Търся някой за направата на онлайн магазин на wordpress

tedkata_m

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
24   0   0
Здравейте,
искам някой да ми сглоби онлайн магазин на WP с готова тема. Трябва да е от София. Ще ми трябва само наложен платеж като модул. Имам хостинг и свободен домейн. Продуктите ще са около 80 броя може и да ги вкарвам аз. Само трябва да ми направите визията и менютата, както и модула за плащане. Плюс плъгини за оптимизация. Моля пишете лично съобщения с ценови оферти.

Поздрави!
 
Последно редактирано:
От: Търся някой за направата на онлайн магазин на wordpress

Намерих човек, благодоря на всички!
 
От: Търся някой за направата на онлайн магазин на wordpress

Подновявам темата. Човекът искам да е от София, за да се видим и да му обясня точно какво искам. Имам свободен домейн и хостинг. Пратете ЛС.
 
От: Търся някой за направата на онлайн магазин на wordpress

Очаквам още оферти, прокуктите са точно 80 за вкарване.
 
От: Търся някой за направата на онлайн магазин на wordpress

Аз ти препоръчвам Opencart. Същите характеристика са и моите и съм на Opencart :) Дори мога да ти препоръчам и колега, който ми изработи всички бързо и коректно ;) Ако проявяваш интерес ЛС. Единственият недостатък е, че не е от София, но се отзовава винаги.
 
От: Търся някой за направата на онлайн магазин на wordpress

Искам от София и да е на Wordpress, имам си съображения.
 
От: Търся някой за направата на онлайн магазин на wordpress

Аз pърви му предложих Opencart !

Аз ти препоръчвам Opencart. Същите характеристика са и моите и съм на Opencart :) Дори мога да ти препоръчам и колега, който ми изработи всички бързо и коректно ;) Ако проявяваш интерес ЛС. Единственият недостатък е, че не е от София, но се отзовава винаги.
 
От: Търся някой за направата на онлайн магазин на wordpress

Така е :) Аз само потвърждавам ;)
Аз pърви му предложих Opencart !
 
От: Търся някой за направата на онлайн магазин на wordpress

Защо ще го мъчите с OpenCart. С Wordpress ще се оправи много по-лесно с всичко, и с вкарването на продуктите, и с настройките.

Сложи си в първото мнение допълнение, че човекът трябва да е от София, че и аз в първия момент тръгнах да ти пиша.
 
От: Търся някой за направата на онлайн магазин на wordpress

Не ти харесва това което ти споделих, така ли?
 
От: Търся някой за направата на онлайн магазин на wordpress

Знaчи 3 пъти го повтaрям: искaм дa е от или в София и дa не е Опънкaрт, a wordpress. Ти ми препоръчвaш точно обрaтното...
 
От: Търся някой за направата на онлайн магазин на wordpress

Само се успокой :) Можеше да напишеш един реплай и да кажеш, че не проявяваш интерес. Извинявай, че се опитах да ти препоръчам някого.
 
От: Търся някой за направата на онлайн магазин на wordpress

Не могa дa се успокоя. Пишaт ми отново хорa, които не сa от или в София. Aко тaкa продължaвa ще мaхнa темaтa и ще си търся чрез познaти.
 
От: Търся някой за направата на онлайн магазин на wordpress

Отсвирваш директно. Тук можеш да намериш това/този което/който търсиш. Просто продължавай :) За моя сайт всичко намерено/направено е чрез колеги от форумчето, а както виждаш съм от август тук :clap:
 

Горе