Търся партниор за развитието на ФБ страница!

devoid

Active Member
Рейтинг - 100%
33   0   0
Така мисля че в заглавието е много ясно написано кво искам :Д малко инфо = имам феисбук страница с около 3000 фена напално реални от цял свят , страницата е развивана с много труд и желание в продължение на около 10 месеца искам много да се получи , но установих че за да стане добре работата е нужно много време да отделяш или да работят повече от 1 човек по нея , затова реших да пробвам със намирането на партниор :)
Така ще ви помоля само сериозни да пишат , ако има заинтересовани да пишат във фб страницата директно или тук да се разбереме кои кво предлага :Д d:) има сичко :Д

https://www.facebook.com/Sexy.Girls777
 
Няма да ти стана партньор, ама ти лайквам страницата за сметка на това :D

Иначе вземи потърси някоя програма за проверка на правописните грешки, че ще ти се смеят хората.
 
От: Търся партниор за развитието на ФБ страница!

кви правописни грешки бе приятел , това е интернет не молба за искарване на паспорт :Д правописни грешки вика ,
мерси иначе за помощта ти :Д :D
 
От: Re: Търся партниор за развитието на ФБ страница!

Иначе вземи потърси някоя програма за проверка на правописните грешки, че ще ти се смеят хората.

Не го знам как пише на английски, но на български си пише неграмотно и една програма няма да му свърши работа: с програма или не, неграмотния човек си остава неграмотен.
 
Последно редактирано:
От: Re: Търся партниор за развитието на ФБ страница!

Не го знам как пише на английски, но на български си пише неграмотно и една програма няма да му свърши работа: с програма или не неграмотния човек си остава неграмотен.

Няма да го оправиш.... сложна тема е
 
Е то в страницата му много текст няма, има само картинки и се ползват предимно две думи - "Like" и "Share". Обаче когато човек търси партньор и по-точно бизнес партньор е добре да се постарае малко повече с писането, ако иска да гледат на него сериозно.
 
От: Търся партниор за развитието на ФБ страница!

И правописа и страницата са потресаващо отвратителни
 
От: Търся партниор за развитието на ФБ страница!

И правописа и страницата са потресаващо отвратителни

И аз уж се имам за ценител на красивите неща, било то и на хора, но не видях нищо секси, освен 1 снимка. Но сигурно подобни страници имат потенциал.
 
От: Търся партниор за развитието на ФБ страница!

Така мисля че в заглавието е много ясно написано кво искам :Д малко инфо = имам феисбук страница с около 3000 фена напално реални от цял свят , страницата е развивана с много труд и желание в продължение на около 10 месеца искам много да се получи , но установих че за да стане добре работата е нужно много време да отделяш или да работят повече от 1 човек по нея , затова реших да пробвам със намирането на партниор :)
Така ще ви помоля само сериозни да пишат , ако има заинтересовани да пишат във фб страницата директно или тук да се разбереме кои кво предлага :Д d:) има сичко :Д

https://www.facebook.com/Sexy.Girls777


Няма ли да ти е по-лесно просто да си купиш едни 20к примерно таргерирани и активни глави и да продължиш от добра основа? От началото да развиваш фб страница според мен не е особено рентабилно:) 10 месеца са 300 дни по един лев да беше отделял за 300 лева щеше си купиш една много прилична и активна страничка, ако си прекарвал средно по 2 часа работа на ден над твоята си страница, то това са по 50 стинки на час не си особено скъп за наем:mrgreen:

А и тези секси гърлс привличат тийнове, а те са без кредитни карти:)
 
От: Търся партниор за развитието на ФБ страница!

Така мисля че в заглавието е много ясно написано кво искам :Д малко инфо = имам феисбук страница с около 3000 фена напално реални от цял свят , страницата е развивана с много труд и желание в продължение на около 10 месеца искам много да се получи , но установих че за да стане добре работата е нужно много време да отделяш или да работят повече от 1 човек по нея , затова реших да пробвам със намирането на партниор :)
Така ще ви помоля само сериозни да пишат , ако има заинтересовани да пишат във фб страницата директно или тук да се разбереме кои кво предлага :Д d:) има сичко :Д

https://www.facebook.com/Sexy.Girls777

От 16-ти май гледам май първата публикация - 3000 фена малко са паднали, ама може нормално е
 
От: Търся партниор за развитието на ФБ страница!

хайде бе хораааа помагайте ;((
 
От: Търся партниор за развитието на ФБ страница!

хайде бе хораааа помагайте ;((

Колегите по-горе ти написаха на какво да наблегнеш, потърси тук за оферта за таргетирани последователи, които може да закупиш, за да имаш ефект от цялата работа. След като развиеш добре страницата помисли за начини за нейното монетизиране, има изписани мното теми тук във форума.
 
От: Търся партниор за развитието на ФБ страница!

нереални фенове не искам
 
От: Търся партниор за развитието на ФБ страница!

кви правописни грешки бе приятел , това е интернет не молба за искарване на паспорт :Д правописни грешки вика ,
мерси иначе за помощта ти :Д :D

Точно в интернет се вижда каква е грамотността ти. Ако по принцип пишеш грамотно, ще пишеш така навсякъде.
 
От: Търся партниор за развитието на ФБ страница!

нереални фенове не искам

Никой не говори за нереални фенове, има доста колеги които могат да ти докарат реални фенове, които в последствие да останат в страницата и да харесват нещата, които публикуваш там.
 
От: Търся партниор за развитието на ФБ страница!

Пич, верно ли 10 месеца я развиваш страницата? И само 3000 фена? Трябва сериозно да си помислиш дали си струва... За какво си я направил тая страница? За кеф или за да изкарваш пари с нея??
Ако си сериозен мога да ти помогна за 1 месец да достигнеш към 10 000 фена. Драсни едно ЛС, ако искаш, да ти обясня някои работи. Не ти трябва админ, трябва някой да ти каже как да действаш.
 
От: Търся партниор за развитието на ФБ страница!

все още е валидна обявата :П
 
От: Търся партниор за развитието на ФБ страница!

продължава издирването :) 5к са вече :П
 

Горе