Търся някой много добър пограмист, да разбира от Dot Net програмиране

naskobg

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
18   0   0
някои който разбира от Dot Net да ми пише на пм или тука
става дума за програма която "искам да заработи"..

естествено да с каже и цената за която може да го направи.

благодаря.
 
бате ти си уникален , искаш да ти кажат цената но не казваш какво искаш да ти "заработят" :lol:
 
MacTeP - на час не ме устройва...може да си бачка един ден..и какво?8 часа x 50евро ...400евро..че то по добре да си я купя тогава..Става дума за програма ако някой прояви интерес..

vetzkov - пич ..писал съм че може и на пм..защо трябва да знае цял свят какво искам ?
 
На .net "много добър пограмист" под обявената горе цена ми звучи като да търсиш евтин, но супер качествен хостинг :)
 
MacTeP - на час не ме устройва...може да си бачка един ден..и какво?8 часа x 50евро ...400евро..че то по добре да си я купя тогава..Става дума за програма ако някой прояви интерес..

Ами напиши тогава за какво става въпрос за да може хората да преценят, иначе на какво да ти базират цената?
 
окей става дума за програма която искам да работи но за момнента ми казва TRial period Expired..Нещата малко са blackhat.но както и да е.Програмата се казва Yahoo Answer Auto poster.и я няма никъде.
Как съм я намерил..не ме питайте..:)
Когато програмата се стартира излиза код който наи вероятно се изпраща до някакъв сайт и като види че е неправилен и казва "TRial period Expired."
Програмата е правена от "някой си" ,не е от фирма.Има ли начин това да се избегне TRial period Expired" да си се стартира нормално и да прави това за което е предназначена и да не се допитва постоянно до някакъв сайт..?

ето и скрееншот на това което ми дава:

http://www.tntrealestates.com/1/yahoo.JPG
 
окей става дума за програма която искам да работи но за момнента ми казва TRial period Expired..Нещата малко са blackhat.но както и да е.Програмата се казва Yahoo Answer Auto poster.и я няма никъде.
Как съм я намерил..не ме питайте..:)
Когато програмата се стартира излиза код който наи вероятно се изпраща до някакъв сайт и като види че е неправилен и казва "TRial period Expired."
Програмата е правена от "някой си" ,не е от фирма.Има ли начин това да се избегне TRial period Expired" да си се стартира нормално и да прави това за което е предназначена и да не се допитва постоянно до някакъв сайт..?

ето и скрееншот на това което ми дава:

http://www.tntrealestates.com/1/yahoo.JPG


Хващаш някой дето му се занимава да ти я кракне. Както ми обясняваш би трябвало да е сравнително лесно за някой, който се е занимавал преди. За жалост не мога да ти помогна защото се дръпнах от тези среди преди 5-6 години и съм забравил всичко.

Може да пробваш набързо с един ResHacker да видиш дали няма да можеш да се оправиш сам, макар че ме съмнява.

Моя човек никога няма да го хвана да се занимава с такава глупост, а и не мисля че някой по-сериозен би се хванал. Ако някой ти го направи ще ти го направи за кеф, не заради пари
 
50 евро на час? Хаха, Мастер, що не се събудиш малко. В БГ сме ...

Защо не проучиш пазара преди да говориш? Един горе-долу читав програмист взима заплата 4000 лева на месец, само да отбележа.
 
мастера обича да ги говори много важни работи на хората , те горките немат 10 лева за домейн някои , той има вкарва нечовешките оферти :)
 
4000 лв се броят на пръсти тези които взимат такива заплати..Повечето варират от
800-2000 лв...но както и да е.
значи няма кои да помогне..Ок.
 
Мастер, проучил сам въпроса. Самият аз сам програмист от 15 години, бате. Ми съгласен сам с Наскобг. Със Калинчо също, но 50 евро на час - сметни го по 160 часа в месеца са 8000 еуро. Ти си обявявай каквито си искаш оферти, това си е твоя работа. И извинявай ако нещо :)

Иначе ако е нещо за 2-3 часа бих ти помогнал ей тъй да ти свърша работа, но за повче нямам време.
 
Последно редактирано:
пич, говориш че търсиш някой да ти хакне софтуер. Е извинявам се много, никои сериозен и себеуважаващ се човек, няма да тръгне да престъпва закона, заради тебе :) или по-скоро заради слабо заплащане :)
Това е реалността!
 
мастера обича да ги говори много важни работи на хората , те горките немат 10 лева за домейн някои , той има вкарва нечовешките оферти :)

Ми като нямат какво се бутат между шамарите и пишат глупости. Да си седнат на гъза, да прочетът форума, да изкарат някой леф и тогава да летят из небесата.


4000 лв се броят на пръсти тези които взимат такива заплати..Повечето варират от
800-2000 лв...но както и да е.
значи няма кои да помогне..Ок.


Стига ве... говорим за сериозни хора. На мен са ми предлагали 1500 лева заплата за php програмист... дето нищо не разбирам. Имал честта да седя на една маса с голяма част от сериозните хора в ИТ бранша в България и имам идея как са цените на качествените хора. И само ще ви кажа че КАДЪРНИ ПРОГРАМИСТИ се търсят супер много и им се дават луди пари. А 800-2000 взимат кодерите, не програмистие.
 
Еми току що си намериха човека за 4000 лв. Ако има кой да ми дава текива пари ще програмирам за него :) Ама не повече от 8 часа. Много пъти са ми предлагали френдове по 2000лв и знаят какво правя, но 2 не са кат 4. Мастер, ако ме уредиш за тия пари при твоите познати ще те разцелувам :)
 

Горе