Търся някой да ми направи хубав онлайн магазин

Deska777

New Member
Здравейте търся някой, който да ми изработи хубав и опростен онлайн магазин с много артикули. Моля пуснете в коментар примерни сайтове направени от вас.
 
Много вероятно е, ако дефинирате понятието "хубав и опростен онлайн магазин с много артикули" подплатено с някакъв примерен онлайн магазин, с подобно или близко до вашето определение, да получите разнообразие от примерни оферти.
Споделете линк на магазин с визия и функционалност близка до желаната от вас. Конкретизирайте вашите изисквания относно дизайн и функционалности и бъдещи надграждания.
Определете примерен бюджет в който да се вмести изпълнителя или поне желан от вас такъв.
Тогава вашата обява би имала по-стойностен характер.
Имам и мога да предложа различни варианти за интернет магазини, но както казах по горе-липсва ми изчерпателност и конкретика по темата за да я развия.
С удоволствие бих приел предизвикателство да получа задание което да изпълня.
Поздрави и успех!
 
Иска портфолио, а не оферти и дрън-дрън.
 
Много вероятно е, ако дефинирате понятието "хубав и опростен онлайн магазин с много артикули" подплатено с някакъв примерен онлайн магазин, с подобно или близко до вашето определение, да получите разнообразие от примерни оферти.
Споделете линк на магазин с визия и функционалност близка до желаната от вас. Конкретизирайте вашите изисквания относно дизайн и функционалности и бъдещи надграждания.
Определете примерен бюджет в който да се вмести изпълнителя или поне желан от вас такъв.
Тогава вашата обява би имала по-стойностен характер.
Имам и мога да предложа различни варианти за интернет магазини, но както казах по горе-липсва ми изчерпателност и конкретика по темата за да я развия.
С удоволствие бих приел предизвикателство да получа задание което да изпълня.
Поздрави и успех!
Здравейте аз искам такъв магазин да ми изработите и мога да дам примерен вариянт ако ми пишете на лично
 
Трябва ли да има УАУ ефект и да зарежда повече от 20 сек .
Тези ваши изисквания ще ви провалят още преди да сте почнали....

Най важното в момента е да работи перфектно на мобайл и да е бърз.
Трябва да имате ясна представа за категорийте и филтрите, системите за клиентска лоялност и т.н.
 
Здравейте търся някой, който да ми изработи хубав и опростен онлайн магазин с много артикули. Моля пуснете в коментар примерни сайтове направени от вас.
Може ли аз да изработя многото артикули?
 

Горе