Търся направа на сайт за безплатни обяви

Статус
Not open for further replies.

XXX

Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Търся кодер/webmaster, който да ми направи приличен сайт за безплатни обяви, разбира се, на български...

Сайта да има добра функционалност, и да прилича на следните сайтове (нищо, че повечето са на WP платформи) :

1. dalavera.net
2. eobiava.com
3. obiavi.bg

Наясно съм с желанието на българчето да забогатее за един миг, при това, без да си дава много зор, затова моля всички "баш майстори", "специалисти-милионери" и мечтателите с офертите за по не-нам-кол-ко-си-хи-ля-ди-евра, да не ми пишат....

Останалите - моля давайте предложенията си, и ако може само на PM, за да няма излишен спам, ненужни обсъждания и безкрайно писане на безмислици....предпочитам, ако е възможно, да видя нещо направено от Вас....

Няма да обсъждам АБСОЛЮТНО НИЩО в темата, което не е пряко свързано с конкретна оферта, конкретен проект и конкретни цифри.
Благодаря !
 
От: Търся направа на сайт за безплатни обяви

спокойно - ше получиш поне 5 оферти между 100 и 200 лева
за нещо от тоя сорт : [url]www.petolevka.com[/URL]
 
От: Търся направа на сайт за безплатни обяви

Точно мислех да пусна такава тема.Ако позволите бих се присъединил към ХХХ.
 
От: Търся направа на сайт за безплатни обяви

Точно мислех да пусна такава тема.Ако позволите бих се присъединил към ХХХ.

Търся кодер/webmaster, който да ми направи приличен сайт за безплатни обяви, разбира се, на български...

Сайта да има добра функционалност, и да прилича на следните сайтове (нищо, че повечето са на WP платформи) :

1. dalavera.net
2. eobiava.com
3. obiavi.bg

Наясно съм с желанието на българчето да забогатее за един миг, при това, без да си дава много зор, затова моля всички "баш майстори", "специалисти-милионери" и мечтателите с офертите за по не-нам-кол-ко-си-хи-ля-ди-евра, да не ми пишат....

Останалите - моля давайте предложенията си, и ако може само на PM, за да няма излишен спам, ненужни обсъждания и безкрайно писане на безмислици....предпочитам, ако е възможно, да видя нещо направено от Вас....

Няма да обсъждам АБСОЛЮТНО НИЩО в темата, което не е пряко свързано с конкретна оферта, конкретен проект и конкретни цифри.
Благодаря !


Здрасти
Пишете ми по скайп или icq,защото не можете да отговаряте на лс-та.

Имам предложение и за двамата

Skype : ivelinborisov1
ICQ - 568952253
 
Последно редактирано:
От: Търся направа на сайт за безплатни обяви

Здрасти !
Мога да отговарям, просто кутията ми за ЛС беше препълнена и задръстена....вече я почистих, работи....:|
 
От: Търся направа на сайт за безплатни обяви

Странно защо не ми отговорихте на моята оферта :(
 
От: Търся направа на сайт за безплатни обяви

Странно защо не ми отговорихте на моята оферта :(
И на моята не е отговорено :)
 
От: Търся направа на сайт за безплатни обяви

Здравейте

мога да ви предложа оферта от 150-200 лева която ще включва уникален дизайн , голяма функционалност и според вашите изисквания може да интегрираме и смс модул за ВИП обяви.
За повече инфо на пишете ЛС
 
От: Търся направа на сайт за безплатни обяви

Работата на стоил - Започната
Очаквайте скоро и линк към готовия сайт

Очаквам отговор и от XXX
 
От: От: Търся направа на сайт за безплатни обяви

И на моята не е отговорено :)

Спокойно уважаеми госпожици и господа....
Защото имам право да държа само 10 ЛС в кутията си, и като се напълни, нищо повече не мога да получавам, т.е. системата не ми ги доставя....

И понеже това все пак са оферти, които искам да огледам и да обмисля, налага се не просто да трия съобщения, ей тъй, без да съм ги прочел, а трябва да ги преместя на харда, та да мога впоследствие да отговарям на хората....

Нали не си мислите, че имам само един домейн, включващ българската думичка OBIAVI в името си...:|
 
От: От: От: Търся направа на сайт за безплатни обяви

Спокойно уважаеми госпожици и господа....
Защото имам право да държа само 10 ЛС в кутията си, и като се напълни, нищо повече не мога да получавам, т.е. системата не ми ги доставя....

