Търся някой за превод и тайминг субтитри безплатно???

Nadeto09

New Member
Здравейте търся някой, който има желание и добра воля да преведе субтитрите за един сериал от английски на български . Има готови английски субтитри трябва само да се преведат.На всякъде търсех, но не мога да намеря никой, който да иска да го направи. Сериала се казва Madam Secretary. Първи и втори сезон ги има с бг аудио, а трети сега го излъчват по БНТ1 . Търся някой, който може да преведе субтитрите за 4,5 и 6 сезон. Благодаря предварително

 
Пусни си заявка в subsunacs или sub.sab.bz, може да се навие някой, въпреки че преводачите намаляхме доста напоследък.
Превеждам един-два сериала и хич не е малко работата. По 7-8 часа средно за епизод от 40 минути (за грамотен превод със спазване на една камара изисквания). Може и повече, ако са много термините.

Това означава, че искаш някой да налее 420 часа труд безплатно за някакъв посредствен сериал, който няма почти никаква аудитория в България.

Фактът, че го има по БНТ още повече намалява шансовете да се захване някой, понеже вероятно вече се превеждат следващите сезони от някое студио.
 
Последно редактирано:
Аз търся някой за уикенда да бъркаме бетон, безплатно. Времето ще е хубаво, ще осигуря вода. Може и жени да се включат, благодаря предварително.
 
Аз имам едно пиано, дето трябва да преместя от Обеля до Младост. 6-и етаж, не се побира в асансьора, трябва да се носи по стълбите. Безплатно, ако някой иска.
 
Може да го гледаш на руски

 
Може да го гледаш на руски

Боже, Вени! Това пък кой ще си го причини? :)

Знам, че ще прозвучи арогантно, но да зависиш от преводачи за най-най-най-универсалния език в света е срамота, особено ако си млад човек. Хора, учете английски, той ще ви е нужен и полезен навсякъде, за разлика от родния ви. ;)
 
  • Like
Реакции: Atis
В защита ще кажа, че аз преди време търсих за майка ми. Тя знае 4 други езика и живее в чужбина, но английски не. И тогава и аз търсих и получавах подобни отговори, но поне не в такъв тип форуми, а тези за субтитри....
 
Нанди, на английският език вече му изтича времето. Ако искаш да си универсална почвай да учиш китайски.


Боже, Вени! Това пък кой ще си го причини? :)

Знам, че ще прозвучи арогантно, но да зависиш от преводачи за най-най-най-универсалния език в света е срамота, особено ако си млад човек. Хора, учете английски, той ще ви е нужен и полезен навсякъде, за разлика от родния ви. ;)
 
Нанди, на английският език вече му изтича времето. Ако искаш да си универсална почвай да учиш китайски.
Вени, това никога няма да се случи. Затова и китайците учат английски. ;)
 
Здравейте търся някой, който има желание и добра воля да преведе субтитрите за един сериал от английски на български . Има готови английски субтитри трябва само да се преведат.На всякъде търсех, но не мога да намеря никой, който да иска да го направи. Сериала се казва Madam Secretary. Първи и втори сезон ги има с бг аудио, а трети сега го излъчват по БНТ1 . Търся някой, който може да преведе субтитрите за 4,5 и 6 сезон. Благодаря предварително

А защо безплатно и как така искаш работа за без пари. В замяна нещо даваш ли - онлайн услуга, работа...
 

Горе