Търся някой да ми изработи сайт

Pin2

Active Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Трябва ми сайт за агенция за недвижими имоти, който сайт да има възможност да е и оказион за други имоти.
Освен покупко/продажба/наемане на имот искам да има и информация за хотели, вилни селища, квартири, апартаменти и подобни хотелиерски услуги.
Това е образно казано какво ми е нужно.
Сайта може да е с готови free скриптове. Не държа да е уникален.
Трябва ми нещо практично.
Търся ниска цена на изпълнение.

Приемам всякъкви оферти. Желателно е този който ще си предложи услугите, да не ме пита "колко давам", а да знае колко му струва труда :)

p.s. трябва ми сайт с който да ударя рамо на една фирма, в последствие ще търся професионални (скъпо платени) услиги.
p.s.2 добре е човека който ми предложи услуга, да е добре запознат с въпросното проектче, да не се окаже, че възможностите му се изчерпват някъде посредата :) Ще ми се да не плащам на парче.
p.s.3 нямам нужда от лого, картинки и всякъкви шукарийки, които биха отнели грешно време на този първи етап.
 
Какъв е бюджета? Защото това което го говориш мога да ти предложа оферта за околко 3500 лева. Ако те устройва казвай.
 
Инсталация на Open-realty за 250 лева без шукарийките (он-пейдж оптимизацията), които съм правил допълнително (виж в подписа ми Цхеап Реал Естате).

Отделно може да си купиш лиценза за $250, който позволява да махнеш линка към създателите на скрипта.
 
bgkulinar каза:
Инсталация на Open-realty за 250 лева без шукарийките (он-пейдж оптимизацията), които съм правил допълнително (виж в подписа ми Цхеап Реал Естате).

Отделно може да си купиш лиценза за $250, който позволява да махнеш линка към създателите на скрипта.
Имам много добра оферта за саит точно какъвто искаш за около 2000 лева +-1000-200 лв завжисимост от екстрите и това на колко езика ще бъде.
Ако имаш интерес пиши
ТОва е за саит+ сео осново(basic)
 
Последно редактирано:
MacTeP каза:
Какъв е бюджета? Защото това което го говориш мога да ти предложа оферта за околко 3500 лева. Ако те устройва казвай.

Какво предлагаш за толкова пари ?
 
Какво предлагаш за толкова пари ?


Уникален дизайн, доста добро модулно базирано CMS с много и различни възможности, с доста добра вътрешна структура. Няма да описвам всички тук, но ако някои има интерес, да каже.
 

Горе