Търся копирайтър разбиращ от компютри

nnikolov

Active Member
Рейтинг - 100%
22   0   0
Здравейте! Търся копирайтър разбиращ от компютри поне на средно ниво. Статиите ще са голям брой но кратки. Статиите ще трябва да се пренаписват. Самата тематика не позволява да творите, няма да имате нужда от проучвания и ровене в интернет за събиране на информация (имайте го в предвид). Най-много от 2 3 места да прочетете и да си подредите мислите за 5 минутки, но като цяло заниманието ще е лесно за човек който поне малко разбира от компютри.

Най-добрата цена и качество (естествено) ще получи работата.
 
От: Търся копирайтър разбиращ от компютри

Здравейте! Търся копирайтър разбиращ от компютри поне на средно ниво. Статиите ще са голям брой но кратки. Статиите ще трябва да се пренаписват. Самата тематика не позволява да творите, няма да имате нужда от проучвания и ровене в интернет за събиране на информация (имайте го в предвид). Най-много от 2 3 места да прочетете и да си подредите мислите за 5 минутки, но като цяло заниманието ще е лесно за човек който поне малко разбира от компютри.

Най-добрата цена и качество (естествено) ще получи работата.

Здрасти,
Може ли да ми пратишедна примерна статия за пренаписване, за да ти кажа дали ще се справя и да ти предложа цена?
Благодаря.
 
От: Търся копирайтър разбиращ от компютри

Аз се интересувам. Пиши ми на имейл shinebright @ abv.bg за да се разберем.
П.П. напиши мейла на ръка за да стане
 
От: Търся копирайтър разбиращ от компютри

С по колко думи средно трябва да са статиите? Имам интерес.
 
От: От: Търся копирайтър разбиращ от компютри

Все още е актуална темата :). Може и да е някой ученик с добра граматика и с страст към технологиите и компютрите :)

Писах, отговорихте ми, след това Ви казах конкретно какъв опит имам (8+ год. като редактор на комп. списание) и ви дадох цени - 2 до 3 лв / 100 думи. Вашият отговор бе, че "Ако има нещо ще ви пишем." В момента, очевидно, продължавате да търсите.

За да не губим повече време (всички в темата) мисля, че е коректно да си посочите конкретен обем на работата и бюджет или поне някакъв лимит. Щеше да е коректно също така директно директно да кажете, че моята цена е извън този бюджет. Но се съмнявам дори ученик да се хване да пише за стотинки. Особено, ако търсите качество.
 
От: Търся копирайтър разбиращ от компютри

Не разполагам с бюджет от 2-3 лв за 100 думи и то пренаписване на елементарни текстове, не смятам че съм бил некоректен към вас. Даже ви поздравих за целия опит и стаж и ви казах че не се вписвате в отделения ми бюджет. Това си е моя работа докога ще търся човек, ако искам и 1 година ще го търся! Не търся хора да ми пишат за жълти стотинки... Получил съм около 4 предложения и ми се иска да имам по-голям избор.

Забравям и загърбвам вашия негативен пост и злоба, продължавам да търся момче. Коректен съм с хората с които работя, мнението на тези отстрани не ме интересува :)
 
От: Търся копирайтър разбиращ от компютри

Изпратих Ви на ЛС скрийншот от отговора, на база на който написах това. Може да е било проблем от браузера Ви, но отговорът, който аз получих, беше празен - с изключение на ред и половина, вмъкнат по средата между цитатите.
 
От: Търся копирайтър разбиращ от компютри

За колко статии става въпрос в перспектива

Спирам да търся човек, писаха ми няколко човека и от тях ще си избера :). Статии които ще трябва да се пишат са с неизвестен брой, но ако с автора си паснем по метод на работа те ще са стотици :)
 
От: Търся копирайтър разбиращ от компютри

може ли отговор на лс само да знам за какво се слчва.
 
От: Търся копирайтър разбиращ от компютри

може ли отговор на лс само да знам за какво се слчва.

Случва се това че ти беше пълна пощата и не можеше да получиш писмото. Сега вече го получи.
Някой модератор да слага катинара на темата че ме разбиха :D.

С Philip се разбрахме явно нещо не се е пратило писмото както трябва. Ако има други на кито не съм отговорил да ме извинят...
 
От: Търся копирайтър разбиращ от компютри

Случва се това че ти беше пълна пощата и не можеше да получиш писмото. Сега вече го получи.
Някой модератор да слага катинара на темата че ме разбиха :D.

С Philip се разбрахме явно нещо не се е пратило писмото както трябва. Ако има други на кито не съм отговорил да ме извинят...

Боже каква каша, направо я изтрийте тази каша
Баси бълвоча,,, за кофата моментално
 
От: Търся копирайтър разбиращ от компютри

Боже каква каша, направо я изтрийте тази каша
Баси бълвоча,,, за кофата моментално

Напълн съгласен.

Между другото Денис пощата ти е пълна още и не мога да ти пратя отговор. Да не почнете след малко пак да ме нареждате :D
 
От: Търся копирайтър разбиращ от компютри

С какво си съгласен бе грездей, темата е твоя нали така
Нямаш елементарно възпитание да отговориш на заинтересувалите се
Смятам те за селски предприемач и може да се докажеш
Ако има поне три положителни коментари за теби та реабилитирам
Но засега си просто поддръжка, ясно ли е???

Да запазим добър тон все пак. Бройката на коментарите за него е пред очите ти - цъкаш на iTrader и виждаш не три, а 14 положителни коментара.
 
От: Търся копирайтър разбиращ от компютри

Да запазим добър тон все пак. Бройката на коментарите за него е пред очите ти - цъкаш на iTrader и виждаш не три, а 14 положителни коментара.

Не ми казвайкакво да гледам, гаранция че съмобучен за това
 
От: Търся копирайтър разбиращ от компютри

Как така на никой не съм дал лев? Работил съм с много хора от форума :D. Не мога да ви разбера. И не се правя на предприемач. Смятам че с никой не съм си правил гаргара :)
 

Горе