Търся надеждни дропшипинг партньори за животоспасяващи устройства

nikosa1986

Active Member
Здравейте. Нашата агенция е официален вносител на продуктите Спинор Интернешънъл, популярни по цял свят и тествани многократно от учени, подобряващи здравословното състояние на хората. В момента предлагаме три основни продукта, които може да видите на официалния ни сайт за България - http://spinor-bulgaria.com на дропшипинг. Комисионната за партньорите е стартово 20 %, като при добри продажби може да се увеличи с времето.

Удачно ще е хората, които имат интерес, да притежават онлайн магазини, свързани с продажба на мобилни телефони, черна и бяла техника, компютри и лаптопи, здравословни продукти и т.н., като най-важното условие е да са добре оптимизирани и с добър трафик.

В сайта може да видите различни видеа и тестове, доказващи качеството на продуктите. Моля да няма коментари относно цената или това дали продуктите не помагат, всеки сам може да разгледа и прецени дали е съгласен да работим съвместно. Аз съм само посредник в случая, не мога да дам подробна информация за работата на устройствата, в сайта е показано всичко необходимо.

Хората, които проявят интерес, нека да пишат на ЛС и да покажат магазините си, за да преценим кои ще са най-изгодните предложения. Поздрави на всички.
 
животоспасяващи?
Дали не се изФърли като ч.акия на мокАр песок?
 
От: Търся надеждни дропшипинг партньори за животоспасяващи устройства

Както казах, аз съм единствено посредник за дропшипинга. Ако ти се струват измама или нещо такова продуктите, в сайта има телефони, видеа, тестове, измервания, може да разгледаш.
 
От: Търся надеждни дропшипинг партньори за животоспасяващи устройства

Давате ли бонус от тея гривните дето ти буустват пърформънса с 25% минимум? Или от тея лепенките за нос, дето ти вкарват повече въздух и издръжливост?
 
От: Търся надеждни дропшипинг партньори за животоспасяващи устройства

За съжаление, колкото и да са добри тези продукти, са в сфера, в която с годините имаше много измамни продукти. Като сложиш на везната тази даденост и добавиш неимоверно високите (за нашия пазар) цени, ми се струва, че са тотално не продаваеми.
Ще следя темата и искрено ви пожелавам успех! Дано ме опровергаете.
 
От: Търся надеждни дропшипинг партньори за животоспасяващи устройства

Как ли съм доживял без такова устройство :shock:
 
От: Търся надеждни дропшипинг партньори за животоспасяващи устройства

Редактирай му заглавието, това да не ти е сайт на uni-web.,..
 
От: Търся надеждни дропшипинг партньори за животоспасяващи устройства

За съжаление, колкото и да са добри тези продукти, са в сфера, в която с годините имаше много измамни продукти. Като сложиш на везната тази даденост и добавиш неимоверно високите (за нашия пазар) цени, ми се струва, че са тотално не продаваеми.
Ще следя темата и искрено ви пожелавам успех! Дано ме опровергаете.

По принцип си прав, но продуктите на тази марка се продават супер много в международен аспект, явно има причина. Не съм запознат в детайли, всеки сам може да прецени за себе си от видеата и тестовете в сайта :) То в БГ като цяло каквото и да продаваш е трудно, както се вижда и в тази тема, и в други, а и по принцип, пълно е с недоверчиви хора и хейтъри. Благодаря иначе за подкрепата, ако можеш с нещо да помогнеш във връзка с темата, на линия съм.
 
От: Търся надеждни дропшипинг партньори за животоспасяващи устройства

Дори наистина тези устройства да имат някакъв полезен ефект е несериозно да ги наричаш "животоспасяващи". Излиза, че ако човек няма такова устройство ще умре.
 
От: Търся надеждни дропшипинг партньори за животоспасяващи устройства

Дори наистина тези устройства да имат някакъв полезен ефект е несериозно да ги наричаш "животоспасяващи". Излиза, че ако човек няма такова устройство ще умре.

Има се предвид, че благодарение на тях, човек може да подобри здравословното си състояние и в определени случаи наистина да спаси живота си. В случая не се има предвид, че без тях не може да се живее :)
 
От няколко дни ги проучвам. Сертификатите в сайта изглеждат откровено фалшиви, препратката към някаква си немска изпитвателна лаборатория също е съмнителна, тъй като като се влезе в сайта няма такова изпитание... Как смятате, че може да убедите някого че тези продукти помагат, особено този, който е към 400 лв и преобразувал лявото поле в дясно, и то не само от ЕМП а и от геопатогенни зони? Украинците са царе на измамите по принцип...Сами си пишат научните статии и сами си ги хвалят. И си оправете превода на описанието защото не се разбира за какви проводи става въпрос...
Какво значи гаранция 7 г. може ли да ми обясните? При повреда на уреда ли? Ами ако установя че не действа и не ме предпазва мога ли да ви го върна?
 
А бре никромонгъри, няма ли някой да погледне, че темата е от преди 4 години :hankey: :hankey: :hankey:
 
Какво като е? Продуктите все още се предлагат...Затова и съм коментирала...Други да знаят че са съмнителни и да не ги поръчват...Гугъл вижда коментарите и при търсене ще заведе търсещите точно на този пост.
 
Не видях уред, който да ни предпазва от най-опасното нещо - 5G.
 
Не видях уред, който да ни предпазва от най-опасното нещо - 5G.

Учудвам се как забележителни таланти от вида на управителя на "Коректна фирма" и други подобни, все още не е патентовал стикери или магнитни карти отблъскващи 5G "лъчението" ...

@Julia_drehi "повдигането" на темата ще закачи още повече хора ...
 

Горе