И понеже това все пак са оферти, които искам да огледам и да обмисля, налага се не просто да трия съобщения, ей тъй, без да съм ги прочел, а трябва да ги преместя на харда, та да мога впоследствие да отговарям на хората....

Нали не си мислите, че имам само един домейн, включващ българската думичка OBIAVI в името си...:|

Възможно ли е да дадете емай за да Ви се изпратят там офертите ?
 
От: Търся направа на сайт за безплатни обяви

Плюс това, за жалост :

You may only post 2 messages every 15 minutes.
 
От: От: От: Търся направа на сайт за безплатни обяви

Спокойно уважаеми госпожици и господа....
Защото имам право да държа само 10 ЛС в кутията си, и като се напълни, нищо повече не мога да получавам, т.е. системата не ми ги доставя....

И понеже това все пак са оферти, които искам да огледам и да обмисля, налага се не просто да трия съобщения, ей тъй, без да съм ги прочел, а трябва да ги преместя на харда, та да мога впоследствие да отговарям на хората....

Нали не си мислите, че имам само един домейн, включващ българската думичка OBIAVI в името си...:|
ПРЕКАЛЕНО НАГЪЛ МИ СЕ ВИЖДАШ ?
ако бях на мястото на децата не бих се занимавал никога с клиент като теб ? това да търсиш 50 оферти за да си избереш и на всичкото отгоре като ти прочете човек заглавния пост Се правиш на НАЙ-ГОЛЕМИЯ САЙТАДЖИЯ И ТУРБОРАЗБИРАЧ !
И КАКВО КАТО ИМАШ ЕМНАЙСЕ ДОМЕЙНА С ДУМИЧКАТА ОБЯВИ А? КОЛКО ОТ ТЯХ СА ПОСЕЩАЕМИ ? така като ти чета глупостите май едва връзваш стотина посещения...
ТАКА ЧЕ АЙДЕ ДА НЕ СЕ ПРАВИШ НА ГОЛЕМИЯ РАЗБИРАЧ
НИТО ПАРИ ИМАШ ДА СИ ПЛАТИШ КАТО ХОРАТА, НИТО РАЗБИРАШ КАКВО ИСКАШ, НИТО ПЪК ИМАШ УМЕНИЯТА, ТАКА ЧЕ НЕ СЕ ПРАВИ НА ГОЛЕМИЯ ЕРБАБ ПРЕД ДЕЦАТА ЩОТО ДЕФАКТО СИ ЕДНА КРЪГЛА НУЛА!


Сори че офтопизирам тпата му тема но тоя наистина с еизживява като големия ПРЕДПРИЕМАЧ С 100 ЛЕВА В ДЖОБА И НЕМОГА СЕ УДЪРЖА...

към желаещите да му правят сайт - ТОВА НЕ Е ЧОВЕК С КОГОТО ИСКАТЕ ДА РАБОТИТЕ - НЕРВИТЕ СА СИ ВАШИ ВИЕ СИ ГИ ТРОВИТЕ
НО ТОЯ ЩЕ ВИ МРЪНКА ЗА ВСЯКА ПОДРОБНОСТ ЗА ДРЕБНИ НЕЩА И ВСЕ ЩЕ Е НЕДОВОЛЕН И ЩЕ ВИ НАТЯКВА ЧЕ ТОЙ ПЛАЩА
И ЕДИН ВИД ЩЕ ИСКА ДА МУ НАПРАВИТЕ ПРОЕКТ ЗА 3 000 ЛЕВА А ЩЕ ИСКА ДА ПЛАТИ ЗА НЕГО 150 по добре не се занимавайте :) личи му от километри какъв е
 
От: Търся направа на сайт за безплатни обяви

Сбъркал си фатално адреса, селчо ! Много по-нагъл съм, отколкото ти се струва ! И не съм от хлапаците, на които може да направиш някакво впечатление с тия едри, черни букви....

Аман от безмислени дървени философи, супер-специалисти, незнайни НЕТ-комплексари и аграрни драскачи, май във всеки форум има по един такъв кух тъпанар, който пречи на останалите момчета. Разсъжденията тип "Щом не съм го направил аз за 5000 евра, начи е боклук" са ми познати...

