Търся някой да ми напише /пренапише Terms & Conditions на английски магазин?

pa_lta

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
12   0   0
Качество (процент уникалност), цена и опит са факторите за определяне кой ще избера (за мен и трите имат еднаква стойност), ако има повече от един желаещ. Иначе заглавието казва почти всичко - искам и Privacy Policy да ми се нарисува:wink: Какво очаквам от вас - давам ви линк към примерни условия за ползване и лични данни и вие правите нещо подобно на тях, като очаквам и мнение и/или съвет относно какво да се добави и/или премахне.
Общи въпроси в темата, оферти и доказателство за опит (линкове към написани/пренаписани от вас условия) на ЛС.
Благодаря.

П.П. Да ориентирам малко - общите условия, които ми харесват (евентуално да се пренапишат, ако не, да се създадат подобни по структура и обем) са около 4500 думи.
 
От: Търся някой да ми напише /пренапише Terms & Conditions на английски магазин?

Трябва ти адвокат... а това струва кинти... МНОГО кинти

Защо не краднеш нещо оттук-оттам и да си го редактираш сам за нуждите ти?
 
От: Търся някой да ми напише /пренапише Terms & Conditions на английски магазин?

Какъв е проблема да вземеш готов шаблон и да си едитнеш 5-6 неща ( имената ) ?
Ако е дубликейт контент - изрежи си го да не се индексира и си готов. Навремето с афилейт сайтове се занимавах и там имаше едни текстчета, които ни караха да държим на сайта, аз си ги правех на img, както и да е, друга история е това.


ps: http://www.generateprivacypolicy.com/privacy/create нещо подобно

 
От: Търся някой да ми напише /пренапише Terms & Conditions на английски магазин?

Да де, но искам да се индексира и за това търся някой да пренапише и асемблира от няколко такива условия, които са релевантни и за моя магазин. Благодаря за Темплейта сега ще разгледам, но се съмнявам /от това, което видях в сайта им на прима виста/ да е толкова подробен колкото на мен ми се иска.
 
От: Търся някой да ми напише /пренапише Terms & Conditions на английски магазин?

Ти това в seo-то няма да ти помогне, не виждам смисъл да се мъчиш за такова нещо ;/ / Тез неща никой не ги чете, пък и колкото и да ти разтягат локуми, все ще имаш здраво дубликейт контент. Щом искаш нещо да се чете, направи си една секция QUESTIONS AND ANSWERS / FAQ - и там бутай нещо специфично - другите неща никой не ги чете.
 
От: Търся някой да ми напише /пренапише Terms & Conditions на английски магазин?

Това всичко, което си написъл е така, не го правя за пациентите, а за на Гуги ботчетата, не мога да потвърдя с цитат, но на доста места в англоезични сайтове засичам инфо, че колкото по-малко от съдържанието не е скрито от бота/забранено за индексиране/ толкова по-добре и още и още неща, които ме връщат към твърдото ми желание за публикуване в магазина ми на що годе уникални общи условия. Ще кажете какво съм се гипсирал с този Гошо - просто нишата е повече от тежка, та искам всичко да е по неговия учебник, а че ще ползват други канали за привличане на пациенти освен търсачките - това е повече от задължително.
 
От: Търся някой да ми напише /пренапише Terms & Conditions на английски магазин?

Това няма да ти помогне хич, не се залъгвай по това какво си чел.
 
От: Търся някой да ми напише /пренапише Terms & Conditions на английски магазин?

При сериозен проект си наеми адвокат
 
От: Търся някой да ми напише /пренапише Terms & Conditions на английски магазин?

Здравейте.
Моля колегата да ми прости, че питам в неговата тема, но е свързано с това.
Правя си сайт за безплатни обяви, хостнат е в България с .com домейн, но основната му целева група са хора от Америка и Канада. Сайта поне в началото няма да има търговска дейност. Няма да качвам реклами, докато не направя един определен днесен трафик, обявите и те са безплатни.
Въпросът ми е, трябва ли да имам Terms and Conditions и ако да, то какво да съдържат и според кое законодателство? Това в България или това в САЩ?

ПП: Не съм регистрирал фирма. Сайта е на физическо лице.
 

Горе