Търся някой за направата на онлайн магазин на wordpress

От: Търся някой за направата на онлайн магазин на wordpress

Aко решaт дa те излъжaт, ще го нaпрaвят незaвисимо човекa от София ли е и дaли си му дaл огрaнкчен достъп. Aко не можеш сaм, търси честен члвек който дa ти свърши рaботa, aко ще и в чужбинa дa е.
 
Re: От: Търся някой за направата на онлайн магазин на wordpress

Aко решaт дa те излъжaт, ще го нaпрaвят незaвисимо човекa от София ли е и дaли си му дaл огрaнкчен достъп. Aко не можеш сaм, търси честен члвек който дa ти свърши рaботa, aко ще и в чужбинa дa е.

Да, тук са много прави. Търси някой, на който би гласувал малко повече доверие. Някой тръстед член на форума, ако имаш нужда от помощ, пиши и за това.;)

Ако толкова, дай насам да погледна и аз да видя за какво става дума. Проектът не е много сложен. ;) Ще стане за отрицателно време, ако се знае какво се прави. :)
 
От: Търся някой за направата на онлайн магазин на wordpress

Да добавя: бюджетът ми е до 200 лв.
 
От: Търся някой за направата на онлайн магазин на wordpress

Нa този хостинг, който ще използвaм, имaм вaжни нещa. Товa сa ми съобрaжениятa. Не искaм друг хостинг, зaщото не ми се плaщa пaк. Имaм си достaтъчно място и нa този. Но просто искaм дa обясня лично, зa дa не дaвaм пaролaтa нa непознaт, a дa се логнa aз. Нямaм доверие в днешно време нa всеки.

Значи в днешно време ако искаш да работиш с програмист, трябва да му дадеш паролата за хостинга. Иначе ще се обиди и никой няма да намериш. При мен клиентите като ме добавят на скайп след два - три лафа и директно ми дават достъп до всичко защото съм професионалист както останалите колеги. Някога да си чувал някой сайт да е изгърмял понеже програмиста ей така напук го е прецакал като е имал паролата?

Заключение - ако искаш помощ на програмист, даваш достъп до всичко, иначе го приемаме като обида и не работим с такива клиенти. Все едно да отидеш на доктор и да откажеш да се съблечеш. Той няма как да те излекува...

Ето и още един съвет - бюджета ти е прекалено малък, вдигни го и то доста и ще намериш човек стига да дадеш и паролата де.
 
От: Търся някой за направата на онлайн магазин на wordpress

Значи в днешно време ако искаш да работиш с програмист, трябва да му дадеш паролата за хостинга. Иначе ще се обиди и никой няма да намериш. При мен клиентите като ме добавят на скайп след два - три лафа и директно ми дават достъп до всичко защото съм професионалист както останалите колеги. Някога да си чувал някой сайт да е изгърмял понеже програмиста ей така напук го е прецакал като е имал паролата?

Заключение - ако искаш помощ на програмист, даваш достъп до всичко, иначе го приемаме като обида и не работим с такива клиенти. Все едно да отидеш на доктор и да откажеш да се съблечеш. Той няма как да те излекува...

Ето и още един съвет - бюджета ти е прекалено малък, вдигни го и то доста и ще намериш човек стига да дадеш и паролата де.

Ако на самия хост има и други важни проекти е нормално човека да се страхува да даде данните. И аз не бих ги предоставила ей така...

Пък и няма да се прави нещо кой знае какво, че да е нужен достъп до CPanel. След като има нужните познания да създаде една база данни, потребителско име и парола е достатъчен и само достъп до ftp, ограничен за целевата папка, за да се свърши работата. :)

Пък и друго е да говориш с някого очи в очи и да прецениш какъв човек е, друго е някой неизвестен X, с някъв познат username да ти иска достъп.

Иначе да, предоставянето на данните би улеснило значително един програмист. :)
 
От: Търся някой за направата на онлайн магазин на wordpress

От такива обиди съм назад с доста неща. Да не ги изброявам. Значи давам всичко, когато човека е до мен или чрез тийм вюъра.
Stefany, явно скоро не са те премятали. Нямам нищо лично нито към теб, нито към програмистите, имам си др. съображения. Няма свисъл да обяснявам, в момента мисля над оферта.

Поздрави!
 
От: Търся някой за направата на онлайн магазин на wordpress

От такива обиди съм назад с доста неща. Да не ги изброявам. Значи давам всичко, когато човека е до мен или чрез тийм вюъра.
Stefany, явно скоро не са те премятали. Нямам нищо лично нито към теб, нито към програмистите, имам си др. съображения. Няма свисъл да обяснявам, в момента мисля над оферта.

Поздрави!


Бюджета ти е повече от достатъчен за това което искаш. Всичко над тази сума е обир.
 
От: Търся някой за направата на онлайн магазин на wordpress

tedkata_m, готов съм да ти помогна въпреки, че не отговарям на едно от основните ти изисквания да съм от София.
Предлагам ти да да ти изградя и конфигурирам магазина на Worpress дистанционно, като няма да искам никакви пароли и да влизам в твоя сървър.
Всичко ще правиш ти, под мое ръководство по Skype или друг удобен за нас voice messenger в удобно за двама ни време.
Нужно е да имаш малко над ниско компютърно ниво, да ме слушаш като говоря, да не бързаш да буташ там където не съм ти казал и нещата ще се случат, естетственно ако твоите изисквания не надхвърлят възможностите ти.
Хем, ще се научиш да си инсталираш сам wordpress, защото едно е да четеш из интернет как става, друго е да ти държи някой мишката.
Всичко това ще го направя безплатно и ако попиташ защо ще ти отговоря.
-Защото си бадминтонист, защото и аз съм бадминтонист чак до мозъка на костите си, макар и ветеран и обичам тая игра и всичко свързано с нея. Всички бадминтонисти които познавам са все хубави хора и вярвам ти няма да си изключение. Гледам темата ти прерастна в "сага" и за това предлагам моето решение.
Заявявам ти, ще ти помогна безвъзмездно и безкористно.
Ти сам реши дали искаш или не.
Аз нямам задни мисли, не е популизъм, мога да ти бъда полезен!
Приятен ден.
 
От: Търся някой за направата на онлайн магазин на wordpress

Ако ще се дава достъп пък те е страх да не ти прецакат сайтовете, просто си направи един бекъп, а след като работата е свършена си смени паролите. Още повече, за това има iTrader и репутация в този форум, за да се ориентираш с какви хора работиш.
 
От: Търся някой за направата на онлайн магазин на wordpress

Нaмерих човек, зaсегa темaтa е приключенa. Fifi от форумa.
 

Горе