От целия ти пост си личи едно - ти искаш да направиш лесен сайт за 5000 евра, и даже да няма кой да ти направи забележка, че нещо по сайта не е наред.... А защо направо да не ти дадем 5000-те евра, що въобще е нужно да си мръднеш осрания задник, та да свършиш някаква работа. Шибан нещастник, на такива навремето лично им набивах акъла в канчетата !

Накратко : Натискай си парцалите и си мълчи....просто съвет !
 
От: Търся направа на сайт за безплатни обяви

ПОТВЪРЖДАВАШ ДУМИТЕ МИ - С ТОЗИ ЧОВЕК НЕ ТРЯБВА ДА СЕ РАБОТИ !
АЗ - НЕ ПРАВЯ САЙТОВЕ - ПРАВЯ САМО ЗА МЕН И НА ПОЗНАТИ ПОМОЛИЛИ МЕ УЧТИВО НА МАСА С АГЪНЦЕ И ШУМЕНСКО! - Знаеш ли кога ще седна да правя за някой озлобен и прецакан от живота нарцис като теб ? - ти нямаш един свестен сайт а си тръгнал да се правиш на отворен колко си навътре в МАТ'РИАЛА... :twisted::twisted::twisted:
да селянин комплексар съм голям и съм шибан нещастник- те таквиа като теб си мислят че само те са великите на света и слънцето огрява само техният задник - седя и си натискам парцалите - ще се радвам да дойдеш при мен и да ми набиеш канчето НА ДВУМЕТРОВОТО МИ НЕФЕЛНО 110 КИЛОГРАМОВО ТЕЛЦЕ ! как досега никой не ми е набивал канчето и изведнъж във форума се намира такъв юнак на думи ?
прекалено си надъхан за да те приеме някой насериозно освен 15 годишни деца- и затова пиша за да предпазя децата от разочарованието да работят с измет като теб ...
Да господин турбо-разбирач ТИ ВИЖДАЛ ЛИ СИ 5 000 ЕВРО ?
и можеш л ида извадиш дори 500 лева ? я си бръкни в джоба и снимай ?
Елементарен си - горкото дете което ще се хване да ти прави сайт...
 
Последно редактирано:
От: Търся направа на сайт за безплатни обяви

Сайта да има добра функционалност, и да прилича на следните сайтове (нищо, че повечето са на WP платформи) :

1. dalavera.net
2. eobiava.com
3. obiavi.bg

МОЖЕ ЛИ НАКОЙ ДА МИ ПОСОЧИ КОЙ ОТ ТЕЗИ САЙТОВЕ Е НА WP-ПЛАТФОРМА?

аз ли не разбирам или от прекалено много натискане на парцалите съм забравил кое какво е?
или щото съм селянин и не разбирам :) или отстрах да не ми набиеш канчето съм некомпетентен ?
 
От: От: Търся направа на сайт за безплатни обяви

МОЖЕ ЛИ НАКОЙ ДА МИ ПОСОЧИ КОЙ ОТ ТЕЗИ САЙТОВЕ Е НА WP-ПЛАТФОРМА?

аз ли не разбирам или от прекалено много натискане на парцалите съм забравил кое какво е?
или щото съм селянин и не разбирам :) или отстрах да не ми набиеш канчето съм некомпетентен ?



За да ти се изясни още картинката около младия "бизнесмен" трябва задължително да прочетеш и още една тема - http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=11233
 
От: От: От: Търся направа на сайт за безплатни обяви

За да ти се изясни още картинката около младия "бизнесмен" трябва задължително да прочетеш и още една тема - [URL]http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=11233[/URL]

ахахахаха верно бях го забравил тоя първия му пост ... бях го чел преди време ... :)


1. Защо е трудно (или дори невъзможно) да си купя домейн, да си купя хостинг, и ако е нужно, дори да си купя и софтуера за блог ? И може ли на така инсталиран блог, да се сложи, да се работи, или както там се казва, с Google Adsense или други реклами ? Ако не, защо ?

и после тоя МИСТЪР НАБИВАЧ НА КАНЧЕТА се хвали колко домейни имал с обяви :) и да не му се правят на разбирАЧИ ЩОТО ТОЙ Е НАВЪТРЕ В НЕЩАТА :)
И ПОСЛЕ ЗАЩО ИМАЛО СПАМ... ами как да му простиш на такъв ?
 
Последно редактирано:
Статус
Not open for further replies.

Горе