана съгласно изискванията на международния стандарт ISO 9001:2008 и специализирана във внос, търговия на едро и дребно, интернет търговия и експорт. Фирмата разполага със собствена търговска и складова база, разположена в град Пловдив.

В момента търсим правилните хора за позиция копирайтър на свободна практика (фрийланс) за създаване на SEO съдържание - статии с конкретно насищане по ключови думи с цел оптимизация на търсенето в търсачките. Работата е доста обемна и търсим съвместно сътрудничество в дългосрочен план.

Задачите, които имаме към вас са:

• Създава и/или редактира съдържанието на продуктовите страници и описания за уеб сайта ни.
• Превежда и редактира текстове, създадени от други вътрешни автори от български на английски език.

Общо взето очакваме текстовете да бъдат създавани с идеята да бъдат полезни за потребителите и толерирани от алгоритмите на Google.

Опит в писането на рекламни текстове е сериозно предимство. Търсим основно кандидати от Пловдив или поне хора с възможност за периодични срещи на място в централната ни база.

Всички заинтересовани могат да изпратят лично съобщение, като ни споделят собствени трудове, които са писали за различни сайтове/проекти.
 
От: Търся копирайтър за писане на статии

Вижте кога е пусната темата...надали още е актуална...
 

Горе