Търся някой да ми качи една обява в 50 сайта за имоти /специализирани и не само/

pa_lta

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
12   0   0
Давам текста, детайлите на имота, снимки и имейл.
От вас искам цена на ЛС и извършване на работата до четвъртък сутрин 30/07/2015г. като ще ми изпратите линкове към всяка публикация след приключване /те сигурно ще дойдат и на мейла, но за всеки случай/.
Това е. Ще предпочета колеги с по-висок трейдър и опит, но може и начинаещ, цената също има значение.

Ако имате въпроси - питайте в темата.

П.П. Списъка със сайтовете за обяви очаквам от вас, но ако се затруднявате, може и аз да го нарисувам:wink: Ако някой не се сеща да уточня, че ще трябва да направите регистрация с моя мейл във всеки сайт.
Когато намеря човек - ще пиша в темата. Не бързам с продажбата, та след месец може пак да ми трябвате:wink:, тогава ще е по-лесно.
 
Последно редактирано:
От: Търся някой да ми качи една обява в 50 сайта за имоти /специализирани и не само/

Ако е актуална обявата мога да го направя. Ако имате някакви изисквания за сайтовете освен обичайните за имоти моля пишете. Не мога да пиша на лични тъй като съм нова тук , но за цената ще се разберем не е водеща.
 
От: Търся някой да ми качи една обява в 50 сайта за имоти /специализирани и не само/

Ами доста време мина докато комуникирам с 2 колеги, но нейсе човека е намерен... да видим
 
От: Търся някой да ми качи една обява в 50 сайта за имоти /специализирани и не само/

Ще ми препоръчаш ли на лични, че ми трябва човек за обяви ?
 

Горе