Търся някой да ми изработи сайт

Майтапиш се нали :)

Хехе, може и да се майтапи ама току виж някой го купи това. То в joomla или други готово системи няма нищо лошо, стига да са настроени добра. Като се поразтърсих се оказва че има доста подобни бг сайтове правени точно с joomla и други подобни. То както е тръгнало и във всяка друга свера в БГ, така и в тази - по голямата част само продава готови неща и гледа пари да вземе, никой не произвежда своя продукция.

p.s. Та кой спечели конкурса с най-добрата оферта?
 
Хехе, ако говорим за суми и под 200лв, честито на който с спечелил. Дано някой ден искащите подобни услуги да се осъзнаят кое колко струва на магазина.....
 
Някой изказвания са прекаленно крайни и не разбирам с какво съм провокирал това. На всички които ми писаха и ми предложиха, цената която изискват е нормална. Тя не ме притеснява ни най-малко. Някои хора от форума вече ме познават и знаят, че не влизам във форума за да си говоря на празно.
Искам да поясня, че всички тук , които сте се събрали и които може да ми направите подобен сайт, не сте единствените, който могат да ми помогнат. Някои се изказаха, все едно са единствените хора на този свят.
Обещавам, когато приключи всичко, да ви покажа какво ми е направено. Има някои хора с които ще се свържа скоро.
 
Надявам се да откриеш човек който да разбира от сайтове за недвижими имоти, щото добрите програмисти няма да ти свършат работа, нито готовите cms-и. Често хората които работят в агенции нямат представа какъв сайт и с каква функционалност искат, ако човека който ще го прави и той не разбира става голяма боза.
 
Надявам се да откриеш човек който да разбира от сайтове за недвижими имоти, щото добрите програмисти няма да ти свършат работа, нито готовите cms-и. Често хората които работят в агенции нямат представа какъв сайт и с каква функционалност искат, ако човека който ще го прави и той не разбира става голяма боза.

Определено, преди 3 години като правихме един от първите сайтове за имоти имаше нещо такова... Само, че сега правим поне по 1 сайт за имоти месечно, но това е друга тема
 
не не .... 3500 лв ми е много. Благодаря все пак.
Пин
някъкъв интерес към моята оферта? за саита за около 2000 лв?
Мога да ти направя(покажа демо на други направени сайтове)
 
Няма проблем давам ти само темплейта за 10 :)
Всъшност темплейта не е от значение - има ги с 1000-ди :)
А пък дали е джумла или не - ако функционалноста е на нужното ниво - какво значение има ????
Освен това - никой не натиска никой на сила !
Нали знаете - Ако искаш!!

;)
 

Горе