Търся: направа на лого и facebook cover photo

dibk

New Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
Здравейте, приятели.

Имам нужда от помощ за направата на лого и facebook cover photo. Трябват ми спешно за следващите 2-3 дни. Моля, ако имате възможност да ги направите за това време да ми пишете, също и колко ще ми струва услугата.

Благодаря ви,
Дил
 
От: Търся: направа на лого и facebook cover photo

Може ли да ми пратите повече информация на лично.
 
От: Търся: направа на лого и facebook cover photo

Аз също се интересувам от повече информация, в случай че търсите повече опции като предложения.
 
От: Търся: направа на лого и facebook cover photo

Здравейте!

Казвам се Христо и от няколко години се занимавам с графичен дизайн. Или по-точно - изграждане на корпоративна идентичност - лого, визитки, флаери, банери, брандинг - изграждане на марката и представяне на фирмата на пазара.

Работил съм за различни студия, но също така работя и като freelancer. Предлагам различни услуги в сферата на графичния дизайн и корпоративната идентичност.

Ако се нуждаете от подобни услуги, моля, разгледайте сайта ми - dobrevbranding.com. Ще се радвам да се свържете с мен при всеки възникнал въпрос или предложение!


Поздрави, Христо Добрев!
info[at]dobrevbranding.com
 
От: Търся: направа на лого и facebook cover photo

Вие хубаво пращате, ма важи ли още? Моля, създалият темата да каже.
 
От: Търся: направа на лого и facebook cover photo

Човека може и да си е намерил пише, че му е спешно а са минали доста дни и не се е появил в темата ;)
Ако е актуална обявата имам интерес
 
От: Търся: направа на лого и facebook cover photo

Ние няма как да разберем това, докато не ни уведоми. А повечето коректни колеги веднага уведомяват в темата, когато си намерат това което търсят.
Човека може и да си е намерил пише, че му е спешно а са минали доста дни и не се е появил в темата ;)
Ако е актуална обявата имам интерес
 
От: Търся: направа на лого и facebook cover photo

Може ли да ми пратите повече информация на лично.
 

Горе