Търся: Търся място за публикуване на статии

W

w-seo

Guest
Търся място за публикуване на статии за дигитален маркетинг с един изходящ линк.
Ако някой се нуждае от съдържание, ние ще му предоставим, в замяна на едно линкче...
 
Ама не махай съдържание, че ние им даваме допълнително тежест, сещашж ли се?
 
Ама не махай съдържание, че ние им даваме допълнително тежест, сещашж ли се?
Нямаше как, домейните повечето ми изтекоха, нямах възможност да ги подновя като удари скапаната криза. Аз ги бях пуснал за без пари и бяха развити с хубави данни ама никой не ги щя и нямаше просто как.
 
Нямаше как, домейните повечето ми изтекоха, нямах възможност да ги подновя като удари скапаната криза. Аз ги бях пуснал за без пари и бяха развити с хубави данни ама никой не ги щя и нямаше просто как.
Окей, поне мести, за да не се губи съдържание, че копирайтърите си сцепват гъзА от писане, а да се губи този труд е тъпо :p
 
Окей, поне мести, за да не се губи съдържание, че копирайтърите си сцепват гъзА от писане, а да се губи този труд е тъпо :p
Това го знам, аз също съм изгарял, даже наскоро един загуби 4 сайта от голяма и стара мрежа, изгоряха ми една камара статии. Пазя го и го местя, малко по малко ги пускам. Аз също си скъсвам задника от работа :)
 

Горе