Търся линкове всякакви - строителство, обзавеждане...

bormanbg

Active Member
Рейтинг - 100%
39   0   0
Здравейте,

Търся линкове всякакви на тема "строителство", "обзавеждане" или нещо подобно.

Линкове във форуми, подписи, статии, в сайтове - на главна страница, подстраници....каквото и да е.

Ако искате, пишете на лично...
 
От: Търся линкове всякакви - строителство, обзавеждане...

...и статии купувам, и писане и публикуване на статии ако на някой му се занимава...
 
От: Търся линкове всякакви - строителство, обзавеждане...

Ако си харесаш някой от сайтовете в подписа ми може да измислим нещо.
 
От: Търся линкове всякакви - строителство, обзавеждане...

Линковете към сайта ти за врати ли ще е?
 
От: Търся линкове всякакви - строителство, обзавеждане...

Линковете към сайта ти за врати ли ще е?

примерно да кажем "да"
 
От: Търся линкове всякакви - строителство, обзавеждане...

пратих оферта ако става ще очаквам отговор
 
От: Търся линкове всякакви - строителство, обзавеждане...

пратих оферта ако става ще очаквам отговор

Да, изпратили сте оферта (всъщност не точно оферта, че офертата е нещо с цени), но сега погледнах - от 4-те области няма нито една свързана със "строителство", "обзавеждане" или нещо подобно....ако имате такива, с удоволствие приемам оферти всякакви за разглеждане :)
 
От: Търся линкове всякакви - строителство, обзавеждане...

И аз ти писах, но нямам отговор ... Мога да предложа в още 7-8 сайта.
 
От: Търся линкове всякакви - строителство, обзавеждане...

И аз ти писах, но нямам отговор ... Мога да предложа в още 7-8 сайта.

днес не бях пред комп...става, но след няколко дни, че доста станаха, и други хора изпращат, и да не прекаляваме с много... изпрати и другите сайтове с цени...
 
От: Търся линкове всякакви - строителство, обзавеждане...

Според мен единственият ти вариант е адуърдс - попаднал си в нишата "кеш анд кери" :wink:
С това блъскане на линкове ще скочиш няколко места нагоре и после ще се сринеш до...да не ти обяснявам по-добре, че нема да ти се верва
 
Последно редактирано:
От: Търся линкове всякакви - строителство, обзавеждане...

Според мен единственият ти вариант е адуърдс - попаднал си в нишата "кеш анд кери" :wink:
С това блъскане на линкове ще скочиш няколко места нагоре и после ще се сринеш до...да не ти обяснявам по-добре, че нема да ти се верва

:) не е точно така...сайта, за който трябваха беше 1/2 година на първо място по 4 трудни думи и не беше мърдал...просто преди 5-6 дни май ми изтрещяха наказание -2 ръчно по всички думи, заради това ми трябваха малко.... но аз не прекалявам де :)
 
От: Търся линкове всякакви - строителство, обзавеждане...

да вдигнем малко темата...отново актуална е :)
 
От: Търся линкове всякакви - строителство, обзавеждане...

Ако още търсиш някой да ти пише статии, мога да си преложа услигите. Цената е 0.01лв/дума, т.е. 100 думи - 1лв, 300думи - 3лв, 500 думи - 5лв и т.н.
 
От: Търся линкове всякакви - строителство, обзавеждане...

Все по-рядко се срещат публикации за линкове, страх ги е хората тук да пишат ли...
 

Горе